Trojanski rat

Metla na vestici

Zaslužan član
Poruka
118.275
zenske da li bi se naljutile na vasu jacu polovinu ako bi zapoceo/upao u tucu zbog vas sa nekim?
mislim razne su situacije u opticaju bilo da je to u nekom klubu pa vam neko pridje vi ga odbijate on bude navalentan, bezobrazan, napdnan i sta vec pa vas dragi odreaguje....bilo da je to neka druga situacija na ulici neko dobacuje ...i td

i ima li razlike, ako upadne u tucu recimo, da li je zapoceo ili je u samodbrani? (po vasem misljenju)

za muskarce vazi isto samo u obrnutom rodu
 
Hm..ne bih se naljutila ja bih mu se pridružila.
a049.gif


da napomenem ovo je u slučaju samo ako je isprovociran.A da budem iskrena nikad nism bila sa tipom koji je izazivao tuče.
 
Poslednja izmena:
Trebalo bi izbegavati sve vrste sukoba, i pokušati da neprijatnosti otkloniš nekim drugim putem, a koji ne uključuje upotrebu mišića. Nekada upotreba sive mase nije dovoljna, pa se stvari i mogu rešiti i na snagu, ali dobro voditi računa o tome ko je taj sa kim se nadjačavaš.
 
Imala sam slucajeve kad su me drugovi branili, ali tada sam im, iako je situacija bila neprijatna, bila jako zahvalna, jer su me izvukli a sama se bas i ne bih snasla. Nije bila u pitanju tuca vec verbalni sukob na kome je i ostalo, na svu srecu :)
 
Trebalo bi izbegavati sve vrste sukoba, i pokušati da neprijatnosti otkloniš nekim drugim putem, a koji ne uključuje upotrebu mišića. Nekada upotreba sive mase nije dovoljna, pa se stvari i mogu rešiti i na snagu, ali dobro voditi računa o tome ko je taj sa kim se nadjačavaš.

Bas....danas svaki klinac od 35 kila moze da nosi noz ili pistolj, mada bi ovako mogao da ga use.res od batina, mozes da izgubis zivot iz gluposti. I naravno, ima ljudi od kojih je bolje udaljiti se na vreme, jer im ne bi bio ni prvi ni poslednji a izvukli bi se samo tako.
Zato je bolje sve uraditi da do toga ne dodje. Ako se bas nema izbora, onda nema mnogo price, udaraj prvi
 
Ne trcim kod decka da me brani, prvo pokusam lepo da sama stavim do znanja doticnom decku da nisam zainteresovana. Osmeh cini cuda, sve samo ne mrstenje i guranje, jer ih to ljuti i provocira, pa su time vece sanse da nastave. Ovako se polako, fino sklonis i galantno izvuces. Ne bih smatrala herojskim da me decko brabni od nekoga ko se sam povukao na vreme.
 
zenske da li bi se naljutile na vasu jacu polovinu ako bi zapoceo/upao u tucu zbog vas sa nekim?
mislim razne su situacije u opticaju bilo da je to u nekom klubu pa vam neko pridje vi ga odbijate on bude navalentan, bezobrazan, napdnan i sta vec pa vas dragi odreaguje....bilo da je to neka druga situacija na ulici neko dobacuje ...i td

i ima li razlike, ako upadne u tucu recimo, da li je zapoceo ili je u samodbrani? (po vasem misljenju)

za muskarce vazi isto samo u obrnutom rodu

Ako bi ga opomenuo a ovaj nastavio po starom,ne bih se naljutila.
 
zenske da li bi se naljutile na vasu jacu polovinu ako bi zapoceo/upao u tucu zbog vas sa nekim?
mislim razne su situacije u opticaju bilo da je to u nekom klubu pa vam neko pridje vi ga odbijate on bude navalentan, bezobrazan, napdnan i sta vec pa vas dragi odreaguje....bilo da je to neka druga situacija na ulici neko dobacuje ...i td

i ima li razlike, ako upadne u tucu recimo, da li je zapoceo ili je u samodbrani? (po vasem misljenju)

za muskarce vazi isto samo u obrnutom rodu

Nekad je Trojanski rat potreban.
Branila sam se kad su me mushki sami napadali,nije nimalo lepo.
morala sam,i uvek hocu,jer na kraju covek uvek stoji u konfliktu sam,i ako ti,shto se kaze,step down from it,onda gubis...pa ne bih rekla poshtovanje ali u njihovim ochima delujesh slabije i kao da dajesh dozvolu da te dalje diraju. U tom mom jednom slucaju decko me shutnuo u stomak,pa sam morala flashom da ga gadjam jer sam bila slabija,ali ipak sam htela da pokazem da vala ne dam na sebe.

ako samo izaziva,ja sam dovoljno....konfliktna i umem biti agresivna i stavim mu na,ne tako fin nachin da prekine,ako hoce da se kachi,mogu i to,ali ako preteruje,onda decko koji je samnom,bi trebao da reaguje. Ne bih da me dozivljavaju kao slabu koju mora neko da se brani,ili shto je gore,da se naviknesh da te neko stalno u zivotu brani al lepo je ponekad pored sebe mushkarca koji te voli,i koji bi te odbranio samo da ti dlaka zafali sa glave :)
 
Bas....danas svaki klinac od 35 kila moze da nosi noz ili pistolj, mada bi ovako mogao da ga use.res od batina, mozes da izgubis zivot iz gluposti. I naravno, ima ljudi od kojih je bolje udaljiti se na vreme, jer im ne bi bio ni prvi ni poslednji a izvukli bi se samo tako.
Zato je bolje sve uraditi da do toga ne dodje. Ako se bas nema izbora, onda nema mnogo price, udaraj prvi

Ej ovde si potpuno u pravu današnji klinci su naoružani do zuba i ne znaju za ferke već samo hoće da pucaju i da se bodu noževima...mali kretheni:manikir:
 
zenske da li bi se naljutile na vasu jacu polovinu ako bi zapoceo/upao u tucu zbog vas sa nekim?
mislim razne su situacije u opticaju bilo da je to u nekom klubu pa vam neko pridje vi ga odbijate on bude navalentan, bezobrazan, napdnan i sta vec pa vas dragi odreaguje....bilo da je to neka druga situacija na ulici neko dobacuje ...i td

i ima li razlike, ako upadne u tucu recimo, da li je zapoceo ili je u samodbrani? (po vasem misljenju)

za muskarce vazi isto samo u obrnutom rodu

E to mi je oduvek bilo jedno od glavnih pravila da nikad ne budem sa kozama koje izazivaju tucu.

Cura koja je sa mnom je obavezno fina i voli se jako torbati, sa takvima nikad nema problema.
 
Hmmmmmmm sve je to ok, ali nekad zbog posla kojim se baviš moraš da budeš lep i bez masnica ...
Tako da je sirovine ipak najbolje tući sivim ćelijama :)
Može se to ... dostojanstveno ... pa ma kakvi buzdovani bili s one strane :)
 
aaa fala

ja se nikad nisam potukla s nekom zesnkom zbog frajera...jes boli me uvo da se spustam na taj nivo...a nije mi se ni desilo da me neka provocira...al dobro majusna sam ja ko zna vreme ce pokazati...al ako me napadne fizicki mora se branim...a ovako da ja prva krecem...ma idi begaj

jedina zenska s kojojm sam se tukla, i prva zapocinjala plus, je bila devojcica koja je malteretirala moje macke...uuu teske batine je nekoliko puta dobila :manikir: ...jesam bila zgoljavo dete al zilavo ...a i kad covek pobesni ... :lol:
 

Back
Top