Шешељ тражи повратак у политику,није више шала!

Да ли Шешељ има нову шансу у политичком животу Србије

  • Да

  • Не

  • Он је давно испричана прича

  • Није у интресу Србије


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.824
После готово седам година из говорнце у Хагу,Шешељ се огласио и тражи повратак у политику.Његово суђење је ускоро готово и он "пуном паром" жели назад у политичке воде.Јачи него икада ,,како сам каже ,српеман је да поново заигра на политичкој сцени Србије.

Шешељ је затражио од суда повратак у политичи живот у Србији и то одмах ,како би се укључио у предизборну кампању у Оџацима!


Изгледа да ће ипак да се остваре новогодишње жеље радикала,Шешељ ипак долази!

Да ли по вашем мишљењу ,он и даље има своје место у политичком животу Србије?
 
Poslednja izmena:
Ко би рекао ,да је Шеки након толико година "ON THE ROAD AGAIN"

[YOUTUBE]<object width="425" height="344"><param name="movie" value="https://www.youtube.com/v/NT6sCYjs7qI&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="https://www.youtube.com/v/NT6sCYjs7qI&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>
[/YOUTUBE]

Na ramenu mu istetoviran Hag
U novcaniku slika, zena mu i djeca.

Seki is again, Seki is again,
Seki is on the road again.
Roll on, Seki, roll on.

hom030225-01.jpg
 
Poslednja izmena:
Надам се да ће се вратити (мада нисам превелики оптимиста) и под хитно предузети кораке у циљу побољшања рејтинга странке.Рејтинг ће и самим својим присуством подићи али првенствено треба истрошене и искомпромитоване кадрове заменити млађима као што је рецимо Мартиновић.
 
Kako je to nekako gledam, kada se vrati, desnica ce triumfovati u srbiji. SRS ce vratiti deo biraca i spustiti SNS malo,SNS ce nastaviti da skida glasove DS-u, DSS ce biti alternativa izmenju SRS i SNS, pa za jedno godinu dana kada prodje euforija i raspisu se izbori sakupice oko 150 mandata i napraviti vladu,pod uslovom da se ne pojavi neki novi Vuk Brankovic.
 
Svakako, ako misliš na to da će Dinkić da leti ... za ovo drugo smem da se opkladim da neće da 2012 i onda još jednu turu posle toga z:lol:

2012, значи редовни Избори су оптималан рок да са изкристалише политичка сцена ....

ЗЕС ће до тада још више да се обрука, (мада тешко да може више),
Којекакви Гејови и ЛДП-ови ће доћи на ниво који им припада (ту негде око СПО),
СНС-НС ће доћи на ниво од 10-15%,
ДСС ће тражити шансу да прескочи "целзијус" ....

СРС ће се до тада вратити на ниво где је и био ...

Рецимо да су све опције отворене ....
 
Mare care, na čemu si ti? Brate, uz pomoć kojih trikova SRS mođe da se vrati na nivo na kome je bio. Možda i može, ali na nivo na kome je bio 2001., a možda čak i 1991. kada su imali jednog poslanika - Šešelja.

Ајде мало оптимизма чика Доне.
Није све црно као што изгледа.
Мења се структура,мишљења,нови људи се појављују.
А Шеки побеђује Хаг, што му тешко да врати странку на завидан ниво.
За њега ситница z:)

z:poz:z:poz:z:poz:
 
2012, значи редовни Избори су оптималан рок да са изкристалише политичка сцена ....

ЗЕС ће до тада још више да се обрука, (мада тешко да може више),
Којекакви Гејови и ЛДП-ови ће доћи на ниво који им припада (ту негде око СПО),
СНС-НС ће доћи на ниво од 10-15%,
ДСС ће тражити шансу да прескочи "целзијус" ....

СРС ће се до тада вратити на ниво где је и био ...

Рецимо да су све опције отворене ....

Skidam kapu onom ko 2012. nakupi većinu, ma ko to bio ...
 
...
Да ли по вашем мишљењу ,он и даље има своје место у политичком животу Србије?

Naravno da ima!
u političkim udžbenicima treba da se izučava njegov primer o tome kako političar baš nikada ne sme da postupa.

Možda se on bavio politikom, političar nije umeo da bude...
Obična: :guza:
 
Лепо....z:)
Замисли себе ....шеширић на глави а на шеширићу беџ СРС.
Ја те видим.....баш ти лепо стоји z:)

Zamisli kad sam i bedž svojevremeno dobila na poklon, imam ga negde ... ali ne bih ja to nosila, malo mi je seljački, posebno sa tim motivom ... ne nosim čak ni onu značku DS omladine a ne onakvog lepotana z:lol:
 
2012, значи редовни Избори су оптималан рок да са изкристалише политичка сцена ....

ЗЕС ће до тада још више да се обрука, (мада тешко да може више),
Којекакви Гејови и ЛДП-ови ће доћи на ниво који им припада (ту негде око СПО),
СНС-НС ће доћи на ниво од 10-15%,
ДСС ће тражити шансу да прескочи "целзијус" ....

СРС ће се до тада вратити на ниво где је и био ...

Рецимо да су све опције отворене ....
Uuuuu Šeki, ala si ti u zaletuz:lol:
 
2012, значи редовни Избори су оптималан рок да са изкристалише политичка сцена ....

ЗЕС ће до тада још више да се обрука, (мада тешко да може више),
Којекакви Гејови и ЛДП-ови ће доћи на ниво који им припада (ту негде око СПО),
СНС-НС ће доћи на ниво од 10-15%,
ДСС ће тражити шансу да прескочи "целзијус" ....

СРС ће се до тада вратити на ниво где је и био ...

Рецимо да су све опције отворене ....

:eek: :eek:

Kako je moguće da sam propustio ovu genijalnu viziju a la Zorka und Milan Tarot.
Predviđanje jednako onom Milanovom da će bolovi u kičmi proći, ako staviš čizme na ruke i pevaš Bajaginu "Moji su drugovi"...Mare, Mare, mora da ti je naprsla kristalna kugla :sad2:
 
Kako je to nekako gledam, kada se vrati, desnica ce triumfovati u srbiji. SRS ce vratiti deo biraca i spustiti SNS malo,SNS ce nastaviti da skida glasove DS-u, DSS ce biti alternativa izmenju SRS i SNS, pa za jedno godinu dana kada prodje euforija i raspisu se izbori sakupice oko 150 mandata i napraviti vladu,pod uslovom da se ne pojavi neki novi Vuk Brankovic.

vuk uvek vreba
 

Back
Top