Poruke Kraljice Drage iz zagrobnog sveta

U pravu si. Ovde su u vecini ljudi koji imaju neprikosnovenu veru u svoju uciteljicu iz osnovne skole tako da bilo sta sto nisu culi od nje kod njih izaziva nevericu i potrebu za ismevanjem.

Situacija je ranije bila mnogo gora jer je moderacija bila uzasna. Sada je druga prica i moze se raspravaljati o paranormalnom bez da se tema napuni gomilom spamova ljudi zatvorenog uma sa zakljuvacanjem teme kao kvintesencijom..

Tema je uzgred odlicna.

Cela ta prica tragicne kraljevske ljubavi Aleksandra i Drage prosto preslikava arhetipske sadrzaje duha i ima numinozan karakter.

Sta ti imas protiv uciteljica iz osnovne skole:azdaja::azdaja:
 
Ev me!
Zadnjih nedelja sam imala puno posla (i još nisam sasvim gotova... Nadam se da će se stanje kod mene unormaliti tek za nekih mesec - dva dana, tako da me neće biti baš često na forumu).
Sada više ni ne znam gde sam stala... Moram ponovo da se ufuram tj. da nadjem sve te stvari o kojima sam pisala u računaru.
-----
Upravo sam videla na podforumu "istorija" da će kraljici Dragi biti podignut spomenik u Gornjem Milanovcu!
Super vest!
Konačno da je neko to organizovao (grad Gornji Milanovac)! Svaku hvalu zaslužuju.
Svaka čast milanovačkom vajaru Nebojši Savoviću!
Čitala sam da radi za džabe!

Svaka čast majstore!!!
http://www.danas.rs/danasrs/srbija/...ic_u_gornjem_milanovcu.73.html?news_id=184081
 
SLIKE KOJE SU MI SE PRIKAZIVALE U SNU BILE SU VEOMA NEJASNE ''
VIDELA SAM JE KAKO SETA PORED NEKOG MORA KAO JEZERU PA SEDI NAPOLjU U ABIJENTU OKREZENOM
DRVECIMA NAPOLjU AMBIJENT PODSECA NA SALON DVORSKI TAKAV JE NAMESTAJ NAPOLjU JE SVE
NEMA ZIDOVA SVE OTVORENO PREPOZNALA SAM TAKAV AMBIJENT KAD SAM BILA U GRACKOJ SKUPSTINI'
GRADA BEOGRADA DEO AMBIJENTA KOJI SE POJAVIO U MOM SNUVIDELA SAM NA SLIKAMA PA SAM POTOME SIGURNA DA SE RADI OKRALjICI DRAGI U MOM SNU NASTAVICE SE
 
Умотајте се у плаштом звезданог мрака, а ви ћете наћи у центар свих ствари.
За овог простора најдубљег тамном месту, Живот Вечни не пролеће.
''Pronaći ćeš centar svih stvari''.....
Spring znači i izvor, ne samo proleće.....te se to prevodi ''Život večni izvire....'':)
 
Poslednja izmena:

Back
Top