Forumi, politika, stranke, simpatizeri, aktivisti, reklame

SamProtivSvih

Aktivan član
Poruka
1.750
Vec dugo vremena citam teme na politici, napisem kojekakav komentar, nekad se manje vize zezam, ali ne mogu da shvatim ali ni prihvatim nekad neverovatno ponasanje, stavove i cak i komentare koji nekad, prihvatio to ili ne ne oslikavaju ni sam stav pojedinca koji ih napise, pa mi izgleda imaginarno..

Ova tema je posvecena sledecem:

Forumi, uopste, a posto je Pravilima zabranjeno reklamiranje drugih, koristicemo ovaj za primer, cemu sluze, koje politcke opcije se mogu da vide ovde, stranacki, ljudi, aktivisti, propaganda, reklamiranje, politickih opcija ili stavova, nacini izrazavanja (odrazavanja) nekih ili svih politickih opcija, nacin delovanja i uopste predstavljanje politickih stranaka na evo recimo ovom forumu, moram da kazem i lobiji, koji evidentno postoje, ulozi, dal na ovom ili onom osnovu i naravno pojedinci..

Sta zelim reci..

Molim sve one koji se ovde predstavljaju sa jednim ili vise nikova, i pisu pod odredjenim politickim misljenjem, da sasvim iskreno i partijski, (ako partiju/stranku) smatraju ozbiljnom i doslednom da isto tako postupe i prema temi i iskazu svoje politcko opredelenje i lepo nam napisu da li su i forumu u dobroj meri zastupljeni za politicko delovanje, propagandu i reklamu, i naravno koja je to opcija koja bar na ovom forumu preovladava i ciji je da kazem LOBI jaci ovde..

Ovo postavljam iz samo jednog razloga, ja sam politicki neopredeljen i ne pripadam ni jednoj politckoj opciji a nisam ni simpatizer niti jedne opcije, vec sam po defaultu kriticar svih, a pozdravljam svaki dobar potez bez obzira koja ga stranka/partija pruzila..

Pa molicu lepo, bez nepotrebnog spama, odgovorite na postavljenu temu, dolicno politickoj opciji koju podrzavate jer cete tim pokazati upravo ono st zelite reklamiati ili lobirati na svim drugim temama,

Ukoliko neozibljno pristupite ovoj temi, koja je po meni jako ozbiljna, tako cete dokazati i vas polozaj u opciji kojoj pripadate i naravno samu sliku stranke/partije kojoj pripadate i koju ovde promivisete iz raznih razloga..

Pa izvolite..
 
Da li je moguce da niko od forumasa, svih ovde tako politicnih i politicki predodredjenih nema snage da napise nista na ovu temu..
Ili je ovo sramezljivo pisanje iz potaje..
Da li je danas politicko opredelenje i delovanje tako strasna stvar, da moramo da se krijemo do te mere da ne mozemo da kazemo ni neki stav ovoreno, nego prvo idemo prljavo, pa mozda napisemo nesto i po politckom programu..

Neverovatno..

Pokaj se.
:pop:
 
Ja nikad nisam otvorio temu o stranci koju simpatisem i u kojoj sam od osnivanja iste ,a i ne znam zasto bih i sta bih sa tim postigao.:think:

Mislim,da je rekorder bio Djuka,coveku je svaka tema bilo o SNS ili celnicima te stranke,i doziveo je pre nego sto je zamenio mamu u RIK-u, da mu se ljudi otvoreno smeju i sprdaju sa njim...totalno kontraproduktivno i za njegovu inteligenciju i za stranku koja ga je ,predpostavljam,delegirala na ovaj Forum da siri istinu o njoj.:dash:
 
Poslednja izmena:
Vec dugo vremena citam teme na politici, napisem kojekakav komentar, nekad se manje vize zezam, ali ne mogu da shvatim ali ni prihvatim nekad neverovatno ponasanje, stavove i cak i komentare koji nekad, prihvatio to ili ne ne oslikavaju ni sam stav pojedinca koji ih napise, pa mi izgleda imaginarno..

Ova tema je posvecena sledecem:

Forumi, uopste, a posto je Pravilima zabranjeno reklamiranje drugih, koristicemo ovaj za primer, cemu sluze, koje politcke opcije se mogu da vide ovde, stranacki, ljudi, aktivisti, propaganda, reklamiranje, politickih opcija ili stavova, nacini izrazavanja (odrazavanja) nekih ili svih politickih opcija, nacin delovanja i uopste predstavljanje politickih stranaka na evo recimo ovom forumu, moram da kazem i lobiji, koji evidentno postoje, ulozi, dal na ovom ili onom osnovu i naravno pojedinci..

Sta zelim reci..

Molim sve one koji se ovde predstavljaju sa jednim ili vise nikova, i pisu pod odredjenim politickim misljenjem, da sasvim iskreno i partijski, (ako partiju/stranku) smatraju ozbiljnom i doslednom da isto tako postupe i prema temi i iskazu svoje politcko opredelenje i lepo nam napisu da li su i forumu u dobroj meri zastupljeni za politicko delovanje, propagandu i reklamu, i naravno koja je to opcija koja bar na ovom forumu preovladava i ciji je da kazem LOBI jaci ovde..

Ovo postavljam iz samo jednog razloga, ja sam politicki neopredeljen i ne pripadam ni jednoj politckoj opciji a nisam ni simpatizer niti jedne opcije, vec sam po defaultu kriticar svih, a pozdravljam svaki dobar potez bez obzira koja ga stranka/partija pruzila..

Pa molicu lepo, bez nepotrebnog spama, odgovorite na postavljenu temu, dolicno politickoj opciji koju podrzavate jer cete tim pokazati upravo ono st zelite reklamiati ili lobirati na svim drugim temama,

Ukoliko neozibljno pristupite ovoj temi, koja je po meni jako ozbiljna, tako cete dokazati i vas polozaj u opciji kojoj pripadate i naravno samu sliku stranke/partije kojoj pripadate i koju ovde promivisete iz raznih razloga..

Pa izvolite..
Slazem se sa temom, kritika - da, ali ne kritizerstvo i to polupismeno, obojeno svim stranackim bojama i frustracijama. Ni ja nisam politicki opredeljen, jedini put sam izasao na izbore 2000-te , glasao za promene i kao i vecina - izgleda da sam se zeznuo. Sa svojim zapazanjima pokusavam da skrenem paznju da je jedino smenjiva vlast - dobra vlast. Covek se uci na greskama i to je normalno, ali ne da se uci 10 godina i postaje sve gori. E sad , vlast je ovde izgleda kao droga - lako se navlacis , a tesko skidas , pa je to u Srbiji pitanje zivota ili smrti i katastrofa ako "moji" izgube a "tvoji" pobede. Kao da se mi obicni ljudi tu nesto puno pitamo. Samo hocemo da zivimo normalno i slobodno i nista vise.:cool:
 
Pa na osnovu cega formiras misljenje covece, ako ne koristis ni jedan vid informacija. Gledas u pesak, zvezde, sta li? Ili ti neko drugi vec odredjuje sta da mislis?

Samo hocemo da zivimo normalno i slobodno i nista vise.:cool:

Zelim isto sto i ti. Nisu mi potrebne informacije, informacije o sportu i o vremenskoj prognozi su mi potrebne, o muzici, kulturi, ali informacije o politickim dogadjajima u svetu, regionu, i u "drzavi Srbiji" mi apsolutno ne trebaju jer mi ispricaju mozak. Ne zelim da se drogiram politikom.
 
Zelim isto sto i ti. Nisu mi potrebne informacije, informacije o sportu i o vremenskoj prognozi su mi potrebne, o muzici, kulturi, ali informacije o politickim dogadjajima u svetu, regionu, i u "drzavi Srbiji" mi apsolutno ne trebaju jer mi ispricaju mozak. Ne zelim da se drogiram politikom.
Znam prijatelju, ali ovo je forum o politici - na tvoju zalost.:rtfm:
 
Politikom se ne bavim, nisam član partije( priznajem evo, poslednji potpis i pristupnicu dadoh kao mlada i naivna davne devedeset i prve, SDS-u i posle svega što je bilo, rekoh sebi nećeš više....:D)
Ovde, kao i u rl, kritički posmatram dešavanja, pokušavam da iznesem isključivo svoje mišljenje, nemam suflere, duhovne vođe, program stranke zalepljen iznad kompa....imam samo svoju svest i savest i mozak koji, hvalatibože, još uvek funkcioniše.
 
Forumi su prepuni placenih aktivista stranaka i NVO. Lako ih je prepoznati. Tacno se zna ko pise za DZ. , a ko po direktivi stranke ili neke NVO.

Ako se uzme u obzir koliko je onih koji samo citaju sta se pise po forumima,ali nisu clanovi ili se retko ukljucuju, onda je to jedan jasan i mocan oblik politickog agitovanja i besplatne propagande, kao i lakog blacenja protivnickih stranaka,a sve to bez odgovorsnosti za izgovorenu javnu rec.
 
Pa? Imam pravo govoriti protiv nje?
Ma to nije problem, ali govoriti protiv bavljenja politike u celini, a politika nama svima - nazalost odredjuje veci deo zivota ovde, po meni je utopija. Treba konkretno predlagati sta uraditi da se trenutna losa vlast promeni i prepusti drugima, pa ako ni oni ne valjaju neka dodju treci, peti, deseti. Neka se politicari menjaju a narodu da bude bolje a ne obrnuto. Izgleda da se tebi sve zgadilo , a to nije odlika nekoga ko hoce da se bori protiv trenutnog stanja.:cool:
 
Zelim isto sto i ti. Nisu mi potrebne informacije, informacije o sportu i o vremenskoj prognozi su mi potrebne, o muzici, kulturi, ali informacije o politickim dogadjajima u svetu, regionu, i u "drzavi Srbiji" mi apsolutno ne trebaju jer mi ispricaju mozak. Ne zelim da se drogiram politikom.

ti u srbiji mozes sebi da pruzis to zadovoljstvo dok mi ovamo zapadno od Drine moramo pratiti informacije jer ako se nebavis politikom politika ce se baviti tobom................imo sam ja rodjaka koji se nije bavio politikom niti je zelio bilo sta da cuje o politici i kad je poceo rat 1992 covjek stradao zbog svoje ne informiranosti,koliko je tako Srba ostalo u Sarajevu pa zavrsili u jami Kazanima jer se nisu hteli baviti politikom:neutral:.
 

Back
Top