Kako se puni mp3 player?

Kupila sam nov mp3 player, baterija (fabricka) je dosla prazna, a u uputstvu samo stoji da treba se puni preko USB-a.
I sad... ja ga stavim u usb port na racunaru... ali se uopste ne puni...
U cemu je fora?


mp3 plejer stavi u punjač, punjač onda stavi u šteker za struju i čekaj jedan dan da se formira baterja nemoj ga vaditi i onda ga posle postepeno puni kad vidiš da ti se crtice na plejeru istroše posle će trebati oko 3-4 sata za punjenje. I javi mi jel ti uspelo. Lako je.
 
Poslednja izmena od moderatora:
ako si ukljucila i komp i mp3 prilikom povezivanja usb kablom, i ne radi, onda isprobaj neki drugi usb port, a ako opet ne radi, ili je do kabla, ili do mp3-ja...ali mora da si dobila i punjac uz mp3, mada i ja sam dobio punjac, ali ne mogu da ga koristim jer nije standardan ulaz, tj. ne mogu da ukljucim u ove standardne stekere...
 
Poslednja izmena od moderatora:
Pretpostavljam da si uz taj plejer dobila i punjac koji ide na 220V... Ja imam isto USB kablic, ali se ukljucjuje u punjac...

Ovako nesto...

1006.jpg
 
Poslednja izmena:
Ne, nisam dobila ni punjac ni kabl. Na kutiji ni ne pise da trebam.
Ja sam mp3 direktno stavila u usb port. Na kompu ga prepoznaje, mogu da prebacujem pesme na njega... ali je baterija i dalje prazna iako sam ga celu noc ostavila u usb portu.
 
Poslednja izmena:
kao sto Iwan91 kaze vracaj i trazi sve dodatne delove koje idu uz proizvod. Nasim nazovi prodavcima treba traziti i uputstvo na Srpskom bez pardona jer se prodaje u Srbiji a to niko od njih nema pojma da treba da ima ili ih jednostavno zabole
 
Joooj ljudiii...Citam I ne verujem...ma daj bre ubodes MP3 preko kabla od kojih je jedna kraj na njemu mini USB I u komp USB..uBODES, I I NA PLAYERU SE POKAZE DA LI SE PUNI ILI NE..uPALIS mp3 PLAYER I VIDIS DA LI SE OOTVORI U my coomputeru KAO EXTERNI DRIVE ILI NE..sTA JE HEBENO TU TOLIKO KOMPLIKOVANO?? poBOGU TO JE plug and play UREDJAJ-UBODI KORISTI! nEMOOJTE PRAVITI NAUKU OKO GLUPOSTI..
 
Joooj ljudiii...Citam I ne verujem...ma daj bre ubodes MP3 preko kabla od kojih je jedna kraj na njemu mini USB I u komp USB..uBODES, I I NA PLAYERU SE POKAZE DA LI SE PUNI ILI NE..uPALIS mp3 PLAYER I VIDIS DA LI SE OOTVORI U my coomputeru KAO EXTERNI DRIVE ILI NE..sTA JE HEBENO TU TOLIKO KOMPLIKOVANO?? poBOGU TO JE plug and play UREDJAJ-UBODI KORISTI! nEMOOJTE PRAVITI NAUKU OKO GLUPOSTI..
Na nekim uređajima trebaš da POTVRDIŠ komunikaciju sa računarom!
 

Back
Top