Klinke, da ili ne?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa znam

nemoj vikati na mene:rumenko::lol:

salim se:cmok2::cmok2:

nego samo kazem da se ovde potegla prica '' o Boze njihovo oblacenje,o Boze to oblacenje '' pa kakvo oblacenje? jer to shto ti izadjes u sorcu na minus osam znaci da saljes suptilnu porku da zelis biiip? naravno da ne,to shto neka budala to tako vidi-njegov problem. sad ispada da se devojke ne mogu oblaciti kako one zele jer time ispada da salju poruku da hoce da ih neko k.ara ,a nije tako.

salje poruku svojim ponasanjem a oblacenje je samo propratni cinilac
 
Ja i dalje cekam da odgovore frajeri :mrgreen:
cek da se probude pa da nam ispricaju sta su sanjali :mrgreen:
nema pojma nek se yebe ko sa kim hoce...mene licno nikad nisu zanimali stariji jer mi se gade,tj fizicki i mentalno mi nisu bliski i sta bre ima da me pipka neki cika :neutral: a sta rade deca tudjih roditelja ne znam tj znam,al me tudja deca i problemi ne zanimaju.

a da ja imam cerku,i da je spopada il daleko bilo krese 50ogodisnjak, verovatno bih gurala to do tvorze.....i da radije bih joj dala dzoint i pivo nego pedesetogodisnju kitu :neutral: ovo prvo se bar da kontrolisati.
a ova poredjenja su katastrofalna :roll:
 
ne žurim...ni moje roditelje nisu interesovala druga deca dok sam odrastala...pa opet ispadoh normalna na kraju...:lol::lol::lol:

ne radi se ovde o tome dal je tvoje roditelje intresovalo komsisko dete ...radi se o jednom socioloskom, kurturoloskom fenomenu danasnjice ...o ovome postoje ozbiljne emisije na tvu, postoje studije, knjige...o ovome pricaju dr nauka
mi obicni forumasi smo daleko od njih...ali imamo pravo na svoje misljenje i izrazavanje istog
 
naravno...tvoje mišljenje je drugačije od mog...ništa čudno i neobično...kad bi svaki roditelj krenuo od svog deteta, onda bi i taj društveni problem bio manji...

npr. uvek sam imala foru(za izlazak i povratak kući) za 2, 3 sata kraću od fore koje su imale gotovo sve moje drugarice i poznanice...moji nisu hteli ni da čuju za "svi ostaju duže u gradu sem mene"...meni je to smetalo al šta ću, roditelji su roditelji...da bi na kraju ispali silni problemi sa velikim brojem tih devojaka zbog toliko dugog skitanja u 15, 16 godina, te stariji momci, te sumnjivi momci, pa droga i tome slično...na šta su se njihovi roditelji čudili, pa kako to, sve smo im dozvolili?
da ne pričam o tome kako su sve sa 18,19 godina već mrzele izlaske i sve što vole mladi...
jedna je u osmom razredu imala foru do pola 3...:lol::lol::lol:
 
Poslednja izmena:
naravno...tvoje mišljenje je drugačije od mog...ništa čudno i neobično...kad bi svaki roditelj krenuo od svog deteta, onda bi i taj društveni problem bio manji...

npr. uvek sam imala foru(za izlazak i povratak kući) za 2, 3 sata kraću od fore koje su imale gotovo sve moje drugarice i poznanice...moji nisu hteli ni da čuju za "svi ostaju duže u gradu sem mene"...meni je to smetalo al šta ću, roditelji su roditelji...da bi na kraju ispali silni problemi sa velikim brojem tih devojaka zbog toliko dugog skitanja u 15, 16 godina, te stariji momci, te sumnjivi momci, pa droga i tome slično...na šta su se njihovi roditelji čudili, pa kako to, sve smo im dozvolili?
da ne pričam o tome kako su sve sa 18,19 godina već mrzele izlaske i sve što vole mladi...
jedna je u osmom razredu imala foru do pola 3...:lol::lol::lol:

:lol: vis ja drugacije...nikad mi nisu branili...ali su mi pricali da neke stvari nisu dobre i td...mogla sam da izadjem i do 3 ako sam htela...ali nisam uvek sam dolazila oko 12...prosto sama sam tako htela...mogla sam da idem gde sam htela, ali naravno da se uvek zna gde sam...isla sam al nikad nisam to zloupotrebila jer sam takva nikad me nije ni privlacilo neko buntovnistvo il sta ti ja znam

a ove koje su dobijale ogranicenja jesu se one vracale kuci kao mamine dobre devojcice ali je mama zaboravila da ih nauci da za to vreme koje joj je odredila ne treba da radi neke stvari....pa su se tako smucale sa kojekakvima a da roditelji nisu znali...ali su barem dolazile na vreme kuci :zcepanje: crnjak
kod mene je bilo drugacije, i tako mi je i ostalo...nemam ogranicenje ali su me ucili kako se vrme iskoriscava...mogla sam da dodjem i u 3 i u 9 ali su me ucili sta valja a sta ne valja za to vreme raditi...a i ja sam takva kazem ti...nisam neko ko ima potrebu za autodestrukcijom...dolazila sam kad sam htela ali nisam se za to vreme ebavala po sokaci sa kojekakvima
nismo svi isti i ne bi ni bilo interesantno da jesmo
 
E bravo to me podseti kad su neki isli na rucak tacno u 3h i vazili za uzornu decu..a kad smo pravili sranja prvi su bili i za to retko kad saznaju njihovi roditelji..osim kad ih pocnu samarati sto ih nisu pustali ko svu normalnu decu:lol:
 
:lol: vis ja drugacije...nikad mi nisu branili...ali su mi pricali da neke stvari nisu dobre i td...mogla sam da izadjem i do 3 ako sam htela...ali nisam uvek sam dolazila oko 12...prosto sama sam tako htela...mogla sam da idem gde sam htela, ali naravno da se uvek zna gde sam...isla sam al nikad nisam to zloupotrebila jer sam takva nikad me nije ni privlacilo neko buntovnistvo il sta ti ja znam

a ove koje su dobijale ogranicenja jesu se one vracale kuci kao mamine dobre devojcice ali je mama zaboravila da ih nauci da za to vreme koje joj je odredila ne treba da radi neke stvari....pa su se tako smucale sa kojekakvima a da roditelji nisu znali...ali su barem dolazile na vreme kuci :zcepanje: crnjak
kod mene je bilo drugacije, i tako mi je i ostalo...nemam ogranicenje ali su me ucili kako se vrme iskoriscava...mogla sam da dodjem i u 3 i u 9 ali su me ucili sta valja a sta ne valja za to vreme raditi...a i ja sam takva kazem ti...nisam neko ko ima potrebu za autodestrukcijom...dolazila sam kad sam htela ali nisam se za to vreme ebavala po sokaci sa kojekakvima
nismo svi isti i ne bi ni bilo interesantno da jesmo

to pre svega...
hehehe...i tu ima istine...a šta da ti nisi bila takva, već da si bila ko te tvoje drugarice?
do 6 ujutru bi svašta nešto stigla da obaviš:zcepanje:...što znači, da zavisi i od samog deteta...:ok:

al mi i dalje nije normalno da dete od 14 godina ima foru do pola 3...il da je nema uopšte
 
Inspiraciju za temu si dobio s topika Guza No1.

vec je jednom bila slicna tema u tvojoj parohiji i ja sam, a i vecina se slozila, rekla
ok je ako se desi eto svidi mu se neka mala od 16 god a on konj 25, 30...aj ebi ga desava se...ali problem je ako je to konstantno, hronicno...onda ima problem

Sutra malo. Problem se stvara ako covek ima pedofilske mastarije , a ako seksualno opsti sa decom zna se - pocinjeno krivicno delo > kazna. Zatvorska podrazumevano.
Strucnu pomoc za resavanje problema koji spominjes dobijaju neokoreli slucajevi,a ovi koji su silovali/naveli na seks/uz odobrenje maloletnog lica imali seks su pocinili zlocin.

Inace, da se ja pitam ko sto se ne pitam, pedofiliju da lecim se ne bih ni trudila; momentalno strojenje nakon potvrdne dijagnoze.
Pedofilija nije seksualna opredeljenost, kako se predstavlja.
Ali to nije tema.

@tema
Po svojim etickim normama,pre godinu dana sablaznjavala bih se na ovakav odziv na ovom topiku, pokretaca topika, georgejuna... A na ovog potonjeg se i sada zgrozavam.

Danas su ti limiti drasticno pomereni; smatram da je to opravdan i prirodan sled dogadjaja prilikom odrastanja.
To sto osoba od ispod 18 podleze roditeljskoj brizi i odgovornosti, ne znaci da nije izrazito seksualna od svoje, recimo 16-e.

Opet, mislim da bi zdravo i pravo dete od 15( pogotovo zensko, zene bi valjda trebalo da rasudjuju pravilno, ako niko drugi) seksualno preferiralo pretezno svoje vrsnjake, sa prihvatljivom godisnjom razlikom od 2 do 3 godine nagore.
Napredna devojcica od 17 bi mogla da se zainteresuje i za decka od 25 u cemu ne vidim nista lose. Dve godine u plusu u pubertetu su jednake 7 ili 8 godina vremena u zrelom dobu. Mislim da su ljudi od 17 vrlo sposobni da pravilno odluce da li zele ili ne da dobrovoljno stupe u relaciju sa punoletnom osobom, i ne mislim da se tu radi o zloupotrebi jednog od strane drugog; devojka od 17 je i fizicki i psihicki sposobna za seksualni cin, a za nekoliko stupnjeva sposobnija nego sto je bila sa 16.
U tom od 25 ne vidim tragove teskog psihickog oboljenja, u tom slucaju.

Ako se zeni od 18, koja sada i pravno odgovara za sebe, svidi covek od 40 , u redu sam i sa tim, osim sto sumnjam da bi se meni ista slicno desilo i sto ne razumem potpuno devojke koje su u takvim vezama. Ali razumem donekle. Kao sto tu nema ni tracka zubatog sunca od pedofilije; obe osobe koje formiraju komunikaciju( i kresu se) su i svesne i savesne, legalno takodje.
 
to pre svega...
hehehe...i tu ima istine...a šta da ti nisi bila takva, već da si bila ko te tvoje drugarice?
do 6 ujutru bi svašta nešto stigla da obaviš:zcepanje:...što znači, da zavisi i od samog deteta...:ok:

al mi i dalje nije normalno da dete od 14 godina ima foru do pola 3...il da je nema uopšte

pa sta znam...to sve ide kroz neki dogovor...naucis ga da pazi de i ide i sta radi...naucis ga da ne preteruje.... da to sto mu ne odredjujes ne znaci da sad treba da sedne u nepoznati auto i da ode do novog sada na zurku pa da se vrati sutradan ...ako se vrati :lol: crnjak...mislim lupam primer...i kazem ti iako nisam imala neka striktna ogranicenja nisam dolazila u 3 kuci...osim par puta sa zurki al to se i ocekuje...zbog cega je to tako ne znam...
dal zavisi od karaktera deteta...ja sam uvek vise bila da se izigram sa drustvom u ulici u kraju, da se vozimo biciklom, kasnije da se prosetam sa drugaricama, sednemo na sladoled i te fore, nego da se uparadim pa aj na splav...takva sam...dal zaslugom vaspitanja il prosto karakter ebem li ga....sad mi se jede sladoled :lol:
naravno da sam isla i na zurke, i muvala se sa likovima...ma sve al sta znam imala sam granica ...imam ih i sad...i sad odem na zurku ne pijem ne ebem se po coske...djuskam uz muziku zbog koje sam dosla, zezam se sa drustvom, ako me neko muva procenim situaciju (kakv je, sta oce, jesam li slobodna i ostali parametri...) pa il pristajem na muvanje il jok i td....
ebem li ga taki mi horoskop :lol:

bj skrenusmo s teme ubice nas pilence :mrgreen:
 
Inspiraciju za temu si dobio s topika Guza No1.



Sutra malo. Problem se stvara ako covek ima pedofilske mastarije , a ako seksualno opsti sa decom zna se - pocinjeno krivicno delo > kazna. Zatvorska podrazumevano.
Strucnu pomoc za resavanje problema koji spominjes dobijaju neokoreli slucajevi,a ovi koji su silovali/naveli na seks/uz odobrenje maloletnog lica imali seks su pocinili zlocin.

Inace, da se ja pitam ko sto se ne pitam, pedofiliju da lecim se ne bih ni trudila; momentalno strojenje nakon potvrdne dijagnoze.
Pedofilija nije seksualna opredeljenost, kako se predstavlja.
Ali to nije tema.

@tema
Po svojim etickim normama,pre godinu dana sablaznjavala bih se na ovakav odziv na ovom topiku, pokretaca topika, georgejuna... A na ovog potonjeg se i sada zgrozavam.

Danas su ti limiti drasticno pomereni; smatram da je to opravdan i prirodan sled dogadjaja prilikom odrastanja.
To sto osoba od ispod 18 podleze roditeljskoj brizi i odgovornosti, ne znaci da nije izrazito seksualna od svoje, recimo 16-e.


Opet, mislim da bi zdravo i pravo dete od 15( pogotovo zensko, zene bi valjda trebalo da rasudjuju pravilno, ako niko drugi) seksualno preferiralo pretezno svoje vrsnjake, sa prihvatljivom godisnjom razlikom od 2 do 3 godine nagore.
Napredna devojcica od 17 bi mogla da se zainteresuje i za decka od 25 u cemu ne vidim nista lose. Dve godine u plusu u pubertetu su jednake 7 ili 8 godina vremena u zrelom dobu. Mislim da su ljudi od 17 vrlo sposobni da pravilno odluce da li zele ili ne da dobrovoljno stupe u relaciju sa punoletnom osobom, i ne mislim da se tu radi o zloupotrebi jednog od strane drugog; devojka od 17 je i fizicki i psihicki sposobna za seksualni cin, a za nekoliko stupnjeva sposobnija nego sto je bila sa 16.
U tom od 25 ne vidim tragove teskog psihickog oboljenja, u tom slucaju.


Ako se zeni od 18, koja sada i pravno odgovara za sebe, svidi covek od 40 , u redu sam i sa tim, osim sto sumnjam da bi se meni ista slicno desilo i sto ne razumem potpuno devojke koje su u takvim vezama. Ali razumem donekle. Kao sto tu nema ni tracka zubatog sunca od pedofilije; obe osobe koje formiraju komunikaciju( i kresu se) su i svesne i savesne, legalno takodje.

Prvo pogledaj ko je pokretac topika nego li lupis..a ovde upravo potvrdjujes ono sto mi govorimo..sto se kosi sa podvucenim..saberi se
 
ni ja ne mislim da su Srpkinje najlepše...mada daleko od toga da nisu lepe...samo je to meni više neka sirova lepota, ne umem to da objasnim...i univerzalna...vidiš jednu lepu plavušu, video si još hiljadu njih na tu istu foru...šminka, oblačenje, i taj čuveni stav " mnogo sam opasna riba":lol::lol::lol:

s druge strane su devojke koje furaju neki retro avangarda futurizam i šta ti več sve ne fazon...isto je sve to manje više slično i među njima...

navela sam ove dve "grupe" jer su one najzastupljenije...:D

Dobre su srpskinje
Iznad proseka.
Reci da su najlepse je presmesno
ne mogu da pridju tajlandjankama i latinkama
Doduse ni ruskinjama
Srpkinje imaju dosta grub glas i muskobanjasto ponasanje
Ali ima dobrih komada. Ali bas kao sto ti rece, sve na isti fazon
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top