Preko ,,grane'' po benzin i namirnice

Добро дошли

Buduća legenda
Poruka
27.854
Zbog novog poskupljenja goriva u Srbiji, vlasnici benzinskih pumpi u mestima Republike Srpske koja su blizu Loznice, Malog Zvornika, Ljubovije, Bogatića i Sremske Mitrovice, zadovoljno „trljaju ruke.
http://www.novosti.rs/code/navigate.php?Id=5

Исто као и пре само нема ембарга, непосредне ратне опасности и њега.
Сада 2010г. има нешто што је горе, од наведеног у предходној реченици, а зову је - транзиција. Паре од буд-зашто продатог су потрошене и сложене на ино-банковне рачуне а нама остаје да се чудимо и питамо: шта то би?!
А доста њих који су лупали у шерпе и дували у пиштаљке, већ су тамо где су и татини банковни рачуни и крцкају их са овлашћењима које им је тата дао. Ови што су остали у Србији, трче преко границе у комшилук и за посао и јевтиније намирнице да прехране породицу. О пензији и не размишљају јер су већ социјални случајеви и такви ће остати до краја живота.
Исто ако не и горе него пре.
 
Zbog novog poskupljenja goriva u Srbiji, vlasnici benzinskih pumpi u mestima Republike Srpske koja su blizu Loznice, Malog Zvornika, Ljubovije, Bogatića i Sremske Mitrovice, zadovoljno „trljaju ruke.
http://www.novosti.rs/code/navigate.php?Id=5

Исто као и пре само нема ембарга, непосредне ратне опасности и њега.
Сада 2010г. има нешто што је горе, од наведеног у предходној реченици, а зову је - транзиција. Паре од буд-зашто продатог су потрошене и сложене на ино-банковне рачуне а нама остаје да се чудимо и питамо: шта то би?!
А доста њих који су лупали у шерпе и дували у пиштаљке, већ су тамо где су и татини банковни рачуни и крцкају их са овлашћењима које им је тата дао. Ови што су остали у Србији, трче преко границе у комшилук и за посао и јевтиније намирнице да прехране породицу. О пензији и не размишљају јер су већ социјални случајеви и такви ће остати до краја живота.
Исто ако не и горе него пре.


pa gorivo u bosni je jeftinije vec 2 g ljudi idu tamo i pune auta
 
Торенте....Ја сам близу хрватске границе......
али не идем тамо......Мислим да ме они....НЕ ВОЛЕ....:per: :per: :per:

А ја сам уз границу Румуније и Бугарске па ми се не исплати оваква врста трговине. Њихови цариници једва чекају да им дођеш и ако им ништа на поклон даш покупе ти и резервне сијалице из кола. Када сведеш рачуницу, јевтиније је да пазариш у Србији, па да кошта колико кошта. Бар су наше дерикоже.
 

Back
Top