Zahtev za raspisivanje referenduma o ulasku Srbije u NATO

Обратите пажњу......
Иста размишљања различитих људи....пардон...особа...
:zskace: :zskace: :zskace:

Nije tu stvar u razmisljanju.cak ni o literarnim kvalitetima nego o prostoj cinjenici da su obojica ljige i prevrtaci ,pogotovo Matija , ako ako ti to nije jasno da pokusam da ti objasnim na tvom nivou-
ti recimo imas cerku i sada recimo ja, javno pred milionima ljudi na TV -u kazem da je tvoja cerka izdrkana drolja i kako bi da je manje ruzna dao da mi popusi , al necu jer je mnogo ruzna i ako bi se ti posle samo par nedelja samom grlio , ljubio , pio u kafani , zezao se ... kao da nista nije bilo , naravno da bi onda i ti ispao smece ,mislim to su neke osnovne stvari z:hm:
 
Posto sam definitivno puko od ovih dupeuvlakaca EU i SAD moram da vam ako niste culi zadnje vesti na RTSu Saopstim sledece. Kina je preuzela Nemackoj trece mesto u svetskoj ekonomiji,ove godine Kina na svom trzistu prodala vise automobila i proizvela nego SAD. Sto se tice referenduma za ulazak u NATO stvari u ispitivanju stanovnistva Srbije stoji ovako 50% protiv ulaska 20% za a 30 neodlucno. Mislim da sam zacepio usta ovima koji pljuju po Kini i ovima koji misle da treba uci u NATO. Bojim se medjutim da ce neprestanom indoktrinacijom naroda uspeti danasnji rezim da poboljsa stetne procente koji su dati za sada. Jos jedna stvar referendum po ovom pitanju je bio sproveden u Madjarskoj i Sloveniji tako da je moguce sprovesti referendum ali ovi nece to sada raditi jer im ne odgovara. Nije im jos momenat jer nisu jos dovoljno naplasili ovaj narod.
 
Posto sam definitivno puko od ovih dupeuvlakaca EU i SAD moram da vam ako niste culi zadnje vesti na RTSu Saopstim sledece. Kina je preuzela Nemackoj trece mesto u svetskoj ekonomiji,ove godine Kina na svom trzistu prodala vise automobila i proizvela nego SAD. Sto se tice referenduma za ulazak u NATO stvari u ispitivanju stanovnistva Srbije stoji ovako 50% protiv ulaska 20% za a 30 neodlucno. Mislim da sam zacepio usta ovima koji pljuju po Kini i ovima koji misle da treba uci u NATO. Bojim se medjutim da ce neprestanom indoktrinacijom naroda uspeti danasnji rezim da poboljsa stetne procente koji su dati za sada. Jos jedna stvar referendum po ovom pitanju je bio sproveden u Madjarskoj i Sloveniji tako da je moguce sprovesti referendum ali ovi nece to sada raditi jer im ne odgovara. Nije im jos momenat jer nisu jos dovoljno naplasili ovaj narod.

kakve veze, ima sad KIna???z:Dz:Dz:D

da neces u vojni savez sa kinezima???z:Dz:Dz:D

e volim ove "kinologe" vise nego "rusofile" :zimag:
 
ne, ali ima na you tube........z:Dz:Dz:D

iznenadices se sta svasta tamo moze da se nadje.......z:mrgreen:
Па има и књиге Добрице Ћосића екранизоване али није исто прочитати књигу "Далеко је Сунце" и гледати филм, тако није исто гледати јутуб и бити на концерту Томпсона.
 
Ocigledno shvataju da mala zemlja koje je okruzena svim NATO zemljama oko sebe ne moze opstati na duge staze, a pogotovu kad susedi imaju teritorijane preteznije. Ako je pravoslvna Grcka, pravoslavna Bugraska, pravoslavna Rumunija, Madjarska, Slovenija, Hrvatska,uskoro i BiH, Crna Gora, Albanija, Makednoja...svi u NATO paktu ne mozes bioloski opstati i jedini kao izolovano ostrvo oko NATO drzava, a jos i nemas izlaz na more.
27602.gif

Ma nemoj ! A kako Švedska i Finska mogu da opstanu kao "izolovana ostrva" ? Kazaćeš da imaju more, je li ? A kako onda Švajcarska i Austrija mogu da opstanu kao izolovana ostrva kad je NATO svuda oko njih ? Ae mi to kaži !
 
Ma nisam ja nikakav Kineyolog ili sl. vec su bas na ovoj temi pominjali Kinu kao zaostalu pa rekoh da uzvratim dupeuvlakacima amerofilima.

ma ebes amerofile........to su dupeuvlakaci...


nego, kina nije zaostala vise??

ja citao nedavno da 80 % kineza bukvalno umire od gladi u ruralnim delovima kine, da je zloupotreba dece u prinudnom radu u fabrikama za 1 usd dnevno, svakodnevnica........da u mnogim delovima jos vlada bukvalno robovlasnicki sistem.......da milioni gladnih tumaraju pekingom, a onda ih vojska i policije silom deportuju u planinchine da ih ne gleda zapadni kapitalista kada dodje da ulozi kintu.........

ma divna je kina zemlja.......daleko joj lepi kineski zid........z:poz:
 
Ma nemoj ! A kako Švedska i Finska mogu da opstanu kao "izolovana ostrva" ? Kazaćeš da imaju more, je li ? A kako onda Švajcarska i Austrija mogu da opstanu kao izolovana ostrva kad je NATO svuda oko njih ? Ae mi to kaži !

z:lol:z:lol:z:lol:

uvek sam se divio entuzijazmu onih koji se trude da uporede svedsku, finsku, svajcarsku , austriju..........i srbiju.........z:Dz:Dz:D

ako ti nije smesno, onda je stvarno tuzno........z:(
 
Ma nemoj ! A kako Švedska i Finska mogu da opstanu kao "izolovana ostrva" ? Kazaćeš da imaju more, je li ? A kako onda Švajcarska i Austrija mogu da opstanu kao izolovana ostrva kad je NATO svuda oko njih ? Ae mi to kaži !

Da si pazljivije procitao sta je ranije napisano video bi da Austrija i Finska tu vojnu neutranost nisu odlucile same vec je to bio sporazum izmedju Amerike i SSSR pedesetih godina proslog veka, tako da te zemlje o kojima pricas o tome uopste nisu odlucivale vec velike sile. Svajcarska jeste poseban slucaj ali taj poseban slucaj nije siromasna Srbija, jer nema Srbija nekoliko vekova politiku neutralnosti i bankarski sistem od koga zemlja privredno zavisi. Drugo, te zemlje nisu imale vise od sest decenija totalitaristickih boljsevika na vlasti kao u Srbiji 1944-2000, tako da jedan vid od ciscenaja boljsevizma jedne komunisticke zemlje jeste prvo clanstvo u NATO, sto su vec uradile sve te bivse komunisticke zemlje, da bi mogle uci u EU. To se zove KOMUNISTICKO cistiliiste kroz koje Srbija nikako da prodje, jer NATO u sustini i jeste organizacija stvorena da se bori protiv crvene kuge. Posto su u Srbiji komunistri vladali do 2000....zakljuci sam.....
 
Ae vi natovci na forumu da mi objasnite kakav bi INTERES Srbija imala od ulaska u Nato ? Znači konkretan interes. Pošto se ceo svet vrti oko interesa, pa da vidimo. Znači pustite vi priče o navodnoj šteti od neulaska nego mi pričajte o INTERESU od ulaska u NATO.

Kako šta, buraz...znaš onu staru - ako ne možeš da ga pobediš, pridruži mu se...ebg, realnost.
 

Back
Top