Slusalice, mikrofon i Skype

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Rudjer

Iskusan
Poruka
5.513
Uzeo sam slusalice sa mikrofonom Gigatech HM-5100 i hocu da ih koristim za skype. Gde sta da ukljucim i gde sta da podesim? Imam Realtek HD Audio Manager, ako i to treba. Samo mi postepeno objasnite, korak po korak, jer su vec neki ljudi objasnjavali i samo su me zbunili. Jedan kaze ukljuci u zvucnik, drugi kaze ukljuci u one izlaze napred, treci kaze ukljuci pozadi, te moras nesto da instaliras, pa ne moras, pa podesi ovde, onda drugi kaze nije nego ovde...
 
Ne cuje me ni on, zvao sam ga milion puta. Ja njega cujem, on mene ne. A ima onaj test na skajpu da vidis da li ti mikrofon dobro radi, oni puste zvuni signal i ti nesto kazes i ako se snimilo, oni ti to puste da cujes. I ja sam se polomio pricajuci i nista se ne snimi. A kad upalim taj test i u isto vrijeme muziku na winampu, ona muzika se snimi.
 
Udjes na skajp, pa odes na tools>options>audio setings i tu stavis Microphone(a u zagradi bude naziv tvoje integrisane zvucne karte).
Ako nije do toga ona ides dvoklik na onaj malu zvucnik kod sata, pa u njemu odes na recording i tu vidis da slucajno nije cekirano MUTE za mikrofon.
 
Na uputstvu pise da pravilno ubacim zelene i crvene konektore, a da posle toga ukljucim mikrofon u Windows audio panelu. Moze li mi neko reci gde je taj audio panel? Ja sam cackao po Sounds, Speech and Audio Devices, ali nisam se snasao najbolje.
 
Isao sam to audio settings i nadjem ovo

kyOTA-ce426c2a35e0b2731a5b8c78f9b66047.png


Onda odem na zvucnik kod sata i nadjem ovo

kz2Rr-ce426c2a35e0b2731a5b8c78f9b66047.png
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top