Da li ste doziveli silovanje ili sex.uznemiravanje?

Vise puta.Od strane mog ocuha.Zato sam i napustio kucu sa 16 godina.Ali i brat je imao svojih momenata u vremenu puberteta.
Tako da iako gajim prezir prema muskarcima.Ipak sam bisexualno opredeljen.Ali samo zato sto posle svakog tipa kojeg opalim imam utisk da isteravam bes koji sam stekao u detinjstvu.I jedinu sliku koju imam pred ocima je ta da sam u obrnutoj ulozi i da moj ocuh pati.
Bolesno.Znam i moj psihic je to rekao
 
mislim da ti busturo stalno zivis u toj ulozi...pod uslovom da je sve ovo tako
veurjem da ti se desilo ali nastavljash i uzivas u tome...hm mozda i ja


ne nisu me silovali do sada ali jednom zamalo..na ulici sam se upoznala i otishla u sobu. eeeee pikanterije
sa likom starijim murkanom..tako se predstavio a mogao bi da bude po stavu i nacinu razgovora..
onako skroz bez veze..naravno da sam znala shta bi moglo da me ceka...a nisam ni bila u fazonu za sex i tako malo me je smarao agrsivno u sobi..pre sobe je bio ok..znate ono glupa klinka hotelska soba itd a onda se desilo chudo i otisla sam..nekako ostade bez sexa, izvuchem se...
sto sam to uradila.....??? pa neki impuls..drmnula sam 2 vinjaka pride : ))
ali ono ko na filmu..ja i on, kafanchina, taxi, taxista, zel stanica hotel.... : ))
he. ovo mozda ne treba da se pricha ali eto
e tad sam ishla gradom bez gaca...ostale tamo...
ali verujete mi..on kad sam izasla bio je zbunjen nekako tuzan lik..i sledeci dan sam se mislila ,.ipak smo se nekako skapirali a shta ja ovde imam!? i bas imam smisla da budem neki pomocnik inspektora

// moj telefon je...
 
jagodica:
Ljuba82:
Делује болесно, али Фројд каже да жене у неком проценту чак уживају у томе! Think about that

ne uzivaju..mozda neke igraju ulogu zrtve, ali to rade i muskarci..i to nema veze sa polom nego sa celom osobom i okruzenjem bla bla
...A vaseg, da igram...a CELA SAM OSOBA...BRE jagodice! Nego, znas sta!
OKRUZI ME...CELOG...to je, valjda, to... :wink:
 
Ana-Marija:
mr. I:
Ana-Marija:
mr. I:
sssm:
Na jednoj zurci su me zloupotrebile 3 koleginice.


°°žališ nam se ili se pak hvališ :?:
Naravno da se zali...Nisi valjda pomislio da se hvali?! :lol: :lol: :lol:


°°misliš žali što su bile samo tri ili ...
Ma zali shto su mu upropastile zezanje na zuraji :lol:

Ma bre ljudi, covek je bio napastvovan... nije to mala stvar a niko nista ne preduzima da mu pomogne.

On je zrtva seksualnog uznemiravanja, napada.
 
sssm:
Na jednoj zurci su me zloupotrebile 3 koleginice.
neka me sad zene ispljuju ali ja svojim ocima mogu da vidim kad to neka brate sama trazi...jos se ljuti sto je "izvesni" ne primecuje...u jednoj firmi gde sam radila prosle godine sam imala utisak da ce poceti zene da uznemiravaju a ne muskarci...Postojao je jedan tip na kog su se bacile gospodje u dosadnim brakovima i isfrustrirane do bola pa je bilo smesno gledati sta sve rade ne bi li ga neka imala...On je bio ok tip gledao je svoja posla i verujte jedino sa mnom i jednom koleginicom pricao srdacnije...pogadjate kako nam je bilo...same smo dale otkaz...tolika je mrznja zavladala da sam otisla uz komentar da ih stvarno sazaljevam i uopste ne mogu da se ljutim na njih...sudbina je zaista surova prema nekima... :cry:
 
jagodica:
mislim da ti busturo stalno zivis u toj ulozi...pod uslovom da je sve ovo tako
veurjem da ti se desilo ali nastavljash i uzivas u tome...hm mozda i ja


ne nisu me silovali do sada ali jednom zamalo..na ulici sam se upoznala i otishla u sobu. eeeee pikanterije
sa likom starijim murkanom..tako se predstavio a mogao bi da bude po stavu i nacinu razgovora..
onako skroz bez veze..naravno da sam znala shta bi moglo da me ceka...a nisam ni bila u fazonu za sex i tako malo me je smarao agrsivno u sobi..pre sobe je bio ok..znate ono glupa klinka hotelska soba itd a onda se desilo chudo i otisla sam..nekako ostade bez sexa, izvuchem se...
sto sam to uradila.....??? pa neki impuls..drmnula sam 2 vinjaka pride : ))
ali ono ko na filmu..ja i on, kafanchina, taxi, taxista, zel stanica hotel.... : ))
he. ovo mozda ne treba da se pricha ali eto
e tad sam ishla gradom bez gaca...ostale tamo...
ali verujete mi..on kad sam izasla bio je zbunjen nekako tuzan lik..i sledeci dan sam se mislila ,.ipak smo se nekako skapirali a shta ja ovde imam!? i bas imam smisla da budem neki pomocnik inspektora

// moj telefon je...

I ti " voćko " ?!? :shock:
 
kocka_vesna:
Ljuba82:
Делује болесно, али Фројд каже да жене у неком проценту чак уживају у томе! Think about that

Pokusaj da zamislis neku blisku zensku osobu, npr sestru ili majku, ne daj Boze u toj situaciji.Mislis da bi joj to bilo uzivancija???...Sta se ljudi hvatate Frojda u svakoj situaciji?

:evil: :( То је баш заболело...чак и помисао!
Али кад сте се сви ухватили да објасним :arrow: Ради се о томе да се недавно повела прича (о сасвим другој теми) и да сам цитирао девојку/жену, како хоћете, ипак много искуснију од мене, која иначе завршава психологију (а како и да ти се не уреже у главу тако нешто)!
Још је причала о томе како је то сра*е у моралном смислу (разумлјиво...замислите шта бисте урадили скоту да вам само такне сестру), али у строго сексуалном смислу...нешто друго...е ту сам се већ исклјучио.
 
Ljuba82:
kocka_vesna:
Ljuba82:
Делује болесно, али Фројд каже да жене у неком проценту чак уживају у томе! Think about that

Pokusaj da zamislis neku blisku zensku osobu, npr sestru ili majku, ne daj Boze u toj situaciji.Mislis da bi joj to bilo uzivancija???...Sta se ljudi hvatate Frojda u svakoj situaciji?

:evil: :( То је баш заболело...чак и помисао!
Али кад сте се сви ухватили да објасним :arrow: Ради се о томе да се недавно повела прича (о сасвим другој теми) и да сам цитирао девојку/жену, како хоћете, ипак много искуснију од мене, која иначе завршава психологију (а како и да ти се не уреже у главу тако нешто)!
Још је причала о томе како је то сра*е у моралном смислу (разумлјиво...замислите шта бисте урадили скоту да вам само такне сестру), али у строго сексуалном смислу...нешто друго...е ту сам се већ исклјучио.

Pa znas sta ima raznih frikova...mozda ta tvoja poznanica zaista misli da bi uzivala(kako kaze u seksualnom smislu),dok joj neko lomi vilicu,udara joj glavom o zemlju,i pritom razdire unutrasnje organe...pa moguce da joj je to zesce zadovoljstvo :roll: :roll: :roll: to sto se neko sprema da bude psiholog(jadan taj cijom se psihom ona bude bavila)ne znaci da uvek ispravno razmislja o osecanjima...eno pune su psihijatrijske klinike zena i devojcica koje su dozivele takvu tragediju po logorima u Bosni i Hrvatskoj...mislis da da su se nasle u takvim bolnicama,zbog lepote dozivljenog trenutka...
 
kocka_vesna:
Pa znas sta ima raznih frikova...mozda ta tvoja poznanica zaista misli da bi uzivala(kako kaze u seksualnom smislu),dok joj neko lomi vilicu,udara joj glavom o zemlju,i pritom razdire unutrasnje organe...pa moguce da joj je to zesce zadovoljstvo :roll: :roll: :roll: to sto se neko sprema da bude psiholog(jadan taj cijom se psihom ona bude bavila)ne znaci da uvek ispravno razmislja o osecanjima...eno pune su psihijatrijske klinike zena i devojcica koje su dozivele takvu tragediju po logorima u Bosni i Hrvatskoj...mislis da da su se nasle u takvim bolnicama,zbog lepote dozivljenog trenutka...

E сад си баш морбидна, а уз то ми се чини да ме опет ниси скапирала! Нико овде не говори о наношенју физичких повреда и осталом иживлјаванју.
Нацртаћу...Замисли ситуацију да риба покуша физички да савлада типа (не знам на који начин) и да га после силује! Зашто је то немогуће? Зато што типу прво треба да се дигне :oops: , а ако се то деси онда то и није силованје, само евентуално узнемиравнје и раднја одређених ствари против нјегове волје, лишаванје слободе и сл. (еби га, правници би то сад болје описали)! Е па ја ти говорим о потпуно супротном случају, значи да постоји уверенје да би одређени проценат уживао у томе (мушкарци то не могу да примете као што би...хипотетички...жене то могле)!

P.S. Девојка је тотално нормална и одакле ти право да лупаш етикете некоме кога не знаш?
P.P.S. У евентуалном одговору, молим те, избаци "сочне" описе.
 

Back
Top