Meseceva Dijeta

Hold It Against Me

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.191
Ova dijeta navodno bi trebalo da je dobra za ciscenje organizma (sto mi je i cilj-nije mi cilj da smrsam jer nema potrebe z:lol: ), sluzi kao resetovanje naseg tela, i mrsavi se minimum 2 kilograma...Nakon procitanih par clanaka u enciklopediji zdrave ishrane odlucio sam i ja da podjem putem vegetarijanaca..Ne bas potpunih,mislio sam samo da izbacim jako masno meso -poput svinjskog i da mi se ishrana bazira iskljucivo na ribi,piletini(umereno),vocu i povrcu.. Zanima me da da li je neko praktikovao ovu vrstu dijete? z:)
 
Ovo nije klasicna dijeta, vec se izbacuje voda, ne gubi se mast. Tako da ta 2 kg je voda a ne mrsa se. I nema veze sa vegetarijanstvom. Zove se detoks dijeta jer sluzi izbacivanju toksina iz organizma
 
Ovo nije klasicna dijeta, vec se izbacuje voda, ne gubi se mast. Tako da ta 2 kg je voda a ne mrsa se. I nema veze sa vegetarijanstvom. Zove se detoks dijeta jer sluzi izbacivanju toksina iz organizma

Pogresno sam se izrazio.. z:lol: .Ja sam zeleo tu dijetu da drzim samo da bih iscistio telo od toksina..jer kada sam procitao sta sam sve unosio u svoj organizam pozlilo mi je...Pa cu najverovatnije postati vegetarijanac kasnije-ne potpuni..Samo me je zanimalo da li je neko praktikovao i da li su se videli rezultati... :zstidljivko:
 

Back
Top