sta mislite o feminiziranim muskarcima??????

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

joGooOOD

Ističe se
Poruka
2.201
imala sam neprijatno iskustvo sa tako jednim smorom.Bilo mi ga je cak zao...A kad smo pricali,htela sam da mu lupim samarcinu,majke mi...ovako,prica izvestaceno,imao je kosu koju je iza uva prevrtao "jer je bio nervozan",oblacio je uske majicice...ljudi,on ZAISTA NIJE BIO GAY!lozio se na ribe,ali osecala sam se...ovako,pre bih se druzila s trookim ciganom nego s takvim...gadom? :x
 
joGooOOD:
i vezan repic, :shock: i cescljic u dzepu...? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: muski,mozete to da mi malcice razjasnite?plz? 8)

sve zavisi od drustva u kome se druzi mustarac
drustvo dosta utice na coveka po nekad
takvi se ocigledno druze sa devojkama i rade ono sto one rade, smatrajuci da je to coooooooooooool, tako ima tipova koji briju dlake na d/u/p/e/t/u i nogama
nose zensku odecu i sl
onda kao takvi pocinju da privlace muskarce i sl

moj drusvto je u granicam normale
ne brijemo nista, totalno smo zarasli :lol:
 
tja... sta fali trookom ciganu? :p Svasta...
Ne znam zasto je oduvek bilo tesko prihvatiti razlike medju ljudima? Zasto je tesko jedostavno reci: ,Ne prija mi druzenje s tobom, cao'...
Isto tako postoje i devojke koje su prave ,grdosije'... oblace se, izgledaju, pricaju kao muskarci... ebiga... Meni samo bude zao... ne osudjujem. Necu se nastavljati, udavicu vas sve... ali iza ,takvih' slucajeva stoji pozamasan materijal za diskusiju. Da li je neko razmisljao o tome kako se ,oni' osecaju? Toliko o tome...
 
IZFEMINIZIRANI mushkarci JESU neshto najgore na svetu odnosno ne zna se dal su oni gori ili oni koji se prave da su "fatalne mushkarchine" - Dizelashi - Seljaci - Sa nimalo muzichkog ukusa i mozga, tako stereotipni chija bi prva rechenica bila "Ja slusham Grand, volim Dzeja Ramadanovskog i Jelenu Karleushu koja je riba do jaja, volim zenske sa dobrim sisama, a kada se budem ozenio zena cje da mi kuva, sprema i radja decu, ja sam NORMALAN i trazim NORMALNU devojku i volim sve shto vole mladi...." :x Fuj. Dok bi izfeminizirani mogao da se primeti ispred izloga Legenda ili Terra Nove kako pomno prati svetska modna deshavanja... :x ... nosi bele uske tri i chetvrt pantalonice ili zavrnute izbledele uske zenske pantalonice, kajsheve u veselim bojama i providne pripijene majchice, naravno da ne zaboravimo uredno zacheshljanu kosicu ili bar nekufrizuru sa tonom smrdljivog gela jer smatra da je tako "cool" a uz to na nogama su mu obavezno florescentne patike bez zapertlavanja i zadignute "bele" charape ili josh gore: NATUKNICE!!! :x Bah dodje mi da se ispovracjam. Takvi izgledaju ko onaj Deen! U zenskim pantalonama jbt! Uzas!!! ili se briju ispod pazuha, briju noge i chupaju obrve - kao devojke i kao njihov "idol" Daniel Djokicj! Ma oni nisu vredni ni pomena!
Aleksandra mislim da ipak greshish, znash neke zene su zenstvene chak i u shirokim majcama, u bilo chemu jer su zenske - nisu zarasle, imaju negovanu kosu, i jednostavno to neshto zensko zrachi iz njih. Ako si mislila na "metalke i rokerke" (?) mogla bih svashta da ti kazem... Ali one NISU mushkobanjaste! Meni su oduvek bile gotivne zenske koje se bave kick boksom ili oblache shiroku odecju a opet su zensko i to se zenstvenost zrachi iz njih, iz oblikovanog tela, iz ochiju, iz osmeha... Najgotivnije su mi devojke koje su prirodno lepe, ali bash onako prirodno (dobro podrazumebva se da treba da budu negovane odnosno da paze na ten, kosu, itd) ali ne svidjaju mi se devojke sa jakom shminkom odnosno one sa tonama shminke, to nisu CURE s PUDEROM to su bre PUDERI sa CURAMA! :roll:
 
Gothic Girl Mortisha:
... nosi bele uske tri i chetvrt pantalonice ili zavrnute izbledele...
zaboravila si na nemarno zavezane sarene kravate i mindjuse za nos na magnet... :lol~lol:

Gothic Girl Mortisha:
Aleksandra mislim da ipak greshish, znash neke zene su zenstvene chak i u shirokim majcama, u bilo chemu jer su zenske - nisu zarasle, imaju negovanu kosu, i jednostavno to neshto zensko zrachi iz njih.
Da li sam ja rekla da siroka odeca cini devojku muskobanjastom? Ovaj... silno gresis sinko :lol~lol: Pogresno si me razumela. Ono sto zraci i jeste najbitnije... oduvek sam to mislila... :wwink:
Gothic Girl Mortisha:
Ako si mislila na "metalke i rokerke" (?) mogla bih svashta da ti kazem... Ali one NISU mushkobanjaste! Meni su oduvek bile gotivne zenske koje se bave kick boksom ili oblache shiroku odecju a opet su zensko i to se zenstvenost zrachi iz njih, iz oblikovanog tela, iz ochiju, iz osmeha...
Vidi... ovo govorim po x (na n-ti put)... Svoj muzicki ukus (a ni oblacenje) ne volim da ogranicavam i zarobljavam po zanrovima (stilovima)... ali... da me opet ne bi razumela pogresno reci cu ovo: Ja sam metalka/rokerka and so on... (((: da se ne nastavljam... Zivela dobra muzika!!! (:

Gothic Girl Mortisha:
Najgotivnije su mi devojke koje su prirodno lepe, ali bash onako prirodno (dobro podrazumebva se da treba da budu negovane odnosno da paze na ten, kosu, itd) ali ne svidjaju mi se devojke sa jakom shminkom odnosno one sa tonama shminke, to nisu CURE s PUDEROM to su bre PUDERI sa CURAMA! :roll:
u potpunosti se slazem (:
 
Najjiskrenije, meni se to uopshte ne svidja.Stvarno nemam predrasude u fazonu da gledam kako se ko oblaci ljude procenjujem po tome kakvi su iznutra, ali stvarno ne mogu da razumem da neki momci provode vishe vremena pred ogledalom nego devojke!!!Onako u uskim izbledelim pantalonicama, uskim majicicama,nalickanim frizuricama,iscupanim obrvama, iskvarcani.....mislim decko treba da drzi do svog izgleda, to stoji,ali treba da bude MUSKO!!!!!!


Gothic Girl Mortisha:
. Najgotivnije su mi devojke koje su prirodno lepe, ali bash onako prirodno (dobro podrazumebva se da treba da budu negovane odnosno da paze na ten, kosu, itd) ali ne svidjaju mi se devojke sa jakom shminkom odnosno one sa tonama shminke, to nisu CURE s PUDEROM to su bre PUDERI sa CURAMA! :roll:

Znash da se u potpunosti slazem s tobom.Inache, dobar izbor citata :D
 
e vratila sa se...ma uzassssssss!!!!!!!! :cry: ali,ne znam,bila sam ZAISTA KLINKA i ja,kada sam ga ugledala,mislim da...ne znam :shock: :shock: :shock: mislim da...tja ima cudnu facu,znate postoje momci raznih faca :D a on je decko rodjen za kratku kosu ako hoce da izgleda super,ali on je...imao...kosu tj PECURKU!ja mislim da cu imati dusevne strahove od njega :cry: :cry: :cry: jos su me njeove drugarice ogovarale :x ma,ni vredan pomena taj "druuuug! :roll: "ali zato,su trooki cigani KONZAAAAAAAAAAA! :wink: :wink: :wink: :wink:
 
joGooOOD:
imala sam neprijatno iskustvo sa tako jednim smorom.Bilo mi ga je cak zao...A kad smo pricali,htela sam da mu lupim samarcinu,majke mi...ovako,prica izvestaceno,imao je kosu koju je iza uva prevrtao "jer je bio nervozan",oblacio je uske majicice...ljudi,on ZAISTA NIJE BIO GAY!lozio se na ribe,ali osecala sam se...ovako,pre bih se druzila s trookim ciganom nego s takvim...gadom? :x
Nemojte pogresno da me shvatite ali ja bih ''TO'' tukao... :twisted:
 
POP Mare:
Nemojte pogresno da me shvatite ali ja bih ''TO'' tukao... :twisted:
Kako mislis pogresno? Pa to sto si rekao moze samo na jedan jedini nacin da se shvati...
24.gif
 
setila sam se da odgovorim (8
prvo: @ Gothic Girl Mortisha (:lol:) oces li se okanuti Alex? sta ti je ona vecito skrivila!! i sta na svak njenu rec zauzimas stav odbrane matalki i sl :rollingeyes: nisi mi jasna uopste (;
Gothic Girl Mortisha:
IZFEMINIZIRANI mushkarci JESU neshto najgore na svetu odnosno ne zna se dal su oni gori ili oni koji se prave da su "fatalne mushkarchine" - Dizelashi - Seljaci - Sa nimalo muzichkog ukusa i mozga, tako stereotipni chija bi prva rechenica bila "Ja slusham Grand, volim Dzeja Ramadanovskog i Jelenu Karleushu koja je riba do jaja, volim zenske sa dobrim sisama, a kada se budem ozenio zena cje da mi kuva, sprema i radja decu, ja sam NORMALAN i trazim NORMALNU devojku i volim sve shto vole mladi...." :x
kao prvo -> tema nije o njima! kao drugo, sto se toliko kacis za tu muziku????
Gothic Girl Mortisha:
Dok bi izfeminizirani mogao da se primeti ispred izloga Legenda ili Terra Nove kako pomno prati svetska modna deshavanja... :x ... nosi bele uske tri i chetvrt pantalonice ili zavrnute izbledele uske zenske pantalonice, kajsheve u veselim bojama i providne pripijene majchice, naravno da ne zaboravimo uredno zacheshljanu kosicu ili bar nekufrizuru sa tonom smrdljivog gela jer smatra da je tako "cool" a uz to na nogama su mu obavezno florescentne patike bez zapertlavanja i zadignute "bele" charape ili josh gore: NATUKNICE!!! :x Bah dodje mi da se ispovracjam. Takvi izgledaju ko onaj Deen! U zenskim pantalonama jbt! Uzas!!! ili se briju ispod pazuha, briju noge i chupaju obrve - kao devojke i kao njihov "idol" Daniel Djokicj! Ma oni nisu vredni ni pomena!
njihova stvar, njihov problem.. zasto se narvirati oko toga? zasto globalizovato? pretpostavljam da se nikad ne bi druzila sa tako nekim, zar ne?
Gothic Girl Mortisha:
Aleksandra mislim da ipak greshish, znash neke zene su zenstvene chak i u shirokim majcama, u bilo chemu jer su zenske - nisu zarasle, imaju negovanu kosu, i jednostavno to neshto zensko zrachi iz njih
a mislis da ovih drugih primera nema ? :? (;
Gothic Girl Mortisha:
Ako si mislila na "metalke i rokerke" (?)
pa sta i da jeste? :rollingeyes: oces da kazes da su sve one zestvene? :rollingeyes: :ne: :ne: opet pitam kakve ovo veze ima sa muzikom?! zasto se sve povezuje sa njom :mad:
Gothic Girl Mortisha:
Najgotivnije su mi devojke koje su prirodno lepe, ali bash onako prirodno (dobro podrazumebva se da treba da budu negovane odnosno da paze na ten, kosu, itd) ali ne svidjaju mi se devojke sa jakom shminkom odnosno one sa tonama shminke, to nisu CURE s PUDEROM to su bre PUDERI sa CURAMA! :roll:
sa ovim se u potpunosti slazem, kao i svi (; (mada nije tema o tome.. ali ajde sad :lol: (8 )
hm.. sad.. vi svi pricate o tim feminiziranim koji se oblace ko zene/devojke i rade sto i one.. nadam se da ne pricate o onim koji imaju ,zenskast' glas i malcice takve pokrete.. jer ako pricate :mad: ja imam takvog druga :oops: :mad:
ZoP
P.S. ovo sam pisala pre 100god, ali zaboravila da postujem OOPS (8

~ ~ ~ ~ ~ ~
LIVE AND LET LIVE (8
~ ~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY (((;
PEACE
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top