ИМОВИНСКЕ КАРТЕ МИНИСТАРА,ПОСЛАНИКА И ФУНКЦИОНЕРА

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.180
Чудо једно колико се осведочене лопуже праве блесаве и како се труде ДА СКРАЈНУ СОПСТВЕНЕ ИМОВИНСКЕ КАРТЕ које су дужни да предају Агенцији за борбу против корупције...

РОК ИМ ЈЕ ДО КРАЈА ЈАНУАРА колико сам чуо...

Иначе погледајте овај црни хумор, овај Душан Бајатовић, дојучерашња комуњара па члан СПС-а како је "преко ноћи" постао богаташ.


DUŠAN BAJATOVIĆ

- džip „folksvagen tuareg“
- porodična kuća u Ravnom Selu
- od oko 200 kvadrata
- kuća u Sremskoj Kamenici
od oko 160 kvadrata
- televizija Most
- nekoliko hiljada hektara zemlje
- nešto lovačkog oružja



ОНО ШТО БИ ТРЕБАЛО ДА БУДЕ ПРИОРИТЕТ ОВЕ ПРОПАЛЕ ДРЖАВЕ - ЈЕСТЕ ИСПИТИВАЊЕ ПОРЕКЛА ИМОВИНЕ... и одузимање исте уколико нема валидних доказа о легалном стицању.
 
Дужан је да пријави и оно што има на своје име или на име ЧЛАНОВА ПОРОДИЦЕ... тако да ће свакако бити проваљен...
На жалост, колега, наше жеље су једно а реалност нешто друго.
Онај ко има полуге власти је онај који управља и законом и правдом.
Ерго...
 
Мене, рецимо, интересује а требало би и надлежне органе ОДАКЛЕ ЈЕДНОМ КОМУЊАРИ БАЈАТОВИЋУ НЕКОЛИКО ХИЉАДА ХЕКТАРА ЗЕМЉЕ...
ко је он, гроф ?

Interesuje i mene. Ne zanima me ko šta ima, neka ima i milijarde, ali poenta je da objasne odakle a ne samo da navedu šta su sakupili od imovine.

TV Most z:mrgreen:

20kt55x.jpg
 
Нисам имао појма да је тај СПС-овац ВЛАСНИК ТВ-МОСТ ... па то је невероватно... нека објасни ОДАКЛЕ МУ ЛОВА ???

E MIto, Mito, stara postenjacino...

Cuj odakle mu lova????

Posteno ukro...

Secas li se one:

"Ja sam posteno radio, rizikujuci da me uhvate i oteraju na robiju"

:zskace: :zskace: :zskace: :zskace:

Tacka.
:rtfm:
 
Odakle si skinuo tu imovinsku kartu, mislim da li je nova? Koliko ja znam on je to kao prodao ...
Колико ја знам, за "смртнике" важи правило да није битно шта ти отуђиш од тренутка доношења закона већ шта си имао у тренутку када је закон ступио на снагу.
Е, сад, ако је и продао, добио је неку кинту. Наравно да би било логично да суд процени његову продају (ако је продао) на основу тренутне тржишне вредности а не на основу тога шта пише у уговору о купопродаји.
 
Чудо једно колико се осведочене лопуже праве блесаве и како се труде ДА СКРАЈНУ СОПСТВЕНЕ ИМОВИНСКЕ КАРТЕ које су дужни да предају Агенцији за борбу против корупције...

РОК ИМ ЈЕ ДО КРАЈА ЈАНУАРА колико сам чуо...

Иначе погледајте овај црни хумор, овај Душан Бајатовић, дојучерашња комуњара па члан СПС-а како је "преко ноћи" постао богаташ.


DUŠAN BAJATOVIĆ

- džip „folksvagen tuareg“
- porodična kuća u Ravnom Selu
- od oko 200 kvadrata
- kuća u Sremskoj Kamenici
od oko 160 kvadrata
- televizija Most
- nekoliko hiljada hektara zemlje
- nešto lovačkog oružja



ОНО ШТО БИ ТРЕБАЛО ДА БУДЕ ПРИОРИТЕТ ОВЕ ПРОПАЛЕ ДРЖАВЕ - ЈЕСТЕ ИСПИТИВАЊЕ ПОРЕКЛА ИМОВИНЕ... и одузимање исте уколико нема валидних доказа о легалном стицању.

Pa sta ocekujes druze Mito, demokratija, kapitalizam, znas kako sistem funkcionise, to sta te muci kod nasih politicara nije bio problem do pre 20 godina kada su vozili u najboljem slucaju Golf II iz Vogosce.

Ali necemo da se vracamo u ono "mracno" doba kad je vlasnik obicnog kafica zaradjivao i imao vise od ministra, zar ne?

;)
 
Колико ја знам, за "смртнике" важи правило да није битно шта ти отуђиш од тренутка доношења закона већ шта си имао у тренутку када је закон ступио на снагу.
Е, сад, ако је и продао, добио је неку кинту. Наравно да би било логично да суд процени његову продају (ако је продао) на основу тренутне тржишне вредности а не на основу тога шта пише у уговору о купопродаји.

Prodao je pre nego što je zakon stupio na snagu.
Ne znam za koje pare ali sigurno nije bila neka sića ... baš da vidimo hoće prijaviti gde sad drži taj novac.
 
pogledajte samo koliko su avanzovali pojedinci od pocetka bavljenja politikom pa do sada---u to naravno treba uvrstiti i sve sto im familije poseduju---jel je to doslo po istom osnovu...pa se srbpski gradjani nadajte da ce se usvojiti zakon o poreklu imovine...ili poceti sa radom agencija za korupciju...ili agencija za sukob interesa...i sve druge institucije koje su zaduzene da skembaju lopurde....samo se nadajte--A JA SAM UBEDJEN DA SVE TO MOZE ISPRAVITI JEDINO NEKA NOVA REVOLUCIJA I NACIONALIZACIJA....lepo sve oduzeti...pa doticni burzuji nek donesu dokaze odakle su sve to zaradili i za koje vreme...cisto da drzava ustedi pare...neka burzuji dokazuju poreklo a ne drzava....ali bi to trebalo da rade kod medjunarodne komisije...nasi su slabi prema mitu...
 
Pa sta ocekujes druze Mito, demokratija, kapitalizam, znas kako sistem funkcionise, to sta te muci kod nasih politicara nije bio problem do pre 20 godina kada su vozili u najboljem slucaju Golf II iz Vogosce.

Ali necemo da se vracamo u ono "mracno" doba kad je vlasnik obicnog kafica zaradjivao i imao vise od ministra, zar ne?

;)

А докле ти мислиш да се зајеб*ваш и да се правиш блесав. Овде се ради о једној ПОЛИТИЧКОЈ И ПОВЕЋОЈ ГРУПИ ЛОПОВА ДОЈУЧЕРАШЊИХ КОМУНИСТА КОЈИ СУ ОДЛУЧИЛИ ДА СЕБЕ САМОПРОИЗВЕДУ У КАПИТАЛИСТЕ одабравши лоповски начин тзв."транзиције".

Ово што се догађа код нас нема никакве благе везе са било каквим преласком на капиталистички систем јер је основни капитал свих оних који претендују да буду названи капиталистима ЛОПОВЛУК, КРИМИНАЛ и КРАЂА НАЈНИЖЕГ МОГУЋЕГ НИВОА коју обављају људи који су били највећи заговорници МАРКСИЗМА, КОМУНИЗМА и осталих лажи...
 
Чудо једно колико се осведочене лопуже праве блесаве и како се труде ДА СКРАЈНУ СОПСТВЕНЕ ИМОВИНСКЕ КАРТЕ које су дужни да предају Агенцији за борбу против корупције...

РОК ИМ ЈЕ ДО КРАЈА ЈАНУАРА колико сам чуо...

Иначе погледајте овај црни хумор, овај Душан Бајатовић, дојучерашња комуњара па члан СПС-а како је "преко ноћи" постао богаташ.


DUŠAN BAJATOVIĆ

- džip „folksvagen tuareg“
- porodična kuća u Ravnom Selu
- od oko 200 kvadrata
- kuća u Sremskoj Kamenici
od oko 160 kvadrata
- televizija Most
- nekoliko hiljada hektara zemlje
- nešto lovačkog oružja



ОНО ШТО БИ ТРЕБАЛО ДА БУДЕ ПРИОРИТЕТ ОВЕ ПРОПАЛЕ ДРЖАВЕ - ЈЕСТЕ ИСПИТИВАЊЕ ПОРЕКЛА ИМОВИНЕ... и одузимање исте уколико нема валидних доказа о легалном стицању.

Pa sumnjiviji su mi ovi sirotanovici poput Tadica i Dinkica nego ovi sto prijave da imaju love.
Citam danas u novinama i sve gola sirotinja a i ono sto imaju to im je od zene a ne njihovo.
 
А докле ти мислиш да се зајеб*ваш и да се правиш блесав. Овде се ради о једној ПОЛИТИЧКОЈ И ПОВЕЋОЈ ГРУПИ ЛОПОВА ДОЈУЧЕРАШЊИХ КОМУНИСТА КОЈИ СУ ОДЛУЧИЛИ ДА СЕБЕ САМОПРОИЗВЕДУ У КАПИТАЛИСТЕ одабравши лоповски начин тзв."транзиције".

Ово што се догађа код нас нема никакве благе везе са било каквим преласком на капиталистички систем јер је основни капитал свих оних који претендују да буду названи капиталистима ЛОПОВЛУК, КРИМИНАЛ и КРАЂА НАЈНИЖЕГ МОГУЋЕГ НИВОА коју обављају људи који су били највећи заговорници МАРКСИЗМА, КОМУНИЗМА и осталих лажи...

I koji je zakljucak? Da nismo zreli ni za demokratiju ni za kapitalizam.

Marksizam i komunizam nemaju veze s tim sto su ljudi pokvareni i zli.

Marksizam je za tebe laz, procitaj prvo "Manifest" pa mi onda reci sta je veca laz, to ili Biblija.
 
I koji je zakljucak? Da nismo zreli ni za demokratiju ni za kapitalizam.

Marksizam i komunizam nemaju veze s tim sto su ljudi pokvareni i zli.

Marksizam je za tebe laz, procitaj prvo "Manifest" pa mi onda reci sta je veca laz, to ili Biblija.
Поредиш непоредиво. Остатак је углавном тачан.
 
I koji je zakljucak?

1. Da nismo zreli ni za demokratiju ni za kapitalizam.

2. Marksizam i komunizam nemaju veze s tim sto su ljudi pokvareni i zli.

3. Marksizam je za tebe laz, procitaj prvo "Manifest" pa mi onda reci sta je veca laz, to ili Biblija.

1. Није тачно да наш народ НИЈЕ ЗРЕО, јер има у својим особинама веома
развијен смисао за оно што је праведно, поштено и херојско, то не може
нико да оспорава. А многи народи уопште немају такве ВРЛИНЕ - него
су постали зомбирани кретени. Марксизам и комунизам СТВАРАЈУ И
ПРОИЗВОДЕ КАМЕЛЕОНЕ И ЛАЖОВЕ, ЉУДЕ КОЈИ ОБЕЋАВАЈУ
И ДРЖЕ НАРОД ОДВОЈЕН ОД СТВАРНОСТИ...

2. Има везе јер марксизам и комунизам ЛАЖНО представљају МОГУЋИМ
да се остваре ПРАВДА и ПОШТЕЊЕ АЛИ ПУТЕМ ТЕШКИХ ЗЛОЧИНА.
тј. револуције.

3. Сигурно да је ЛАЖ - то је теорија длакавог болесника Маркса која је потпуно
неостварива у пракси и како можеш бљувотину као што је Манифест да
поредиш са Библијом ???
 
Чудо једно колико се осведочене лопуже праве блесаве и како се труде ДА СКРАЈНУ СОПСТВЕНЕ ИМОВИНСКЕ КАРТЕ које су дужни да предају Агенцији за борбу против корупције...

РОК ИМ ЈЕ ДО КРАЈА ЈАНУАРА колико сам чуо...

Иначе погледајте овај црни хумор, овај Душан Бајатовић, дојучерашња комуњара па члан СПС-а како је "преко ноћи" постао богаташ.


DUŠAN BAJATOVIĆ

- džip „folksvagen tuareg“
- porodična kuća u Ravnom Selu
- od oko 200 kvadrata
- kuća u Sremskoj Kamenici
od oko 160 kvadrata
- televizija Most
- nekoliko hiljada hektara zemlje
- nešto lovačkog oružja



ОНО ШТО БИ ТРЕБАЛО ДА БУДЕ ПРИОРИТЕТ ОВЕ ПРОПАЛЕ ДРЖАВЕ - ЈЕСТЕ ИСПИТИВАЊЕ ПОРЕКЛА ИМОВИНЕ... и одузимање исте уколико нема валидних доказа о легалном стицању.

Ma jeeeste sad!
 
1. Није тачно да наш народ НИЈЕ ЗРЕО, јер има у својим особинама веома
развијен смисао за оно што је праведно, поштено и херојско, то не може
нико да оспорава. А многи народи уопште немају такве ВРЛИНЕ - него
су постали зомбирани кретени. Марксизам и комунизам СТВАРАЈУ И
ПРОИЗВОДЕ КАМЕЛЕОНЕ И ЛАЖОВЕ, ЉУДЕ КОЈИ ОБЕЋАВАЈУ
И ДРЖЕ НАРОД ОДВОЈЕН ОД СТВАРНОСТИ...

Komunizma i marksizma nema vec skoro 20 godina, ne trazi u njima izgovore za nesposobnost ne-komunisticke "elite".

2. Има везе јер марксизам и комунизам ЛАЖНО представљају МОГУЋИМ
да се остваре ПРАВДА и ПОШТЕЊЕ АЛИ ПУТЕМ ТЕШКИХ ЗЛОЧИНА.
тј. револуције.

Da je kapitalizam pravedan ne bi ni dolazilo do revolucija, niko ne bi sledio pokretace revolucija ako mu je dobro zar ne? Pricam naravno o onim slucajevima gde je revolucija i bila.

3. Сигурно да је ЛАЖ - то је теорија длакавог болесника Маркса која је потпуно неостварива у пракси

Nije svak imao "cast" da bude glatko obrijan kao pravoslavni popovi.

и како можеш бљувотину као што је Манифест да
поредиш са Библијом ???

Jer pretpostavljam da ti verujes u sve sta pise u Bibliji, i u ukazanja, prorocanstva, andjele i Lucifere itd...Manifest se za razliku od Biblije bavi STVARNIM zivotom.
 
Pa sumnjiviji su mi ovi sirotanovici poput Tadica i Dinkica nego ovi sto prijave da imaju love.
Citam danas u novinama i sve gola sirotinja a i ono sto imaju to im je od zene a ne njihovo.

Управо то. Док Динкић пред камерама броји чољице, овај Бајатовић бар отворено показује да се од политике лепо живи.
 

Back
Top