SEX

Metla na vestici

Zaslužan član
Poruka
118.277
evo kako wiki definise sex http://sr.wikipedia.org/wiki/Секс
Секс (од латинске речи sexus — пол), сношај (лат: coitus) или полни однос означава чин између две или више особа у којем долази до стимулације полног органа бар једне од особа. Ова широка дефиниција полног односа обухвата вагинално-пенилни, орални и анални секс као и узајамну мастурбацију. Секс у најужем смислу би био вагинално-пенилни однос у којем долази до оплодње и зачећа. Прокреација, тј. продужење врсте основна је функција сексуалног нагона код свих живих вића. Човек ступа у сексуалне односе ради стварања потомства и ради задовољства, када не мора да постоји намера зачећа.
Полни однос је инстинктивна (несвесна, урођена) потреба као што су и глад и жеђ инстинктивне потребе. Међутим код људи секс има и свесно значење. Највише људи упражњава секс ради осећаја задовољства, као начин исказивања љубави и блискости између две особе




ono sto mene interesuje je vasa "definicija" seksa...vas kao pojedinaca...sta je po vama sex?
izvolite sexomani :zper:

ako je bilo radite sta ocete
 
Poslednja izmena:
Cane-Partibrejkers.jpg

"Uđeš, izađeš... uđeš, izađeš gotovo!"
:D
 
ono sto mene interesuje je vasa "definicija" seksa...vas kao pojedinaca...sta je po vama sex?
izvolite sexomani :zper:

ako je bilo radite sta ocete

Nisam citala te definicije ,posle cu kad odgovorim.
Uzivanje u fizickoj i psihickoj ispunjenoscu osobom s kojom me spajaja strast,ljubav,zelja...Moze i sve to pojedinacno.Ono osecanje koje te natera da potisnes sva druga.
 
pa to je valjda kad se hebeš sa nekim

i ja tako mislim... :)


zadovoljavanje prirodnih potreba/nagona...
način da se pokažu određene emocije...
anti-stres terapija...
fizička aktivnost...

to mi je prvo palo na pamet... ako krenem dalje da se kao prisećam još nečega, onda to neće više biti iskreno... iskreno je samo to što mi je prvo palo na pamet, bar ja tako mislim...
 

Back
Top