"Добар дан, ја сам Ратко Младић"

Да ли је било ГЕНОЦИДА у Сребреници

  • да

  • не

  • над српским становништвом

  • све је то пропаганда


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.824
Са овим речима ,Ратко Младић је отпратио колоне аутобуса са муслиманским цивилима
Пожело им срећан пут и здравље и да се рат ,никада више не понови!
Многи су падали у несвест када су га видели ,али он је остао доследан својој речи и безбедно им омогућио одлазак на Алијину територију.

Када споменмо реч ГЕНОЦИД ,он у својој структури подразумева и клање деца и жена Ратко Младић никада није пипнуо ни једно дете или жену .

И то не може бити геноцид !
Најбоље сведочи овај видео ,када је Ратко Младић ушао у више од 20 аутобуса и путницима пожелео срећан пут!


 
Poslednja izmena:
........................:huh:...................

Да човек се представио ,дословно тим речима .Многи нису га никада ни видели а слушали су гадости о њему ,због тога је он себе представио муслиманским цивилима
и пожелео им срећан пут!

ratko20mladic133.jpg

:heart:
 
Ovaj, kako tumačite ljudski čin, tumačim kao maltretiranje. On je, znajući šta predstavlja i koga, ušao u dvadeset autobusa i prestrašivao ljude. Svrha nije da se prikaže njegova dobrota, već obrnuto. Moje mišljenje o njemu se ovim dodatno pogoršalo. Bahata ....a.

ПРЕСТРАШИО

Престрашила их је Алијина пропаганда и управо због тога он се њима обратио и лепо рекао да ће бити сигурни.И спасао хиљаде људи од разних правојних формација који су могли да им науде!:rtfm:
 
Да човек се представио ,дословно тим речима .Многи нису га никада ни видели а слушали су гадости о њему ,због тога је он себе представио муслиманским цивилима
и пожелео им срећан пут!

ratko20mladic133.jpg

:heart:

..da..a onda su neki od tih autobusa odvozheni u neke shkole ili hale i tamo likvidirani...gledao sam dokumentarac sa nekim mujama koje su to prezivele..
 
..da..a onda su neki od tih autobusa odvozheni u neke shkole ili hale i tamo likvidirani...gledao sam dokumentarac sa nekim mujama koje su to prezivele..

Није истина и немаш аргументе ,него лажеш!
Ту су цело време са Младићем били и Руси ,жена и деца су отишли у Кладањ ,безбедно.
 
Ушао је у више од 20 аутобуса и пожелео сречан пут и здравље муслиманској деци и женама.Насер то није урадио српкој деци ,Насер их је покало!

ja sam gledao neki dokumentarac, kad su fašisti u logoru vodili jevreje na kupanje.....pokazali im gde da odlože stvari, izgledalo im je kao da zaista idu da se kupaju.
naravno, to nema veze sa ratkom, nego mi pade na pamet
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top