Oskar popularnosti???

Beladona

Obećava
Poruka
58
Zar je moguce da se sve namesta. Cula sam pre neki dan da ce Jovana Jankovic dobiti nagradu za najbolju voditeljku. Mislim kako je ta vest tek tako dosla u javnost. Zar nisu rekli da ce narod birati. Bas mi je krivo ako je namesteno.
 
Ja sam samo bacio pogled kad je "Kobra" pevao za Antaru,pored Toleta Karadzica koji je pljeskao kao da je na priredbi za Dan skole :D A sto se tice regularnosti,citiracu samo jedan deo iz predstave "Daleko je Jevropa",kada knjaz Nikola razgovara sa svojim slugom o regularnosti:
Knjaz Nikola:Vide li ti postene komisije nedje?
Sluga:Samo one u kojima ste vi bili gospodaru

Toliko.Ko razume,shvatice ;)
 
Ona lepotinja Jelena jankovic dobila nagradu za najbolju sportistkinju!
Stvarno je taj tenis precenjen. Ni jedan veliki turnir nije uzela. A turnira koliko hoces!
Koja je ona na rang listi ?
Osma u svetu.
A Nadja Higl ?
Tako je kod nas.
Cudni kriterijumi.
Ne gleda se i ne ceni uspeh.
 
nego sta nego je namestaljka:roll:
kad je pored Natase Ninkovic i Mirjane Karanovic Sloboda M. dobila nagradu za najbolju glumicu:roll:
jedino mi je drago sto je film tamo i ovde dobio oskara za film godine:D
 
Poslednja izmena:
Zar je moguce da se sve namesta. Cula sam pre neki dan da ce Jovana Jankovic dobiti nagradu za najbolju voditeljku. Mislim kako je ta vest tek tako dosla u javnost. Zar nisu rekli da ce narod birati. Bas mi je krivo ako je namesteno.

Moze da ti bude krivo do sutra. A kada se to nesto kod nas izabralo bez veze? Evo, gledam prirpemu za Eurosong. Prosle godine nas je izblamirala ona debela budala, pretprosle ona smotana rugoba. Vec se sada priprema javno mnjenje za kog da glasa, da bi se kako - tako to namesteno prikrilo.
 

Back
Top