RAZMENA,PRODAJA I OTKUP CDova

preko 80000 (80 hiljada) naslova, ogromna kolekcija hard rock-a, metala, blues-a a ima i sve ostalo, narodnjaci novi city, grand produkcija, stari narodnjaci, kompletni opusi na cd itd...

- kompleti mp3 (svi albumi grupe na cd) - 100 din
- mp3 sa albumima po izboru - 150 din
- ostalo po dogovoru

Koga interesuje neka se javi na mdobros@gmail.com da mu posaljem kompletan katalog i uslove.
 
Meni trebaju mp3 ili audio albumi sledecih grupa:
Tristania, Sirenia, Dead can dance, Therion, Apocalyptica (ali ranija)Within Temptation (Mother Earth)....mortish? Kako, gde, koliko?

Nudim Nightwish, sve albume sa singlovima, Evanescence, Within Temptation (The Silent Force), The Rasmus, Crvena Jabuka, Prljavo kazaliste, Bijelo Dugme, Film, Balasevic, YU balade... po dogovoru.
 
Koga interesuje metal,tu sam sa svojom 20 godisnjim iskustvom u ovoj muzici.
Btw,ima li neko,neko,bilo ko od My Dying Bride pesmu "For You"????
Da,treba mi i onaj fantasticni live od HammerFall "One Crimson Night",
hmm,sta mi jos nedostaje u kolekciji?
Sve od starog dobrog metala,pogotovo band Trust.

Ako neko ima Trust,Saxon,U.D.O.,MSG,Pretty Maids,Running Wild novi album,Blind Guardian live,
Dimmu Borgir albumi "For all tid" i "Stormblåst"
Pa Dokken mi treba,Metal Church zadnja dva albuma.
Javite se ljudi,imam zaista zavidnu kolekciju metala,pa sta god trazili,evo tu je.
 
Dont_Break_The_Oath:
Koga interesuje metal,tu sam sa svojom 20 godisnjim iskustvom u ovoj muzici.
Btw,ima li neko,neko,bilo ko od My Dying Bride pesmu "For You"????
Da,treba mi i onaj fantasticni live od HammerFall "One Crimson Night",
hmm,sta mi jos nedostaje u kolekciji?
Sve od starog dobrog metala,pogotovo band Trust.

Ako neko ima Trust,Saxon,U.D.O.,MSG,Pretty Maids,Running Wild novi album,Blind Guardian live,
Dimmu Borgir albumi "For all tid" i "Stormblåst"
Pa Dokken mi treba,Metal Church zadnja dva albuma.
Javite se ljudi,imam zaista zavidnu kolekciju metala,pa sta god trazili,evo tu je.


Hey. Ako ti treba One Crimson Night od Hammer Fall imam. Javi mi se da se dogovorimo miramark@verat.net ili pisi na forum.
 

Back
Top