Vatanje za dupe

a da pitam ja nesto.. :) kad slucajno uhvatis muskarca za dupe sta on pomisli..? :)

jednom sam liku stavila papiric sa brojem u zadnji desni dzep jer su mu se spetljale ruke, verovatno je mislio da sam ga hvatala za guuzuuu.. :D
 
a da pitam ja nesto.. :) kad slucajno uhvatis muskarca za dupe sta on pomisli..? :)

jednom sam liku stavila papiric sa brojem u zadnji desni dzep jer su mu se spetljale ruke, verovatno je mislio da sam ga hvatala za guuzuuu.. :D
Ne znam šta pomisle. Mene nisu vatale, zato se i raspitujem ovde, da znam kako da postupim ako me neka drpi.
 
Pa jeste, pitala si uopšteno i tako sam odgovorio :D
Nisam imao priliku da me štipaju koleginice za dupe, ali su me vatale za ruke i stiskale mi ramena :rumenko:
P.S. Jaoo... lažem, jeste jedna na proslavi firme pre par godina, ali ništa nije bilo... ebga :(
 
Pa vidi ja sam ozbiljan i pravi muškawac, njen gest je bio drugarski sa jedne strane,
a sa druge mi je pokazala šta bi želela od mene :D
Ipak, sve na kraju ostade samo jedno lepo sećanje i neostvarena fantazija :(
 
to ti je kompliment za izgled tvog zadnjeg trapa......ne mora ama bas nista da znaci....ja jednog kolegu redovno zezam da ide ispred mene kad idemo kuci da imam lep pogled na svet....:D....a necu da se kresnem sa njim, bar ne jos....:D
 

Back
Top