NOD32

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma,danas sve može,ali koliko je sigurno....bolje uzmi kakav džabni AV,bolje je nego razni krekovi.Avira,Avast i Microsoft Security Essentials su odlična rješenja.
 
Pa jednostavno kada zatraži da uneseš pasword ti čekiraš da ćeš to kasnije unijet. Mada za Nod32 Username i Pasword možeš naći iza svakog ugla...
 
Esetove licence su smijesne! Ja sam ubacio neku prije 32 dana i jos radi. A kad sam prije par mjeseci koristio Kaspersky, istekne mi trial i ja ubacio neki kljuc, kaze produzio si za 150 dana. Nije proslo ni 3 dana kad ono blacklisted!
 
Код Касперског 'трајал ресетер' решава све те проблеме. ;)

Bas nesto i nemam poverenje u te trial resettere, zato sto tu mogu svasta spakovati.

Esetove licence su smijesne! Ja sam ubacio neku prije 32 dana i jos radi. A kad sam prije par mjeseci koristio Kaspersky, istekne mi trial i ja ubacio neki kljuc, kaze produzio si za 150 dana. Nije proslo ni 3 dana kad ono blacklisted!

Eset traje i duze, dok Kaspersky jedva nekad sastavi 6-7 dana.
 
Код Касперског 'трајал ресетер' решава све те проблеме. ;)

Tako je, trial reseter za kasperski je dobar. Ja ne koristim kasperskog ali sam vidio na jednom web sajtu dosta pozitivnih komentare za ponuđeni trial reseter. Ponuđen je i izvještaj sa virustotal.com gdje ga samo kaspersky prijavljuje kao potencijalno opasan program.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top