А.ВУЧИЋ НОВА ГЕЈ ИКОНА ???

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.180
19
Jan




y185189986272593864_2.jpg
Arena 92: Vučić nova gej ikona

Posted by admin Published in Press clipping




Homoseksualna populacija u Srbija dobila je novu ikonu i, po rečima urednika internet portala “Gej eho”, Predraga Azdejkovića, novi seks simbol među političarima postao je - Aleksandar Vučić! Zamenik predsednika Srpske napredne stranke naklonost je naprasno zadobio izjavom da će “Parada ponosa”, bez ikakvih problema, biti upriličena čim njegova partija dođe na vlast.


- Pre dve godine, kada smo sprodovili sličnu anketu među članstvom, dečački izgled i pune usne Vućiću su donele tek treće mesto iza Borisa Tadića i Čedomira Jovanovića, ali tada je još bio radikal. Sada se sve okrenulo u njegovu koristi i pouzdano znam da su mnoge gej osobe članovi Srpske napredne stranke. Čak i ja gajim sve veće simpatije prema toj političkoj opciji - otkriva Predrag Azdejković.





Tags: 2010, Arena 92



*****************************************************************************************


Е, Ацо, Ацо... и дуп* си дао за мало власти...:dash::dash::dash:






 
19
Jan




y185189986272593864_2.jpg
Arena 92: Vučić nova gej ikona

Posted by admin Published in Press clipping




Homoseksualna populacija u Srbija dobila je novu ikonu i, po rečima urednika internet portala “Gej eho”, Predraga Azdejkovića, novi seks simbol među političarima postao je - Aleksandar Vučić! Zamenik predsednika Srpske napredne stranke naklonost je naprasno zadobio izjavom da će “Parada ponosa”, bez ikakvih problema, biti upriličena čim njegova partija dođe na vlast.


- Pre dve godine, kada smo sprodovili sličnu anketu među članstvom, dečački izgled i pune usne Vućiću su donele tek treće mesto iza Borisa Tadića i Čedomira Jovanovića, ali tada je još bio radikal. Sada se sve okrenulo u njegovu koristi i pouzdano znam da su mnoge gej osobe članovi Srpske napredne stranke. Čak i ja gajim sve veće simpatije prema toj političkoj opciji - otkriva Predrag Azdejković.





Tags: 2010, Arena 92



*****************************************************************************************


Е, Ацо, Ацо... и дуп* си дао за мало власти...:dash::dash::dash:







МИТО!
Иди да спаваш..... ајде....
 
A svi ste sekli vene za Vučićem,a sada ispade još na kraju i derpe.
Jednog dana će i Nataša Jovanović da vam bude trandža!:D
Pa, je l' depre, ili je samo "ispao" depre?!
Boze, ne mogu da verujem da je MIta otovrio temu ovakvog sadrzaja, i sta bi bilo:zcepanje:MIto, da tebe ovde proglase za "tu" ikonu, da li bi znacilo da jesi ili da neko zeli, pardon, da mnogi zele da to budes:zcepanje:

Bravo, Vucko, sad si i zvanicno ispred Tadica:lol:

Natasa da bude "trandza", da li bi neko bio ljubazan da mi objasni znacenje imenice "trandza":neutral:
 
Pre dve godine, kada smo sprodovili sličnu anketu među članstvom, dečački izgled i pune usne Vućiću su donele tek treće mesto iza Borisa Tadića i Čedomira Jovanovića, ali tada je još bio radikal. Sada se sve okrenulo u njegovu koristi i pouzdano znam da su mnoge gej osobe članovi Srpske napredne stranke. Čak i ja gajim sve veće simpatije prema toj političkoj opciji - otkriva Predrag Azdejković.
:super:
 

Back
Top