Transcend StoreJet iskustva

georgejune

Srebrna tastatura
Poruka
211.996
316jvPvMUzL.jpg

Imam ovaj hdd od 320gb i nesto bas i nisam zadovoljan..desava se cesto da se zaglupi..kvrcka i nestane s kompa..par puta u toku rezanja dvda tu se bas iznerviram:evil:ne verujem da za to ima leka a moze se desiti da nesto bas radim ozbiljno sto bi napravilo vecu zbrku..dal je tako kod svih externih diskova ili ima nesto pouzdanije od drugih proizvodjaca?
 
Ja imam trekstor 160 gb vec 2-3 godine i u poslednje vreme mi se desava isto..hmm..
a do skor oej radio perfektno..mozda nije hdd-a ? -_-
a t probaj da nadjes drugi kabl, i ubodi u drugi usb za pocetak..
 
Poslednja izmena:
Nije pre, samo od pre mesec dana, jednom, dvaput nedeljno pustim pesmu i kaze mi da je device unavaible , a svetli dioda na njemu, i onda ga iskljucim i opet ukljucim..
ako je pod garancijom reklamiraj obavezno, nemoj da se bakces za dz moguce da ima gresku..
 
Zvao sam juce gde sam kupio mislim da nece biti problema..opet rekao sam mu da mi je puklo 3 dvda kad sam sa njega rezao on kaze da to ne bi trebalo tako da protok nije kompatibilan uvek:dash:pa *** sta ce mi onda nego da ga rabim u oba pravca..1 rece da probam drugi kabl..kao to ne bi trebalo da se desava..videcu jos malo nego imam 80gb koje trebam prebaciti na neki drugi koji nemam:think:
 

Back
Top