Neverovatan smo narod

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.720
Ovaj topik pisem povodom kritika sto Vlada (izgleda) daje nekih 1.700 dinara stanovnistvu......Ne znam ustvari o cemu se radi, ali nije ni bitno.

Bitno je da mojim dragim Srbima nista na ovom svetu ne valja!

Ne valja im Predsednik, nije im valjao Tito, ne valja in ni socijalizam ni kapitalizam, ne valjaju im komsije, ne valja im kada neko ima, a ne valja ni kada nema, ne valja im mir, ne valjaju im vize, ne valja ni kada nesto neko daje, ne valja kad pada sneg, ne valja ni kad je jako vrucina, ne valja Evropa, ne valja ni Amerika, ne valja papa, ali nije valjao ni Patrijarh, ne valjaju im granice, ne valjaju druge nacije, ne valjaju verske sekte ni religije.....

Ima li nesto da nasim nacionalnim Srbima valja i da mogu da kazu: E OVO JE ODLICNO, BAS MI SE DOPADA!

Imaju li neku UZOR ZA DOBRO?

Imaju li malo OPTIMIZMA, a ne samo KRITIZERSTVA svega i svacega?
 
Ovaj topik pisem povodom kritika sto Vlada (izgleda) daje nekih 1.700 dinara stanovnistvu......Ne znam ustvari o cemu se radi, ali nije ni bitno.

Bitno je da mojim dragim Srbima nista na ovom svetu ne valja!

Ne valja im Predsednik, nije im valjao Tito, ne valja in ni socijalizam ni kapitalizam, ne valjaju im komsije, ne valja im kada neko ima, a ne valja ni kada nema, ne valja im mir, ne valjaju im vize, ne valja ni kada nesto neko daje, ne valja kad pada sneg, ne valja ni kad je jako vrucina, ne valja Evropa, ne valja ni Amerika, ne valja papa, ali nije valjao ni Patrijarh, ne valjaju im granice, ne valjaju druge nacije, ne valjaju verske sekte ni religije.....

Ima li nesto da nasim nacionalnim Srbima valja i da mogu da kazu: E OVO JE ODLICNO, BAS MI SE DOPADA!

Imaju li neku UZOR ZA DOBRO?

Imaju li malo OPTIMIZMA, a ne samo KRITIZERSTVA svega i svacega?

:roll:
 
evo ja znam kako bi trebalo bolje:
dinkica strpati u zatvor


Слажем се.

И тадића.
И гарантујем да ће одмах све да ваља. Али и то само док се не појаве неки нови динкићи и тадићи.....онда ће морати опет мотка да ради.
 
Zamisli Srbiju kao jednu kucu u kojoj nema nicega...

I sad jednog izaberu da podeli ono sto nema...ne moze jer nema..

I bilo koga da izaberu - bice isto jer Srbija NEMA!

Fakture za prosli rat TEK POCINJU da stizu!

Jos je JAKO DOBRO kako je.

bajke su prva vrata levo
nema ova pricha nikakve veze ni sa slobom ni sa srebrenicom i ostalim tvojim shokovima banacianine
lopovi trebaju u zatvor-jako jednostavno
i to je to
 
kad se 500e pretvori u 1700 dinara, da, ljudi su obicno nezadovoljni.
a nije lepo prilepiti celom narodu kritizerstvo uzimajuci za primer nesto o cemu, kao sto i sam kazes, ne znas dovoljno.
katanac.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top