Vratilo

Cak Noris

Obećava
Poruka
75
Gde mogu kupiti vratilo i koja je cena odprilike, i sta sve mogu da radim na njemu, tj koje misice mogu da razvijam ??? i na kojoj spravi mogu da obuhvatim najveci broj misica tj misicnih grupa ? i da kako se krecu cene sipki za zgibove i kako se to montira ?
 
Ma druže,samo posao na građevini,mešalica,betonaža i slično i nećeš trošiti pare na gluposti,a pride ćeš i zaraditi nešto...
A mišići ima samo da ferceraju...
 
Gde mogu kupiti vratilo i koja je cena odprilike, i sta sve mogu da radim na njemu, tj koje misice mogu da razvijam ??? i na kojoj spravi mogu da obuhvatim najveci broj misica tj misicnih grupa ? i da kako se krecu cene sipki za zgibove i kako se to montira ?

1.Mozes i sam da ga napravis,a u igru ulazi i drvo sa horizontalnom granom.:lol:
Vidi u intersportu,a mislim da sam video i na Terazijama u onoj vecoj prodavnici s.opreme,bas kod ulaza u podzemni.Ne znam cenu.
2.Ledja,trbusnjake...
3 Hilti,anker tiplovi 10-15...
 
Da ima u intersportu sivi a u trendovim radnjama beli..oko 1500din..lako se montira samo izmeri gde planiras koliko ima cma..rade ledja..ruke..ramena..trbusnjaci..
 
Nego jel' zna neko gde mogu da se kupe one velike lopte za vežbanje kao na slici ispod

3.jpg
 

Back
Top