hej, koji si znak?

e je l nepristojno na prvom dejtu pitati za podznak?

Sta sve danasnja omladina pita na prvom sastanku,to je sasvim ok pitati..mada ako nije fan astrologije,mozda je to prepaden,pa se oseti,kao da je u polis stejsn,na poligrafu...Salim se..Ako je neko ok i pristojan,ja mislim da to nije strasno ako te neko pita sta si znak ili podznak na prvom sastanku..Tako da po meni,je to ok pitati,sto da ne...:)
 
Sta sve danasnja omladina pita na prvom sastanku,to je sasvim ok pitati..mada ako nije fan astrologije,mozda je to prepaden,pa se oseti,kao da je u polis stejsn,na poligrafu...Salim se..Ako je neko ok i pristojan,ja mislim da to nije strasno ako te neko pita sta si znak ili podznak na prvom sastanku..Tako da po meni,je to ok pitati,sto da ne...:)
A sta si ti u horoskopu molicu lepo?
 
mene nisu pitali a ni ja ne pitam, ali zato moja drugarica sve zna kad sazna sa kojim znakom barata....:D

moze znati ako radi ona uporedjivanja i kalkulacije sve zajedno s datumom,mjestom i vremenom rodjenja...drugacije ne...
evo npr ja shkorpijetina,co'ek u me strijelac...skoro nemoguca kombinacija na duze staze...po svim mogucim astroloshkim sajtovima...ali kad se uzmu u obzir one gore navedene informacije...match made in heaven :mrgreen:
 

Back
Top