slavina

Uvek ću imati po koji dinarčić za pićence i izlazak povremeno....ništa preterano.....nikada se ne pružam više nego što mogu da se pokrijem.....a ako gospojica ima prevelike materijalne apetite molim lepo neka ide kod onoga koji može da ih zadovolji........ja nisam ni crveni krst ni vojska spasa......z:hm:
 
Uvek ću imati po koji dinarčić za pićence i izlazak povremeno....ništa preterano.....nikada se ne pružam više nego što mogu da se pokrijem.....a ako gospojica ima prevelike materijalne apetite molim lepo neka ide kod onoga koji može da ih zadovolji........ja nisam ni crveni krst ni vojska spasa......z:hm:

E bravo Djokice..:ok: Svaka ti orala i anala dala..:ok: ;) Imas bonicu za ovaj post,a vidis kako kukaju o svojim pravima,i kako se gade na balkan i slicne fore,ali zato mudro cute i prave se blesave kada stigne racincic od 1000 ili 2000 za pice i koktelcice..:ok:
 
tesi se ti samo z:girl:z:lol:
ako tip nece prvi put da plati pice, mene vise ne vidi... ako se na prvom :sastanku" fatim novcanika- ne vidi me drugi put:zelenko:
od drugog sam vec se fatam novcanika:zgrudvanje:

Tesi se ti..ako riba nece da da posle prvog puta moz zavrsi u kukuruzu i stopom kuci..a jel znas sta rade te chike a..ne znas:lol:
 
Još jedna tema na kojoj ćete da zaključite da ako se muškarac ne dofati novčanika na prvom izlasku onda je stipsa i treba ga ogovarati drugaricama, da se one ne zeznu, a ako devojka prihvati da joj na prvom izlasku neko plati piće onda je sponzoruša i treba je otkačiti, naravno hvaliti se drugarima kako ste je prvo kresnuli. Zvao si je na piće, u bijoskop, na ringišpil, tako negde gde se plaća - plati. Ako nemaš pare, a želiš da je vidiš, zovi je na nešto što ne košta. Ili ako ona želi da je vodiš reci da si švorc, pa nek se otvori ako joj je toliko stalo (do tebe ili francuske drame). Troškove delite kad zasnujete zajednicu. Ok, mož da izvisiš tu i tamo ako učestalo nemaš para, pritom ni ostalih argumenata kojim bi mogao da je privoliš k sebi, ali tada uvek možeš doći ovde da se žališ na ženski rod. Zatim platiš cigi žeton i opičiš novi krug. Velkom tu Diznijlend.
 
Ma malo morgen,malo je takvih riba danas,vecina vas bi rada da nas"zajasete" maximalno..ali ne u onom smislu valjanom,sto bi rekli..:ok:

a pa ja za ovakve postove imam kratak i jasan odgovor - promeni mesto pecanja

dal je moguce da nikad nisi nalateo na zensku koja ce da ti kaze dok ste u vezi e aj nas castim burekom...pr...
(prijeo mi se burek :lol:)
 
ma nema to veze,normalno da frajer treba prvi put da plati cugu,ali posle toga mora da se kaze STOP..:ok:

normalno je ako je on pozvao...al ja sam bila u situacija kada se spontano dogovorimo da cemo da izadjemo na picence, mislim nema onoga e aj te izvedem...i ja nekako se mislim dobro mogu i ja da platim...al ne jok oni ne daju...more noste se :azdaja:
 
i sto uopste mora da se izve negde devojce na prvom sastanku...mozete da setate i caskate...ebalo vas to cascavanje...jel time nesto dokazujete...mrzim kad mi drugi placa...ne volim ni u vezi kad sam pa kad se on uhvati za novcanik da plati...i to dozvolim jedino ako nemam ja a on navalio da se trosi...i bude mi i tad neprijatno...najvise volim ja da cascavam i da placam
 
pa zavisi od ljudi. Kod mene na primer to nema veze sa tim koliko momak ima novca moze da ima milione ali ja bih placala ravnopravno, onda se ne bih osecala da je on dominantan, jer kako kazu "money is power" a ja ipak nikada ne bih zelela da momak u vezi sa mnom bide u dominaciji zbog novca. Na kraju krajeva nisam bednik da me iko finansira. Ovako malo ja malo ti i cist racun duga ljubav:P
 
nemam problema sa tim da platim kada izadjemo.
Ali ne volim ni da kupujem pokloncice
Volim osecaj da sam gazda svog novca.
Pa ako mi dodje da izvedem na veceru-izvescu
 
Najvise volim jedanput on drugi put ja i tako ukrug i tako sa svima, nebitno da li je decko, drugarica, sestra u pitanju...cist racun duga ljubav...volim tu slobodu koju mi pruza novac...nikada ne primam skupe poklone niti ih poklanjam, obavezuju me na neprijatan nacin...jedino sestra ima dopustenje da mi kupi cizme, telefon, kameru iako i to vise volim sama da kupim, ali hajde seka je ipak seka...Nikada nisam primila skup poklon od momaka, na vecere ne idem cesto ali kada idem to uvek platimo po pola osim kada je neko cascavanje u pitanju...volim da raspolazem svojim novcem, da su stvari tu ciste i jasne...za mene je to sloboda ovako bi mi bio mozak opterecen prebrojavanjem i manipulisanjem...smara mene to...
 
E'vako,pre neki dan sam vodio razgovor sa par ortaka,posle kog trenutka u vezi,momak treba da prestane sa placanjem racuna,jer naravno pare se krvavo danas zaradjuju..:ok:

Jedan je rekao,da uopste ne treba placati nista,dok je drugi pak rekao da posle tri meseeca intenzivnog vidjanja,treba zavrnuti "slavinu",ja se slazem sa ovim drugim drugarom...:ok:

Pitanje za muske,posle kog perioda je po vama u redu da se malo "zavrne slavina"?:think:

Nakon što prvi put krene da plati
Nakon drugog; prvi put kao okej ja sad ti pa onda ko stigne .
Ne kapiram ja ni to širenje do nekog trenutka. Koj hurac trenutak, a ravnopravni smo u svemu
 
Najvise volim jedanput on drugi put ja i tako ukrug i tako sa svima, nebitno da li je decko, drugarica, sestra u pitanju...cist racun duga ljubav...volim tu slobodu koju mi pruza novac...nikada ne primam skupe poklone niti ih poklanjam, obavezuju me na neprijatan nacin...jedino sestra ima dopustenje da mi kupi cizme, telefon, kameru iako i to vise volim sama da kupim, ali hajde seka je ipak seka...Nikada nisam primila skup poklon od momaka, na vecere ne idem cesto ali kada idem to uvek platimo po pola osim kada je neko cascavanje u pitanju...volim da raspolazem svojim novcem, da su stvari tu ciste i jasne...za mene je to sloboda ovako bi mi bio mozak opterecen prebrojavanjem i manipulisanjem...smara mene to...

Lepo si to rekla. Malo momak ipak više treba da čini. Ne da se rasipa, al da bude džentlmen,
I meni brat ima pravo da kupuje bez pitanja ;)
 

Back
Top