XXX Poltergeist

komsija lupa...verovatno s ciljem da im stavi do znanja da su bucni

sto ja nemam takav komsiluk nego decurliju koja kotrljalju po ceo dan ebem li ga sta dal voze rosule...i babe koje otkace dnevnik jer su gluve :roll:
ocu ja komsije sexualne manijake :besna:
 
nacii..sta se desava..
iz gajbe iznad nase (barem tako deluje) dolaze vrlo uznemirujuci zvukovi!
prvo sam mislio da lik pegla zenu,ona kuka i to...posle toga sam bio ubedjen da je jeebe..razumes,a sad...sad uopste vise nisam siguran...
zvuci su jezivi...i svako vece se cuju u ovo neko vreme..

da li je moguce da u zgradi postoji Poltergeist,t.j. da li oni obitavaju samo po kucama?
i da li postoje XXX Poltergeist-ovi..fazon..koji se jeebu..razumes,a ne ono..skripe vratima,grebu po staklu i slicna sranja..?

:neutral:
sado mazo...
 
Nije, naravno :mrgreen:
Znači... zvučalo je kao kada Čak Noris bije Kineze, cika i vriska na sav glas.
Posle toga, izašli oni iz sobe, a ona sa crvenim flekama na licu... možda je i jeste mlatio :think:
:lol:
 
@Felix: Shocker :cool:
shocker.jpg
 
a samo si zvuk...aaa aj laksi slucaj...ja reko kamerom pa se ponadala da vas je jednom otkrila i da sad imate ulubljenja u lobanji :lol:

pa verovatno su divljali...ima nas razni

Pa da, telefonom. Samo tada sam imao slabiji fon, pa je i snimak bio loš. Vidi, oboje su stariji od mene po 10-ak godina, pa mi baš i ne bi bio neki gušt da snimam, jer nisu baš primamljivi za oko :lol:
U drugom slučaju bih :mrgreen:
 
Ma šta je to?
Nije to taj film...
Onaj o kom ja mislim je progutao neku devojčicu i stalno je šuštao i onda je hteo i njenog brata da uvuče..
Ili je bilo obrnuto.
A možda ni nije bilo tako uopšte :S
Mislim, moj mozak je poznat po tome što radnje i nazive filmova apsolutno ne pamti :neutral:

Pacovski mozak a možda i riblji, kakogod :)
 
Ma šta je to?
Nije to taj film...
Onaj o kom ja mislim je progutao neku devojčicu i stalno je šuštao i onda je hteo i njenog brata da uvuče..
Ili je bilo obrnuto.
A možda ni nije bilo tako uopšte :S
Mislim, moj mozak je poznat po tome što radnje i nazive filmova apsolutno ne pamti :neutral:

Pacovski mozak a možda i riblji, kakogod :)
Ahaa... to je Ring ;)
a ja navijam da te otkriju... u tom drugom slucaju z:mrgreen:

Pa, za sada neće biti prilike :(
 
Ma šta je to?
Nije to taj film...
Onaj o kom ja mislim je progutao neku devojčicu i stalno je šuštao i onda je hteo i njenog brata da uvuče..
Ili je bilo obrnuto.
A možda ni nije bilo tako uopšte :S
Mislim, moj mozak je poznat po tome što radnje i nazive filmova apsolutno ne pamti :neutral:

Pacovski mozak a možda i riblji, kakogod :)

satro zlatna ribica ima pamcenje 3 sekunde
ne pacov
al to je tacno kolko i to da ja imam roze oci
 

Back
Top