Dacicu ...dajes naredjenje da se biju veterani,dok ti je Policajac monstrum

Ne otvaram kurir...jel' taj monstrum žandar pored sveg ovog zločina najgrđeg ?:eek::dash::dash::dash::roll:

E Sandrina..zalosno.
Neznase da li mu je bratanica ili rodjena sestra,jer je i njegov otac silovao njenu majku i zena pobegla pre 10 god.Ima jos jedna koja je malo starija od ove,a ova devojka je retardirana,dve godine je silovao i napravio joj dete.Uzas!
 
Нека прича ко шта хоће, али жути и СПС (+ Г17 и ЛДП, дакле цела владајућа коалиција) се понашају исто као и Милошевић последнје две-три године своје владавине....цензура (закон о информисању) и репресија уз апсолутно недодирљивост владајуће врхушке....Тужно али истинито, у односу на ове, Коштуница је симбол демократије, доследности и скромности.
 
BEOGRAD - Monstrum iz sela kod Mladenovca silovao je maloletnu bratanicu, a njegov otac njenu majku.
Meštane malog sela kod Mladenovca šokirala je vest da je Predrag M. (41) više od dve godine silovao svoju sedamnaestogodišnju bratanicu J. M. (17) i napravio joj dete.

Komšije kažu da je Predrag M. u porodičnoj kući živeo sa bratom M. M. i njegovim ćerkama J. M. i godinu dana starijom M. M.
- To samo monstrum može da uradi. Obruka nam celo selo. Doživotna robija je malo za ovo što je uradio. Lično bih ga obesio na banderu usred sela, pa nek visi - kaže ogorčeni komšija.

On je dodao da zlostavljanje devojčice niko nije ranije prijavio jer se ta porodica ne druži ni sa kim u selu.
- Devojčica je ometena u razvoju, čuo sam da ne zna ni da čita ni da piše. Viđao sam je kako sa stricem traktorom ide da bere kukuruz. Čudna je to porodica. Predragova rodbina verovatno nije smela ništa kaže, a mala možda nije ni bila svesna šta joj se događa - priča ogorčeni komšija.

Prema rečima komšija, majka silovane devojčice napustila je decu i supruga pre više od 10 godina, navodno zbog toga što ju je svekar maltretirao.
- Priča se da je tu ženu godinama silovao svekar, pa se ne zna ni da li su devojčice njegove ili ćerke njegovog sina. Navodno je nesrećnu ženu zatvarao u podrum, tukao je i seksualno zlostavljao. Šta je njoj radio svekar, to isto je njenoj ćerki radio stric. Zgrožen sam zbog ovog što se desilo. Ako se ispostavi da je J. M. u stvari ćerka svoga dede, onda je Predrag silovao rođenu sestru - s gađenjem priča drugi meštanin sela kod Mladenovca, odmahujući rukom.
On je dodao da je otac devojčica dobar i miran čovek.

- M. M. radi u jednoj fabrici, starija ćerka je četvrta godina srednje škole. Kažu da je dobar đak. Njena sestra uskoro bi trebalo da se porodi, ko zna i kako će to proći, ipak su u srodstvu. Jadno dete, šta je snađe - kaže komšija.
Predrag M. nalazi se u pritvoru zbog sumnje da je u protekle dve godine silovao svoju maloletnu bratanicu, a na saslušanju u policiji, kako saznajemo, priznao je krivično delo za koje se tereti. Devojka je smeštena u Materinski dom u Zvečanskoj ulici i za dve nedelje bi trebalo da se porodi.

KLJUKAO JE PILULAMA DA POBACI

Prema priči meštana, kad je Predrag M. saznao da bratanica nosi njegovo dete, terao ju je da pije lekove da bi pobacila.
- Beba je, uprkos svemu, preživela. Ma, taj čovek nije normalan, čuo sam i da je dva puta pokušao da se obesi. Od njega više ništa ne može da me iznenadi - priča ogorčeni komšija.
 
Ne zanima me njegova profesija, nacionalnost, veroispovest niti bilo šta drugo ... to treba ubiti!

Ubistvo je oslobođenje.

Ne. Sa takvim monstrumima treba polako i natenane. Naterati ih da osete svaki gram bola kojeg su oni naneli nekome drugom.

Jednostavno, takvog čoveka treba strpati u neki zajeban zatvor. Postoje dve stvari koje zatvorenici ne vole: policajce i silovatelje. Ovaj je i jedno i drugo, tako da bi mu provod bio zagarantovan.

Inače, trreba se prekontrolisati policija i isfiltrirati. Pohvalno je što policija hapsi dilere skoro svakodnevno i što Dačić (kakav-takav) opet ima uspeha. Međutim, policija se često ponaša tiranski. Tome treba stati na kraj.
 
Ne nego na promenu zakona i uvođenje smrtne kazne za ovakve prekršaje ;)

Ja negde pročitala da je nezaposlen ...

A ne,ne,ne ovo je poziv na nasilje,a promena zakona je nesto drugo sto si trebala naglasiti :mrgreen:

Isto sam ja mogao da kazem da peCednika treba ubiti,pa posle-e kao ja sam mislio na izmenu zakona,znas da se streljaju svi koji se zovu Boris,iako je debilno imam prava da se borim za izmenu zakona :mrgreen:

I opet ga ne treba ubiti,cush ubiti :(
 
A ne,ne,ne ovo je poziv na nasilje,a promena zakona je nesto drugo sto si trebala naglasiti :mrgreen:

Isto sam ja mogao da kazem da peCednika treba ubiti,pa posle-e kao ja sam mislio na izmenu zakona,znas da se streljaju svi koji se zovu Boris,iako je debilno imam prava da se borim za izmenu zakona :mrgreen:

I opet ga ne treba ubiti,cush ubiti :(

Koliko ja znam - ovaj je uhvaćen u opasnom kršenju zakona. Predsednika tek treba da uhvatite u tako nečemu a na to ćete pričekati :D :zper:
Ako niste za giljotinu onda ga barem treba smestiti u ćeliju sa nekim divljacima :zcepanje:
 
Koliko ja znam - ovaj je uhvaćen u opasnom kršenju zakona. Predsednika tek treba da uhvatite u tako nečemu a na to ćete pričekati :D :zper:
Ako niste za giljotinu onda ga barem treba smestiti u ćeliju sa nekim divljacima :zcepanje:

Krsenje zakona je i pozivanje na ubistvo :mrgreen:

Nista to ne menja draga moja,predlog za promenu zakona se moze podneti bilo kada a nek kad taj i taj pocini krivicno delo :tease:..a i predsednik je par puta pocinio akt veleizdaje,sto je gore nego pedofilija :mrgreen:

Moze sa bilo kim,ali drzava je odgovorna za njegovu sigurnost i ja bih pre da se uvede smrtna kazna za one koji dopuste da se neko maltretira u zatvoru.:whistling:
 
ја се надам да је овај монструм на "адекватном" месту и под адекватном " процедуром" , ако ни од кога , а оно од затворских колега:evil:

Мене интересује нешто свежије , а тиче се актуелног министра од Житорађе ?:think:

Шта се дешава са саветником му из кабинета , оним што се открило да је Шарићев јатак ...а све то док је давао наређења да се бију ратни резервисти, инвалиди , обесправљени и осрамоћени ?:sad2:
 
ја се надам да је овај монструм на "адекватном" месту и под адекватном " процедуром" , ако ни од кога , а оно од затворских колега:evil:

Мене интересује нешто свежије , а тиче се актуелног министра од Житорађе ?:think:

Шта се дешава са саветником му из кабинета , оним што се открило да је Шарићев јатак ...а све то док је давао наређења да се бију ратни резервисти, инвалиди , обесправљени и осрамоћени ?:sad2:

e, to je pravo pitanje
 

Back
Top