...rezonski anal...:(

Зоки

Legenda
Poruka
51.428
...ako bi recimo jednog mrachnog dana priroda reshila da promeni choveka, tj. zzenu i udovolji drznici da mozze da zachne u guzici, to bi bijo raj za neke ljude, fuj...:(
...i ako bi moglo da se zatrudni u dupe el bi se i deca radjala na rektum, tj dal biste se osetjali kao vogno kad biste znali da vas je mama rodila na dupe ( da ne kazzem iskakila) ko posledicu analnog seha...?:rumenko:
 
Pichi,ja se i ovako nekad osecam kao *****,ne mislim na miris vec na dusevno stanjez:)

ne shvataš pičvajz ne priča o fizičkoj i psihičkoj dimenziji......o priča o metafizičkom i paranormalnom nivou.......koji Zen njegove filozofije.....i može biti otkrovena pojedincu, samo ako oseti blagodeti analnog seha.....sa žemskom....i to ne bilo kakvom već vurumašitzom....:zelenko:
 
...ako bi recimo jednog mrachnog dana priroda reshila da promeni choveka, tj. zzenu i udovolji drznici da mozze da zachne u guzici, to bi bijo raj za neke ljude, fuj...:(
...i ako bi moglo da se zatrudni u dupe el bi se i deca radjala na rektum, tj dal biste se osetjali kao vogno kad biste znali da vas je mama rodila na dupe ( da ne kazzem iskakila) ko posledicu analnog seha...?:rumenko:

Ja mislim da bi mamu bilo sramota da priča da je imala analni seh, pa dete ne bi ni znalo kojim je putem došlo na ovaj svet :zskace:
 
...ako bi recimo jednog mrachnog dana priroda reshila da promeni choveka, tj. zzenu i udovolji drznici da mozze da zachne u guzici, to bi bijo raj za neke ljude, fuj...:(
...i ako bi moglo da se zatrudni u dupe el bi se i deca radjala na rektum, tj dal biste se osetjali kao vogno kad biste znali da vas je mama rodila na dupe ( da ne kazzem iskakila) ko posledicu analnog seha...?:rumenko:

jos jedna glupa tema za faktarde...ona varijanta...zamislite padate iz aviona,pa vam se digne,a u isto vreme pada i dobra riba pored vas...pa da li bi opstili sa njom...
inace je jako sve retardirano napisano i mislim da zdrav covek ne moze tako da razmislja...
 

Back
Top