Ko je najveca muzicka zvezda svih vremana?Po meni je MADONNA

to je tacno,moon child
Nirvana je kultna grupa,mada je tome dosta doprinela i Kurtova tragicna smrt,pa mozda i njegov brak sa Cortney.Gansi su mogli da prevazidju Nirvanu,ali Axl i Slash su suvise t vrdoglavi i ekscentricni.Bas steta :cry: .To skoro uvek mora da se desi sa svim velikim bendovima.Njihovi danasnji bendovi nisu ni blizu Gansa.Ne mogu da postoje Gansi,bez Slasha..
The beatles su velika grupa.Najbolji je John Lennon,zbog svojih kasnijih radova.Imagine je najveca antiratna pesma svih vremena i jedna od najboljih ikad napisanih. :P
A Elvis..slicno kao Kurt,Jim Morrison,Janis Joplin..bio je veliki muzicar,ali jos vecim i intrigantnijim ga je ucinila smrt.Pa,josi vera nekih fanova da je ziv-intriga je uvek vazan faktor u slavi.
 
Slozio bih se sa vecinom sa ovog foruma. Madonna jeste jedna od najvecih muzickih zvezda svih vremena. Steta sto i danas nema zvezda sa svetlom buducnostju. Jer sve ovo sto se danas servira je sezonska, lako pokvarljiva roba. Kada kazem sezonska mislim najvise na pevace tipa Beyonce, Eminem(tako je dosadan sa svojim teskim detinjstvom), Pink pa i nazalost Britney Spears koju toliko volim ali sam svestan da ce ona jos koju godinu i da ce puci. Nego da se ja vratim na Madonnu.
Ona nema bas najbolji glas kao Celine ili Mariah Carey ali njeni nastupi su neponovljivi! Nacini na koje ona postavlja nove granice! Setite se samo kakvi su njeni spotovi i nastupi! Ona je jednostavno neponovljiva. Skoro u svemu je bila prva.
Jednom recju
MADONNA.
 
Tacno!!!
Madonin glas je malo bolji od prosecnog,ali dobro je sto ona peva uzivo.
Zaborivio si Agileru,kad peva,to je jednostavno da se smrznes,njen glas je magican.Osim hard rocka i metala,jedini albumi koje imam su svi Madonini i Kristinin Stripped.Pesme su joj odlicne(sem onog na spanskom,kao sto je rekal moon child),ona je stalno sve bolja i bolja.Ne razumem kako Britney moze biti popularnija!? :?:
Cant hold us down,Fighter,The voice within,Make over,Walk away..sve je odlicno!Bravo za Xtinu!Jedina ima svetlu buducnost!Nazalost,na rock sceni je situacija jos gora.Ne postohi nijedan novi bend koji bi mogao da napravi nesto stvarno veliko i da ostane zapamncen.Ne znam sta se desava?Zasto nema vise bendova poput G'n'R i Nirvane?
Hej,ko je ona devojka koja voli Brit?Nemoj da se ljutis zbog vredjanja Brit.Ja je ne volim,ali ti mozes da slusas sta zelis!A mnogo je bolje da slusas BS nego one "pevaljke"(pod navodnicima,jer im je to veeeeeeliki kompliment-sve ih mrrrrrzim :x :x ) sa Pinka!!!!Fuj!!!!
 
Jeli...shta ste se vi istripovali.Kako neko novokomponovan sa MTV-a moze da bude najveca muzicka zvezda.Za to treba godine i godine rada,ili bara da imaju nekakvog smisla te pesme,da se ne prave samo zbog para(Metallica,Britney,Christina).
Na primer jedan od najvecih muzickih umova svih vremena je samo tri puta spomenut na ovoj temi,a to je Jim Morrison i grupa The Doors.
Pored njega/njih Santana najveci gitarista '90-ih.
Sex pistols - pokretaci pokreta anarhije u UK-u. :wink:
 
Dita:
Zaborivio si Agileru,kad peva,to je jednostavno da se smrznes,njen glas je magican.Osim hard rocka i metala,jedini albumi koje imam su svi Madonini i Kristinin Stripped.Pesme su joj odlicne(sem onog na spanskom,kao sto je rekal moon child),ona je stalno sve bolja i bolja.Ne razumem kako Britney moze biti popularnija!? :?:
Cant hold us down,Fighter,The voice within,Make over,Walk away..sve je odlicno!Bravo za Xtinu!Jedina ima svetlu buducnost!

Slažem da bi Kristina trebala da bude popularnija...međutim dugo je stvarala imidž "opasne devojke" koji nisu baš svi voleli...
ali, slažem se, ona stvarno ima jedan od najlepših glasova današnje muzičke scene (mnogi su se čudili kako tako mala žena ima tako snažan glas...a boga mi i stas! :D)
"Malu, jadnu" britni je zaista mnogo lakše voleti...ali i ona ne bi bila tu gde je da nema nikakve kvalitete. Iza britni stoji prava armija, scenarista, šminkera, kreatora...
I jednoj i drugoj treba čestitati na uspehu, bez obzira na koji način su do njega došli... :cool:
 

Back
Top