Marijana de la noce

ajde ljudi recite mi zasto je ona toliko dobra.
Kao prvo, 50% njih ne zna da glumi, uvek placu i ricu, svako svakog laze i maze...
I dijalozi su im uzasni tipa,
Moj sin je nestao i ja patim, jer mi je on sin a ja sam mu majka, a majka sam mu zato sto sam ga rodila.
A i onaj komandir je alkos zesci...
Poz :D
 
p.s
a tesko je skontati... marsija ce da odapne ili ce je uhapsiti, a marijana i ignasio ce se vencati...
serija je gotova do sledece nedelje! tuzni?
i jos nesto:
zna li neko kako se zvala ona serija, isla je pre nekoliko godina na pinku oko 17.00 h likovi su bili Marko Duran i Marija Del Sjelo koju je glumila Gabrijela Spanic
 
Lola_bgd:
absonic:
zna li neko kako se zvala ona serija, isla je pre nekoliko godina na pinku oko 17.00 h likovi su bili Marko Duran i Marija Del Sjelo koju je glumila Gabrijela Spanic

Da nije Por Tu Amor??? ... ili tako nesto
Taj tip je dobro izgledao...[/quote]

da... 8) e to je bila dobra serija :wink:

nego, mislim da će Ivan ubiti Marsiju (valjda će hteti da ubije Atilija pa će Marsija stati ispred njega)
 
sweet_A:
Lola_bgd:
absonic:
zna li neko kako se zvala ona serija, isla je pre nekoliko godina na pinku oko 17.00 h likovi su bili Marko Duran i Marija Del Sjelo koju je glumila Gabrijela Spanic

Da nije Por Tu Amor??? ... ili tako nesto
Taj tip je dobro izgledao...[/quote]

da... 8) e to je bila dobra serija :wink:

nego, mislim da će Ivan ubiti Marsiju (valjda će hteti da ubije Atilija pa će Marsija stati ispred njega)

Atilio ce ubiti Marsiju
 
MaLa_pLaVa:
E ovako,Atilio ce pasti u rijeku kad se pokaci sa Ignasiom,i poginuce.Onda ide NEKOLIKE GODINE KASNIJE i Marijana i Ignasio se vjencavaju ispod drveta dje su se upoznali.I to bi uglavnom bilo to.A i vec je malo dosadila,samo placu...

A Marsija?
Ona ce da se popne na to isto drvo da bi gadjala mladence sljivama, pa ce se pojaviti onaj majmun sto je pre nekih 100 epizoda pobegao onoj ludoj Mariji-Loli, koji ce da je gurne i ona ce pasti i ostati na mestu mrtva?
 

Back
Top