Vladika iz srpskog Versaja

gost 102443

Buduća legenda
Poruka
31.186
Striper Dejan Nestorović stavio na „Fejsbuk" nove slike iz raskošnog dvora u Bijeljini, pod nazivom „Srpski Versaj - moj deda kandidat za patrijarha"

Fotografije vladike zvorničko-tuzlanskog Vasilija Kačavende, koji je bio jedan od ozbiljnijih kandidata za novog patrijarha SPC, u društvu stripera i multimedijalnog umetnika iz Novog Sada Dejana Nestorovića, u njegovom raskošnom dvoru u Bijeljini, izazvale su ogromno interesovanje u javnosti. Fotografije je na svoj „Fejsbuk" profil postavio upravo Dejan Nestorović, pod imenom „Srpski Versaj - moj deda kandidat za patrijarha".Kačavenda važi za kontroverznu ličnost, a pogotovo mu se zamera što se za vreme rata u Bosni enormno obogatio i u Bijeljini sagradio luksuzni vladičin dvor, za koji kažu da je luksuzniji od najekskluzivnijih hotela. Nedavno je snimljena fotografija kako u Beogradu kupuje u prodavnici „Hugo Bos". Nestorović staje u odbranu svog rođaka i prenosi da mu je vladika, povodom komentara na bogatstvo dvora, rekao: „Ja ovo, Dejane, neću da nosim u grob!"
Kacavenda-12.jpg

Kacavenda.jpg

Kacavenda-10.jpg

Kacavenda-bez-mantije.jpg

Kacevanda-2.jpg



http://www.pressonline.rs/sr/vesti/...+fotografije:+Vladika+iz+srpskog+Versaja.html
 
Ne razumem, zasto kome smeta Vladicin Dvor, isto kao sto mnogima smeta i zgrada Vlade RS-a..
Pa mnogi, kako optuzuju Kacavendu, tako i Dodika..

Pre svega, ni Vladicin Dvor, kao ni zgrada Vlade RS-a nece moci da naslede niko od pomenutih ljudi, vec oba objekta ce da sluze svojoj nameni i onom za sta je i gradjena..

Kao sto se zna Vladika ni jedan nema direktnih naslednika a i da ih ima, ne bi mogao nikakvim testamentom da zavesta tako nesto svojim i daljim rodjacima, pa prema tome, cemu cela prica o ovom..

Vladicin Dvor ce to uvek da bude i ko ce stanovati u njemu, manje je vazno, danas Kacavenda, sutra neki drugi Vladika...

Pokaj se
:pop:
 
Kačavenda je pametan, obezbedio svoje dupe, video da se od vere ne živi ... a vernici samo neka ga uzdižu i hvale, baš mu takve ovce trebaju za šišanje ...
A striper iz radikala prešao kod Maje :rotf: Moralne gromade i jedan i drugi ...
 

Back
Top