Microsoft Office

Imam problem! Kucala sam text u Word 2007, i snimila na flesh, kako bih ga prebacila na drugi racunar u skoli, ali tamo imaju Word 2003, pa ne moze da se otvori. Cula sam da to moze nesto da se prebaci, ili dekodira ili sta vec kako bi verzija 2003 mogla da otvori text verzije 2007. Da li neko zna kako se to radi?
 
Imam problem! Kucala sam text u Word 2007, i snimila na flesh, kako bih ga prebacila na drugi racunar u skoli, ali tamo imaju Word 2003, pa ne moze da se otvori. Cula sam da to moze nesto da se prebaci, ili dekodira ili sta vec kako bi verzija 2003 mogla da otvori text verzije 2007. Da li neko zna kako se to radi?

Имаш проблема јер је документ снимљен у .docx формату (а не у .doc) па га стари Ворд не може отворити. Пуно пута се већ о томе причало да постоји више решења за то, од инсталирања тзв. Офис компатибилити пака, разних конвертера или вивера. Мој ти је савет да инсталираш овај TextMaker Viewer, а можеш га наћи на следећој адреси > http://www.officeviewers.com/ и тежак је само 4 МБ. А са друге стране, можеш у самом Ворду 2007 да подесиш да ти увек (уколико ти тако више одговара) документа снима у .doc формату.
 
@Adesha
Можда не жели да га штампа, можда јој једноставно смета то подвлачење док нешто куца, као мени рецимо. ;)
Dok kucam u wordu 2007, tekst mi se podvaci. U starom wordu sam znala to da resim, a ovde ne znam. Moze li pomoc?
Ево сликовитог упутства где се налазе те опције у Ворду 2007 > Enable or Disable Check spelling as you type in Word 2007
 
@Adesha
Можда не жели да га штампа, можда јој једноставно смета то подвлачење док нешто куца, као мени рецимо. ;)

Ево сликовитог упутства где се налазе те опције у Ворду 2007 > Enable or Disable Check spelling as you type in Word 2007

Znam da odstampano nece biti podvuceno, ali me nervira to podvlacenje dok kucam.....
Hvala...:bye:
 

Slične teme


Back
Top