SNOWBOARDING

Caos !!! Ima li neko na forumu ko stvarno zna da vlada bordom! Zeleo bih da popricam sa njim. Ima li borderki! Mene je ucio Jurica Stankovic i zbog njega vozim RACE BOARD! Ko zeli da prica....
 
Ja sam kao nesto dva puta zapocinjala skolu borda, pre X godina i prosle...........
I meni je jako zabavno, samo je jos daleko od ozbiljnog uzivanja......
Jedva cekam prvi sneg da nastavim sa akcijom....
Pozdrav :D
 
Koju dasku da kupim a da nece da se polomi?
Do 100EUR
Inace imam veliko iskostvo u lomljenju bordova:
Dva Salomon(jednu ortakovu :lol: , jednu moju)
I jedan staaari(1994) valjda Elanov
 
brezovica:
sta ti mislis,ako te ucio Jurica onda i ti dobro vozis!i jurica je mozda bio najbolji,iako nije dobar,jer u Srbiji ima malo ekstremnih bordera,tj.skoro da ih nema,ali ako ti decko imas zelju i muda svrati zimus do Brezovice da vidis nesto usta neces poverovati,i uveriti se ko je najbolji i najludji,a mozda i nesto naucis ako si talentovan,ko * Juricu!
upravu sis skroz tamo sam ishao kod kuma u kucu i naj jace bordanje doziveo onaj kopaonik je ***** u odnosu na Brezovicu da nije ovakvo stanje palio bih dole opet sigurno=]]]
 
Hey, zavisi koja ti se marka svidja. Ja sam recimo kupila novi skate proslog januara u US. Element, ako znas o cemu pricam. Sve je zajedno bilo 200$. A snowboard su ti skupljij, ponavlja, zavisi od marke. nabolji, sto se mene tice je Burton, ali ne znam odakle se javljas tako da ne znam gde da ti kazm da odes. inace , snowboards i skate su ti jevtiniji u Americi.
Nadam se da sam ti pomogla.
Ciao
Monika
 
Zar je moguce da niko na forumu ne umije da borduje? :confused: Ne nesto profesionalno, samo da napise misljenje o bordovanju i tako tome :)

Evo jedan snimak za ljubitelje bordovanja :D. Mene odusevio momak :)


z:poz:
 
svako ko borduje ume da borda z:poz: :zimag:
evo moje slike od skoro nema nigde snega ali ce valjda napadati
 

Prilozi

  • boka gulija u akciji.jpg
    boka gulija u akciji.jpg
    27,4 KB · Pregleda: 19
Ja sam poceo pre godinu dana da bordujem, pa nisam neki pro, ali sam odlican za pocetnika. Spasila me ova zima jer je imala dosta snega za razliku od drugih. :D
 

Back
Top