Herpes simplex tipa 2

lunaluna

Početnik
Poruka
2
Več dve godine imam problema sa herpes simplexom tipa 2. Pokušavala sam sve živo ali nikakog efekta. Pošto sam imala problema skoro svaki mesec, doktorica mi je prepisala lek Valtrex kojeg uzimam svaki dan po jednu tabletu sa kojom samo preventivno preprečim da bi virus izbio a doživotno jih ne mogu koristiti a pogotovu ne kad nameravam zatrudniti. Virus mi izbije svaki put kad mi imunski sistem oslabi, kad sam na suncu, kad sam na putovanjima, kad dobijem menstruaciju...Svi kažu da za to nema nikakvog leka ali sam slučajno čula da bi možda mogli da mi izrade vakcinu na osnovi moje krvne slike u Torlaku u Beogradu, pa me zanima ako iko zna bilo šta o tome. Stvarno bi bila zahvalna ako bi dobila bar koji odgovor u vezi sa tome, jer taj problem mi stvarno uništaje život....

Hvala puno na odgovorima....
 
Најбоље ћеш сазнати о томе на Торлаку.
Иди код њих и питај их. То је сувише стручна ствар да би могао да ти да одговор на питање било ко ко се тиме или не бави или није кроз посао у директној вези са људима са Торлака.
 
.Svi kažu da za to nema nikakvog leka ali sam slučajno čula da bi možda mogli da mi izrade vakcinu na osnovi moje krvne slike u Torlaku u Beogradu, pa me zanima ako iko zna bilo šta o tome. Stvarno bi bila zahvalna ako bi dobila bar koji odgovor u vezi sa tome, jer taj problem mi stvarno uništaje život....

Hvala puno na odgovorima....

Davnih godina je to radio jedan dr kome ta vakcina inače nije odobrena. Uzimao je tečnost iz vezikule i na osnovu toga pravio vakcinu. Radio je privatno. Sada stvarno ne znam da li i dalje radi to. Mnogo godina je prošlo.
Na Torlaku to ne rade. Jačaj imuni sistem ishranom, boravkom na vazduhu, suplementima. Dosta vitamina C i B + B6.
 

Back
Top