Krecenje

Eh napokon privodim kraju krecenje,evo i mog drveta koje moram napomenuti jos nije gotovo,ostale su neke finese oko ivica da se urade i jos jedna pticica koja ce biti dodata u jednu prazninu... Tu se moze videti i kako mi je boja ispala....




Jos neke slike da uramim,da privodim kraju farbanje prozora,zavese da okacim i gotova sam sa sredjivanjem sobe.
 
....devojke svaka čast, očigledno ste jako talentovane, ja ovo ne bi nacrtala kako
valja ni na papiru, a o zidu ni da pomislim ne bi smela...:rumenko:

...prelepo...:klap::klap::klap:
 
....devojke svaka čast, očigledno ste jako talentovane, ja ovo ne bi nacrtala kako
valja ni na papiru, a o zidu ni da pomislim ne bi smela...:rumenko:

...prelepo...:klap::klap::klap:

:D

Ja sam tu bila samo asistent,delo je radio moj sestric (18god) jako talentovan za slikanje i crtanje,bilo mu je potrebnao neka tri dana, po ceo dan je radio stvarno se mnogo namucio,ali je ispalo kao iz shablona nekog. Stvarno ga je profi odradio...
 
Eh napokon privodim kraju krecenje,evo i mog drveta koje moram napomenuti jos nije gotovo,ostale su neke finese oko ivica da se urade i jos jedna pticica koja ce biti dodata u jednu prazninu... Tu se moze videti i kako mi je boja ispala....




Jos neke slike da uramim,da privodim kraju farbanje prozora,zavese da okacim i gotova sam sa sredjivanjem sobe.



ja ne mogu da vidim ovu sliku .... ajde pokušaj ponovo :)
 
Evo sad cu probati ponovo da ubacim,ne znam sto ti ne mozes da vidis :(

Bilo bi lepo kad bi nam moderatori dali lepljivu temu krecenje,ili pod forum adaptacija kuce,pa tu ubaciti krecenje,ovako je bas nagurano svega i svacega ima u dom i porodica.
 
pa kad klikneš na ''odgovori'' ispod imaš prozorčić

Priložite datoteke
Validne ekstenzije za datoteke: bmp doc gif jpe jpeg jpg pdf png psd txt

e tu pritisneš i uneseš sliku ... dalje će ti biti jasno ....

hvala ti unapred :)
 
Hvala ti :) Bas mi znace vasa misljenja i tvoje misljenje, vidi se da si strucnjak. :worth:

Sta mislis dal na taj zid da okacim neke slike? ili bolje da ostane prazan? ( tu desno od drveta ima jedno dva i po metra zida na kojem su vrata)

nema potrebe nista da kacis, drvo je samo po sebi dovoljno atraktivno :)

ps ebte angazovacu te na par mesta :D
 
ljudi pozdrav. imam veliki problem, naime moji su u kuci krecili na nefarbanom tj parketu koji nije prelakiran i ostale su tamne mrlje od kreca. cula sam da se ne moze skinuti to ali ja se ipak nadam da postoji nacin pa eto ako znate, bila bih vam jako zahvalna na informaciji jer znate parket i nije jeftin.
 
ljudi pozdrav. imam veliki problem, naime moji su u kuci krecili na nefarbanom tj parketu koji nije prelakiran i ostale su tamne mrlje od kreca. cula sam da se ne moze skinuti to ali ja se ipak nadam da postoji nacin pa eto ako znate, bila bih vam jako zahvalna na informaciji jer znate parket i nije jeftin.

pa možda parket može da se ishobluje na tim mestima ... ne znam šta znači parket koji nije prelakiran ?
 
..mozda je tek postavljen, pa josh nije lakiran.. :think:

pa da, tek je postavljen i izbrusen i kao ceka se 7 dana da se prelakira, ali moji nisu bili strpljivi sto se tice krecenja i mislili sve to zavrsiti brzo, i kako je krec ostajao na parketu potamnio i sad su tu ogromne crne mrlje i ja se nadam da se to moze nekako prekriti jer su dve sobe u pitanju. Da li se to moze izbrusiti dalje ili ne, ne znam, ili ako postoji neka carobna otopina da se stavi, bilo bi super..
 
Hvala ti :) Bas mi znace vasa misljenja i tvoje misljenje, vidi se da si strucnjak. :worth:

Sta mislis dal na taj zid da okacim neke slike? ili bolje da ostane prazan? ( tu desno od drveta ima jedno dva i po metra zida na kojem su vrata)


Ja na ovaj zid ne bih kačila ništa .... drvo samo po sebi govori i krasi ovaj zid ..... pa i ako hoćeš da okačiš, onda neka slike ne pokrivaju drvo, nego neka budu sa neke njegove leve strane ... da ono ipak ostane vidljivo u celosti.
 
pa da, tek je postavljen i izbrusen i kao ceka se 7 dana da se prelakira, ali moji nisu bili strpljivi sto se tice krecenja i mislili sve to zavrsiti brzo, i kako je krec ostajao na parketu potamnio i sad su tu ogromne crne mrlje i ja se nadam da se to moze nekako prekriti jer su dve sobe u pitanju. Da li se to moze izbrusiti dalje ili ne, ne znam, ili ako postoji neka carobna otopina da se stavi, bilo bi super..

..mislim da vam sleduje novo hoblovanje do chistog drveta,
ali ja nisam struchnjak, mozda se javi neki madjionichar sa reshenjem.. :)
 

Back
Top