Promaseni ziceri

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.720
Moram priznati da sa iskoristio mnogo sansi u zivotu (bar sto se zena tice) ....

Ali, neke i nisam.

Bog dragi ce znati zasto.

Secam se nekih od njih pa me i danas zaboli srce sto ih nisam iskoristio.

Zato pamet u glavu: koristite SVE dok jos imate vremena!

"Zena po nekad oprosti muskarcu koji iskoristi priliku....Ali, nikad ne oprasta onome ko propusti priliku..." Francuska narodna izreka
 
Moram priznati da sa iskoristio mnogo sansi u zivotu (bar sto se zena tice) ....

Ali, neke i nisam.

Bog dragi ce znati zasto.

Secam se nekih od njih pa me i danas zaboli srce sto ih nisam iskoristio.

Zato pamet u glavu: koristite SVE dok jos imate vremena!

"Zena po nekad oprosti muskarcu koji iskoristi priliku....Ali, nikad ne oprasta onome ko propusti priliku..." Francuska narodna izreka

A ni u ludilu ne oprosti onome ko prilikom iskorišćavanja date mu prilike zakaže....:lol:
 
Moram priznati da sa iskoristio mnogo sansi u zivotu (bar sto se zena tice) ....

Ali, neke i nisam.

Bog dragi ce znati zasto.

Secam se nekih od njih pa me i danas zaboli srce sto ih nisam iskoristio.

Zato pamet u glavu: koristite SVE dok jos imate vremena!

"Zena po nekad oprosti muskarcu koji iskoristi priliku....Ali, nikad ne oprasta onome ko propusti priliku..." Francuska narodna izreka

Ovo stoji u potpisu mlađanom Kojatkinu....:lol:
 
Zanimljivo je kako skapiras gresku iste sekunde kad use*es stvar,sta to nisi video milisekund ranije,k'o da ti je trebao samar da vidis gresku:think:
Samo po sebi nije strasno,ne oprostis sebi,ali,ako se naucis pameti,prezivis....problem je kad se takva greska ponavlja:thumbdown:
Meni je trebalo par samara da shvatim ono sto ova tema ima da poruci...:tajna:
 
...а и мени жао што нисам неке кад сам могао...једну нашу манекенку нпр...у смислу да ме јесу ложиле и да ме копка како би било али ***...у том тренутку ми је било лепо у вези...

...да јесам урадио онда бих се кајао зашто сам урадио... ;)
 
...а и мени жао што нисам неке кад сам могао...једну нашу манекенку нпр...у смислу да ме јесу ложиле и да ме копка како би било али ***...у том тренутку ми је било лепо у вези...

...да јесам урадио онда бих се кајао зашто сам урадио... ;)

Ma ne bi se kajao da si uradio....

U tome uopste ne treba glumiti fer plej.
 
...ма не ради се о томе...него не знам како бих то себи у глави објаснио...поготово ако неког волиш...
....треба бити и јак (или потпуни скот), па издржати и не рећи...није то баш тако једноставно...изједа то...макар и несвесно...

...него ја кретен бум....све на друм...али бар не размишљам о томе...
 
Moram priznati da sa iskoristio mnogo sansi u zivotu (bar sto se zena tice) ....

Ali, neke i nisam.

Bog dragi ce znati zasto.

Secam se nekih od njih pa me i danas zaboli srce sto ih nisam iskoristio.

Zato pamet u glavu: koristite SVE dok jos imate vremena!

"Zena po nekad oprosti muskarcu koji iskoristi priliku....Ali, nikad ne oprasta onome ko propusti priliku..." Francuska narodna izreka

Iskreno, sve ih treba kresnuti, ako ti se svide i dobijes sansu.
Problem su silne bolesti koje su se pojavile zadnjih 30ak godina...
Dakle kondom i yebi sve to.
Nije to sapun da se potrosi.

Ja sam propustio 5-6 komada sigurno, bio mlad, naivan, koristio se nekim moralima...
Gluposti!
Dakle, mladja muska pokoljenja....yeb'te sve sto vam pod ruke padne, a da iole vredi
 
Ajooooj ljudi moji sta sam ja sve propustio pa se i kajem i ne kajem.15 godina po kafanama,restoranima,hotelima,mesecima na moru i kojekakvim rupama sam svirao sa bendovima a znalo se ko je najvise u ocima devojcica. Al istrpeh razne ponude i iskusenja,ostah veran svojoj zeni koja mi je zahvalna za to a i ja zdrav ko dren,ne zaradih nikakvu bolest kao neki od clanova nase grupe.:worth:
 
Ajooooj ljudi moji sta sam ja sve propustio pa se i kajem i ne kajem.15 godina po kafanama,restoranima,hotelima,mesecima na moru i kojekakvim rupama sam svirao sa bendovima a znalo se ko je najvise u ocima devojcica. Al istrpeh razne ponude i iskusenja,ostah veran svojoj zeni koja mi je zahvalna za to a i ja zdrav ko dren,ne zaradih nikakvu bolest kao neki od clanova nase grupe.:worth:

+ like +
 
Ajooooj ljudi moji sta sam ja sve propustio pa se i kajem i ne kajem.15 godina po kafanama,restoranima,hotelima,mesecima na moru i kojekakvim rupama sam svirao sa bendovima a znalo se ko je najvise u ocima devojcica. Al istrpeh razne ponude i iskusenja,ostah veran svojoj zeni koja mi je zahvalna za to a i ja zdrav ko dren,ne zaradih nikakvu bolest kao neki od clanova nase grupe.:worth:

Ti ces se NAJVISE kajati!
 
Ma jok.Meni se i danas pruzaju prilike al ja to izbacio i mirno spavam.Pa sto da varam zenu kad je ona meni dobra u svakom pogledu.A ko vara verovatno ima razlog za to.Drugo je ako si momak-onda treba iskoristiti te zicere koliko mozes ali i ne po svaku cenu.

Bato, kad covek vara ne trazi bolje nego drugacije!


Ni mis ne ide uvek na istu rupu!
 

Back
Top