Kad smara SMS-om

Po meni je nekulturno kad neko ne odgovori na sms :roll:
Napisi da neces da kucas, komunikacija i postoji da bi ljudi jasno mogli da kazu sta zele , zar ne? :manikir:
Po tome se odvajamo od zivotinja.
A ne da se neko ignorise u fazonu "e ja sam faca .. "
Mislim, posle toga i ignorisi a ne da neko sanja sta je sa tobom, zasto ne kucas sms itd.

: Ako ti je mrsko da kucas sms, budi dzek pa pozovi :lol: Ali OBAVESTI osobu da ne zelis da se smsujes.
Ja kad mene neko tako nekulturno ignorise, budem tri puta nekulturnija pa zovem dok ne istrosim bateriju.
Ili dok sam ne iskljuci tel. Ako nece sa mnom, nece boga mi ni sa drugima da komunicira. :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Po meni je nekulturno kad neko ne odgovori na sms :roll:
Napisi da neces da kucas, komunikacija i postoji da bi ljudi jasno mogli da kazu sta zele , zar ne? :manikir:
Po tome se odvajamo od zivotinja.
A ne da se neko ignorise u fazonu "e ja sam faca .. "
Mislim, posle toga i ignorisi a ne da neko sanja sta je sa tobom, zasto ne kucas sms itd.

: Ako ti je mrsko da kucas sms, budi dzek pa pozovi :lol: Ali OBAVESTI osobu da ne zelis da se smsujes.
Ja kad mene neko tako nekulturno ignorise, budem tri puta nekulturnija pa zovem dok ne istrosim bateriju.
Ili dok sam ne iskljuci tel. Ako nece sa mnom, nece boga mi ni sa drugima da komunicira. :mrgreen:


:zcepanje::mrgreen: svidjaju mi se tvoje metode:mrgreen:
 
Hahahahahha kako sam se presmiajo nekim komentarima sa ove teme :D

A dbr prijalo je mojoj sujeti ali vise ne, sad imam neki osjecaj kako da objasnim, da ona na silu sve to pita :D , mozda sam lud... Ali dodje mi da joj posaljem "Ajde ne mlati nije ti bas toliko stalo" :D

Пре мислим да треба да јој скренеш пажњу:

1 - да те смара,
2 - да то није нормално што ради,
3 - разно...
 
@Wolf:
Vidi, jasno je meni da osoba koja radi ne moze da kuca sms, jasno mi je i da neko ne moze da se javi na tel itd, radno vreme postujem, zaista, al' ne zato sto volim vec sto moram :lol:
E sad veze su kompromisi zar ne?
Pazi sad.. Ja bolujem od telefona bukvalno, Da se ne ponacljam milion puta sam isto pisala.. I sa drugaricama, roditeljima, cimerkama itd se cujem po 787683244 puta dnevno. Ako on ne voli uopste tu komunikaciju, mora i on malo da popusti, ja da oladim od tolikog zvanja a on da se malo primi na isto, j.bg , nikad u vezi nije sve kako bismo hteli, zato dogovori i postoje.
 
@Wolf:
Vidi, jasno je meni da osoba koja radi ne moze da kuca sms, jasno mi je i da neko ne moze da se javi na tel itd, radno vreme postujem, zaista, al' ne zato sto volim vec sto moram :lol:
E sad veze su kompromisi zar ne?
Pazi sad.. Ja bolujem od telefona bukvalno, Da se ne ponacljam milion puta sam isto pisala.. I sa drugaricama, roditeljima, cimerkama itd se cujem po 787683244 puta dnevno. Ako on ne voli uopste tu komunikaciju, mora i on malo da popusti, ja da oladim od tolikog zvanja a on da se malo primi na isto, j.bg , nikad u vezi nije sve kako bismo hteli, zato dogovori i postoje.

Whatever.

Ja samo hocu da ti skrenem paznju da mozes da se podvedes pod smaracha i da ne reaguju svi isto na ine.
 
Не знам ја како ти куцаш, али ми стижу светлосном брзином.
За неупућене, то изгледа овако:

Притиснем – пошаљи.
Одмах пише порука – Порука достављена
И истовремено стиже одговор. :eek:
 

Back
Top