silovanje

NovaIsta

Legenda
Poruka
51.033
jel moze zensko da siluje muskarca?
jel ima muskaraca koji su to doziveli? naravno, razlika izmedju zenskog i muskog silovanja je drasticna pa ovde pricamo o silovanju na zenski nacin. to bi mozda bilo otimanje muskog tela na najgrublji nacin (pretpostavimo da vam se to dopalo, ne obrnuto), mozda iznenada, impulsivno...bla bla....
el znate nesto o tome?:think:
 
jel moze zensko da siluje muskarca?
jel ima muskaraca koji su to doziveli? naravno, razlika izmedju zenskog i muskog silovanja je drasticna pa ovde pricamo o silovanju na zenski nacin. to bi mozda bilo otimanje muskog tela na najgrublji nacin (pretpostavimo da vam se to dopalo, ne obrnuto), mozda iznenada, impulsivno...bla bla....
el znate nesto o tome?:think:

Mene je silovala jedna zenska :gace:
 
jel moze zensko da siluje muskarca?
jel ima muskaraca koji su to doziveli? naravno, razlika izmedju zenskog i muskog silovanja je drasticna pa ovde pricamo o silovanju na zenski nacin. to bi mozda bilo otimanje muskog tela na najgrublji nacin (pretpostavimo da vam se to dopalo, ne obrnuto), mozda iznenada, impulsivno...bla bla....
el znate nesto o tome?:think:

osecao bih se iskoristeno,i vrlo neprijatno..missim da bih morao da idem kod psihijatra dugo vremena na terapiju...strasno..:sad2:
 
Isto pitanje sam postavila nekolicini muskaraca, zatrazila njihovo misljenje... dodavsi da prema mom shvatanju stvari, zena ne moze da siluje muskarca, jer silovanje je prisila na sex - dakle - on nece sex.
Svi su mi odgovorili da njihov ud funkcionise nezavisno od njihove volje. I da je moguce silovati muskarca.
A ja onda kazem - E pa ok, ali onda opet nije silovanje, jer si se uzbudio i tvoje telo zeli.
A oni kazu onda - E pa kako se uzme....

Kako se uzme.
 

Back
Top