"ОНА ......"............НИКАД у Москви!

Poruka
20.103
GEJ PARADA nikad u Moskvi!

moskva-v.jpg


Dok održavanje gej parade u Beogradu nezasluženo postaje stvar od nacionalne
važnosti o kojoj se raspravlja na svim nivoima,
u Rusiji je to jednostavno rešeno.
Za pitanje gej parade u Moskvi pobrinuo se niko drugi do gradonačelnik
Jurij Luškov (73).


„Gej parada se ne može drugačije nazvati nego satanskim činom. Nikada nismo
odobrili takvu paradu, niti ćemo to ikada učiniti“, rekao je Luškov.
Prema njegovim rečima, krajnje je vreme da se prestane sa propagiranjem
glupih diskusija o ljudskim pravima i da se učesnici parade suoče s punom
zakonskom snagom“
.


http://www.alo.rs/vesti/23732/GEJ_PARADA_nikad_u_Moskvi

********************************************************************************


Коначно,...да се чује и види најнормалнији ОДГОВОР ....:super:


.
 
GEJ PARADA nikad u Moskvi!

moskva-v.jpg


Dok održavanje gej parade u Beogradu nezasluženo postaje stvar od nacionalne
važnosti o kojoj se raspravlja na svim nivoima,
u Rusiji je to jednostavno rešeno.
Za pitanje gej parade u Moskvi pobrinuo se niko drugi do gradonačelnik
Jurij Luškov (73).


„Gej parada se ne može drugačije nazvati nego satanskim činom. Nikada nismo
odobrili takvu paradu, niti ćemo to ikada učiniti“, rekao je Luškov.
Prema njegovim rečima, krajnje je vreme da se prestane sa propagiranjem
glupih diskusija o ljudskim pravima i da se učesnici parade suoče s punom
zakonskom snagom“
.


http://www.alo.rs/vesti/23732/GEJ_PARADA_nikad_u_Moskvi

********************************************************************************


Коначно,...да се чује и види најнормалнији ОДГОВОР ....:super:


.

NWO pocinje u Rusiji,a ne u sad kao sto sam mislio :D
 
Kako hrabra krmad iz Omona. Opet kažem, ne iznenađuje me ko otvara temu i ko je podržava.

Znaci,ti bi njima dao prava da "paradiraju"?
Pazi sad ovo: oni kazu da su seksualno opredeljenje stekli po rodjenju,znaci nisu to postigli(covek moze biti ponosan samo na ono sto je postigao),a onda ako se uzme da je to mentalna bolest(opet nije nista postignuto) onda idu kod laze na kaficu.
Da je Bog namenio da u braku budu isti polovi nasao bi PRIRODAN nacin da imaju decu,a posto,naravno,dva pola trebaju za brak i decu(magnet ima dva pola) to je onda tako i tacka.
 
Znaci,ti bi njima dao prava da "paradiraju"?
Pazi sad ovo: oni kazu da su seksualno opredeljenje stekli po rodjenju,znaci nisu to postigli(covek moze biti ponosan samo na ono sto je postigao),a onda ako se uzme da je to mentalna bolest(opet nije nista postignuto) onda idu kod laze na kaficu.
Da je Bog namenio da u braku budu isti polovi nasao bi PRIRODAN nacin da imaju decu,a posto,naravno,dva pola trebaju za brak i decu(magnet ima dva pola) to je onda tako i tacka.

Da, naravno. O tome da je to bolest već je pričano.
 
Znaci,sve jedno,nemaju na sta da budu ponosni.Onda kraj.Slazes se.

Mislio sam, da, naravno, dao bih im da paradiraju.A građani Moskve, grada u kojem je sprečena parada, trebali bi da se zapitaju odakle gradonačelniku sat od 40.000 dolara, dok oni stoje u redu za skupu flašu votke.To im je mnogo veći problem, a gej parada služi samo za skretanje pažnje.Same ol', same ol'...
 
Mislio sam, da, naravno, dao bih im da paradiraju.A građani Moskve, grada u kojem je sprečena parada, trebali bi da se zapitaju odakle gradonačelniku sat od 40.000 dolara, dok oni stoje u redu za skupu flašu votke.To im je mnogo veći problem, a gej parada služi samo za skretanje pažnje.Same ol', same ol'...

Jad i beda.Dao bi im da paradiraju,cisto radi bezveze.:lol: :roll:
Rus je bogami tu platu zaradio!Je'l ti znas iz kakvih gov*na je putinova stranaka vadila rusiju?Sada da uzmu 1/8 budzeta(njihova stranka) narod ne bi imao pravo da odreaguje(mislim naravno da bi odreagovao,ali u kakvim govn*ma su bili,i to im je dosta)
 
Jad i beda.Dao bi im da paradiraju,cisto radi bezveze.:lol: :roll:
Rus je bogami tu platu zaradio!Je'l ti znas iz kakvih gov*na je putinova stranaka vadila rusiju?Sada da uzmu 1/8 budzeta(njihova stranka) narod ne bi imao pravo da odreaguje(mislim naravno da bi odreagovao,ali u kakvim govn*ma su bili,i to im je dosta)

Ako im je tako dobro, zašto više od 50 posto Rusa pati od alkoholizma, životni vek je 63 godine dok je u Srbiji 73, hiljade beskućnika u Moskvi i Petrogradu se smrzava na smrt zimi, a van ta dva grada je beda i siromaštvo? Ja sam lično video na Sretenskom bulevaru grupu od bar 40ak ljudi u ritama, prosek godina 35-50, koji su nosili natpis "dajte nam malo para ili ćemo umreti". Ima mnogo Mečki i BMW kabrioleta na ulicama, blindiranih, sa crnim staklima, ali nikad nisam video nijedan sa spuštenim krovom.Jasno je ko to vozi dok narod crkava i ne može da primiriše u hiper tržne centre prema kojima je Ušće bakalnica.To su ruski problemi, ne gej parada.
 
Ako im je tako dobro, zašto više od 50 posto Rusa pati od alkoholizma, životni vek je 63 godine dok je u Srbiji 73, hiljade beskućnika u Moskvi i Petrogradu se smrzava na smrt zimi, a van ta dva grada je beda i siromaštvo? Ja sam lično video na Sretenskom bulevaru grupu od bar 40ak ljudi u ritama, prosek godina 35-50, koji su nosili natpis "dajte nam malo para ili ćemo umreti". Ima mnogo Mečki i BMW kabrioleta na ulicama, blindiranih, sa crnim staklima, ali nikad nisam video nijedan sa spuštenim krovom.Jasno je ko to vozi dok narod crkava i ne može da primiriše u hiper tržne centre prema kojima je Ušće bakalnica.To su ruski problemi, ne gej parada.

I ta "parada" je ruski problem.Svi gradjani rusije treba da se brinu kakva ce slika otici u svet o njima.Ako imaju cvrstu ruku(pogotovu ako je u pitanju ovakva besmislena "parada"),vise malih zemalja ce u njoj videti predstavnika novog varsavskog pakta.
A problem siromastva je daleko gori u americi.Ako hoces opet poredjenje samo u okviru ruskih granica,svuda je slicno,samo se razlikuje broj stanovnika,a u vreme jeljcina 30-40% stanovnika je nosilo "te natpise".
 
I ta "parada" je ruski problem.Svi gradjani rusije treba da se brinu kakva ce slika otici u svet o njima.Ako imaju cvrstu ruku(pogotovu ako je u pitanju ovakva besmislena "parada"),vise malih zemalja ce u njoj videti predstavnika novog varsavskog pakta.
A problem siromastva je daleko gori u americi.Ako hoces opet poredjenje samo u okviru ruskih granica,svuda je slicno,samo se razlikuje broj stanovnika,a u vreme jeljcina 30-40% stanovnika je nosilo "te natpise".

Novi varšavski pakt? Razmisli o tome koga slovenski narodi, Poljaci i Česi, mrze više od Nemaca i zašto.BUgari takođe nemaju neke dobre uspomene iz varšavskog pakta, Mađari takođe, iako nisu Sloveni.Rusija svoju ekonomiju bazira na gasu i nafti, inače ne proizvodi apsolutno ništa i ničim nije konkurentna na svetskom tržištu.Odnos Kine prema Sibiru je takođe mnogo veći problem od gej parade povodom kojeg Rusija ne može baš mnogo da preduzme.
 
Odnos Kine prema Sibiru je takođe mnogo veći problem od gej parade povodom kojeg Rusija ne može baš mnogo da preduzme.

Jesam li ja napisao rec "NOVI" ispred varsavski pakt?Znaci nisam napisao da ce "obnoviti varsavski pakt".
Odnos kine i sibira je na zavidnom polozaju.Toliku saradnju(iako su im religije razlicite) nisam video,od 2000.Otkud ti da kina i rusija nemaju dobre odnose?Da nije bbs i ostali zapadnjacki programi?
 
Jesam li ja napisao rec "NOVI" ispred varsavski pakt?Znaci nisam napisao da ce "obnoviti varsavski pakt".
Odnos kine i sibira je na zavidnom polozaju.Toliku saradnju(iako su im religije razlicite) nisam video,od 2000.Otkud ti da kina i rusija nemaju dobre odnose?Da nije bbs i ostali zapadnjacki programi?

Nisam ni rekao da su u lošim odnosima.U istim su odnosima kao Rusija i USA, prijateljsko nepoverenje.Da nisu možda braća, kao mi i Rusi?
 
GEJ PARADA nikad u Moskvi!

moskva-v.jpg


Dok održavanje gej parade u Beogradu nezasluženo postaje stvar od nacionalne
važnosti o kojoj se raspravlja na svim nivoima,
u Rusiji je to jednostavno rešeno.
Za pitanje gej parade u Moskvi pobrinuo se niko drugi do gradonačelnik
Jurij Luškov (73).


„Gej parada se ne može drugačije nazvati nego satanskim činom. Nikada nismo
odobrili takvu paradu, niti ćemo to ikada učiniti“, rekao je Luškov.
Prema njegovim rečima, krajnje je vreme da se prestane sa propagiranjem
glupih diskusija o ljudskim pravima i da se učesnici parade suoče s punom
zakonskom snagom“
.


http://www.alo.rs/vesti/23732/GEJ_PARADA_nikad_u_Moskvi

********************************************************************************


Коначно,...да се чује и види најнормалнији ОДГОВОР ....:super:


.

Тако се то ради у земљи коју воде прави људи.
 
Ako zavrnu slavinu, Rusija ostaje bez svežih evara, tako da ne mogu da zavrnu slavinu.:lol: edit: vrlo je nezgodno kad ti se država bazira na samo jednom stubu, tj energentima.

Istina,oslabili bi,ali bi evropa sa sve amerikom otisla nazad u kameno doba,pa kako god da okrenes,rusi su na dobitku(makar i izgubili dosta para,bice u boljem stanju od ostatka sveta).
 
Priroda je to regulisala njihovim malim brojem. Homoseksualizam nije nov. Stariji je i od hrišćanstva na koje se matori gradonačelnik poziva.

Nije nov, u malom su broju, ali kreatori NSP-a ga guraju svim silama kako bi RAZBILI BRAK kao osnovnu celiju svakog drustva.

Svi MORAJU da legnu na rudu!

Jos veci uspeh im je takozvana EMANCIPACIJA ZENE.
 

Back
Top