Half life 1 i 2

anchie

Obećava
Poruka
52
Zapeo sam na HL 2.Dosao sam sa onim malim katamaranom do nekih vrata i ne mogu sa njima nista.Gore sa desne strane je zica a iza nje tip i bleji bez veze.Kod tipa je tockic verovatno od tih vrata ali ne mogu do njega.Ne mogu ni da se vratim.Sta da radim?
 
moj ti je predlog da u google ukucas half life2 Walkthrough i dobices upravo ono sto si trazio. Iz 2 razloga. Prvi malo je tesko objasniti ljudima gde si tacno zapeo i onda se treba setiti sta je bas tu uradjeno. Narocito halflife koji se igrao pre dva - tri meseca. Drugi razlog je sto si zapeo i dok ne dobijes odgovor nema dalje a ovako skines sa neta uputstvo za 5 minuta i onda za novih 5 nadjes odgovor i sve skupa za 10 ili 15 minuta ti vec ponovo picis. Ja sam se tako zaglavio u doom-u 3 na jednom mestu (nisam video jedne bezvezne merdevine u cosku u mraku) i tako se snasao i za 15 minuta vec nastavio da igram.
 
Ako si kopirao igricu verovatno ces imati (ili imas) problem sa A.I. Disabled itd... vrlo gadne "bube"!!! Sa neta (tj. preko Googlea) skini Half-Life 2 Bundle Fix! Ispravice ti sve bagove i doneti neke novine u igricu kao sto su naprimer animirani start-screen itd. Tezi svega 600kb... Ja mislim!
 
Uspeo sam sa ai_disable ali cim sam usao u taj deo opet je sve stalo.Neko cudoviste stoji sa ogromnom puskom i nista a na nekom mostu na sredini stoji tip i nesto prica ne znam sta i jedna riba stoji kod tocka za otvaranje vrata iza zice?Mozda se secas to je deo u onom zelenkastom hodniku gde moram da srusim onaj sporet da bi se podigao most da predjem preko zida?
 

Back
Top