besplatan sajt

milkokv

Ističe se
Poruka
2.615
ako neko hoce da mu uradim sajt besplatno neka mi se javi..ali jednostavan sajt bez php-a.ja znam da radim samo u html/css za sada....treba mi da imam neke svoje radove da bi napravio svoj portfolio.za sad nemam ni jedan.znaci ako nekom treba jednostavan saj gde ce biti samo slike i tekst tto mogu da mu uradim bez problema
 
pa ja ne znam mozda i jesam u odnosu na tebe webmaster.koje ti tehnike znas da koristis.ma rasprava je bezveze.ne moram ja da znam sve perfektno da bi se usudio da pravim sajt..verovatno ni ti neznas sve pa opet pravis
 
niko ne zna sve, to sto sam ti rekao je bilo skroz dobronamerno a da se poredish sa mojom malenkosti u tom poslu morash odeljesh 10k zlatnih sati i to ne prepeglavanja slika i css-a vec aktivnog rada na web developmentu

srecno sa sajtovima
p.s. ne da molish da bi rpavio dzabe html vec da te mole da im pravish i da te plate i da neces jer nemash vremena jer imash pametnijeg posla, vidimo se tamo
 
Dragi Milkokv, ako sam dobro procitala ime. Imas moju punu podrsku da pocnes da radis kako zelis i mislim da je tvoja ideja da na neki nacin napravis svoj portfolio odlicna. Mnogo je mudrije sto pre poceti sa prodajom svog proizvoda i uzput uciti. Sedenje i ucenje do besvesti dok sve ne naucis, nema mnogo smisla. Koliko vredis i gde treba da se popravis znaces samo izlaskom na trziste. Mislim da ce ti se u potpisu pojaviti adresa mog starog portfolia, bavila sam se grafickim i web dizajnom preko 12 godina. Ako se ne pojavi poslacu ti na privatnu poruku. I dacu ti da mi napravis jedan mali sajt. Nije mi neophodan, ali zasto da ne. Meni da nisu pomagali, nista ne bih uspela i napravila. Posalji mi na mejl ako iomas bilo sta od radova da pogledam, rado cu ti pomoci, ako mogu.
 
ako neko hoce da mu uradim sajt besplatno neka mi se javi..ali jednostavan sajt bez php-a.ja znam da radim samo u html/css za sada....treba mi da imam neke svoje radove da bi napravio svoj portfolio.za sad nemam ni jedan.znaci ako nekom treba jednostavan saj gde ce biti samo slike i tekst tto mogu da mu uradim bez problema

Da li jos uvek stoji ponuda?
Pozz...
 

Back
Top