zašto koka nije klana?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
i to sto kazes, majke mi... ili kad ti se neka tamo hvali kako zna da kuva... care, pa to uzmes, znaci, recepte i tamo ti je sve nacrtano.. skuvas pasulj jednom, naucis... 'oces belu corbu? telecu? onda prorpzi lukca malo na ulju, pa malo i teletine, pa dodas vodu, kasiku vegete, pa kad se teletina skoro skuva, dodas povrca, pa kad se sve zajedno skuva, umutis u posebnoj serpici jedno jaje sa kasikom brasna, pa u tu serpicu dodas malo vrele corbe, da se to rastvori (jer ako sipas mesavinu jaja i brasna direktno u corbu ima da se naprave one granulice), pa onda iz te druge serpe dodas nazad u glavnu serpu i kuvas jos par minuta i imas ekstra belu telecu corbu... moze i kokosija isto... dakle, za to ne moram ni da se zenim...
 
to iz nekog razloga znaci da je emancipovana samostalna zauzeta poslovna zena..a da zaboravih nezavisna snalazljiva dobrostojeca...bla bla

primer loseg marketinga... i potencijlano dobre osobine predstavljene, shvacene i upraznjavane na pogresan nacin

znaci, kunem se, i pre ovoga sam smeo da se kladim da cita gloriju... a vidim tu i magican uticaj odredjenih forumasica... he hehe... samo, tvoj rikan da ti kaze.. bolje sa mnom u kafanu da dodjes, pa da se napijemo i da potrosimo sve pare na muziku, nego one sto te varaju tu nesto... vise ces da naucis, potpisujem... pecat...
 
znaci, kunem se, i pre ovoga sam smeo da se kladim da cita gloriju... a vidim tu i magican uticaj odredjenih forumasica... he hehe... samo, tvoj rikan da ti kaze.. bolje sa mnom u kafanu da dodjes, pa da se napijemo i da potrosimo sve pare na muziku, nego one sto te varaju tu nesto... vise ces da naucis, potpisujem... pecat...

:mazi:
mislis ako ti prepisujes da i drugi to rade...nemoj da mislis
ako ne razumes pitaj, a vristi da nisi ukopco sta sam htela da kazem, nije sramota ne znati

aj sad pronjuskaj po jos nekim temam mozda dobijes inspiraciju da iskopiras i modifikujes u satro vickastu temu jos neke teme...siroka je krsta :sanke:
 
:mazi:
mislis ako ti prepisujes da i drugi to rade...nemoj da mislis
ako ne razumes pitaj, a vristi da nisi ukopco sta sam htela da kazem, nije sramota ne znati

aj sad pronjuskaj po jos nekim temam mozda dobijes inspiraciju da iskopiras i modifikujes u satro vickastu temu jos neke teme...siroka je krsta :sanke:

Negativna, ko i svaka veštica.
Rilkan te zvao na opuštanje mozga u kafani sa jećem i pićem.
 
Negativna, ko i svaka veštica.
Rilkan te zvao na opuštanje mozga u kafani sa jećem i pićem.

eto.... ja nista ne moram da kazem... sve si video... lepo pozoves nekoga da progleda, da se ne opterecuje nekim stvarima covek sto ne treba da se opterecuje... nikad... ni zena, isto... i da ne misli niko drugi da ne razume... i da niko drugi nije pros'o kroz takve opasno-bitne dileme sto smo procitali negde... nego da se oseca ekstra, da nauci i neku drugu stranu, ne samo sto joj kazu one forumasice... ona odma' napada... al', dobro... kad neko pokusa, valjda se vazi da je pokusao.. ako nista drugo...
 
eto.... ja nista ne moram da kazem... sve si video... lepo pozoves nekoga da progleda, da se ne opterecuje nekim stvarima covek sto ne treba da se opterecuje... nikad... ni zena, isto... i da ne misli niko drugi da ne razume... i da niko drugi nije pros'o kroz takve opasno-bitne dileme sto smo procitali negde... nego da se oseca ekstra, da nauci i neku drugu stranu, ne samo sto joj kazu one forumasice... ona odma' napada... al', dobro... kad neko pokusa, valjda se vazi da je pokusao.. ako nista drugo...

To se zove : sindrom Balcanicus ( uhvatila se k'urca i ako nije spominjan )
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top