A sta zene prvo primete kod muskaraca?

devojcurak:
Ajde zene...da i mi krenemo "u lov"......kakav bi on morao da bude!? :lol:
Nikad nije onakav kavim ga mi to zamisljamo...neverovatno u koga se mi zene sve zaljubimo...Pricamo npr treba da bude visok smedjokos zelene oci ne znam eto jos par neki h savrsenih osobina a on ispadne mali zgoljav procelav pa opet padnemo ko zna na sta...(znam ko ce da prokomentarise...dlakavi zna odgovor na sta se pada :wink:) Bilo kako bilo po prvom utisku znaci ono objektivno gledanje tip koji je visok i elegantno obucen...s ukusom, ne upada u oci zbog nekog bahatog ponasanja vecsvojim mirnim i odmerenim pokretima ostavlja utisak iskusnog coveka, najbolje ce biti zapazen...Naravno tu su maniri kao sto su sipanje pica otvaranje vrata cvece i sve ono sto godi jednoj zeni...a da ne govorimo o kasnijim sastancima gde se on potrudi da vece izgleda romanticno uz svece uz neko dobro vino i ples....pa ima li takvog sad se pitam bas...potpuno sam se zanela i pala u trans :D :D :D
 
Shag Ivory:
A glas je dosta bitan... u redu je sve ovo gore pobrojano..., ali... ako progovori piskutavim glasom... :shock: :? .. dzaba sve...
Ok.. ovo moze da se svrsta pod: "Sta vam drugo pada u oci.." :wink:
Ma ovo si u pravu 100%...Poznajem jednog tipa ovde u Austriji,naravno nas je...covece kao da je sa casopisa sisao tip haos,devojke seku vene za njim,upoznam ga i ja jedno vece u kaficu jos crnje uz sve to seli smo za isti sto tu se neka moja prijateljica muvala sa njim pa tako da sam imala cast...sve je bilo ok ono upoznavanje je nekako i proslo,jaooo majko kad je poceo da prica,nemogu da vam to docaram ja mislim da je unikat u pitanju,sva lepota njegova nestade za sec.majke mi sad kad ga se setim jos uvek me uhvati smeh al onaj ludacki :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
ARIELA -Mislim,da si ti,jedna od retki zena,koja je tako lepo,iznijansirala, sta bi zene,trebalo da primete kod muskarca.E,ali dobar deo muskaraca,ne poklanja dovoljno,ili nimalo paznje,tim atributima,koje si ti,tako lepo navela.Danas mladi muskarac,smatra,da treba da ima tetovazu,da se oblaci apa-drapa,da ima skup mobilni telefon,i naravno dobar auto.Pored toga,opterecen je duzinom svoje
muskosti,koju svakog njutra,premerava u kupatilu kada se umiva.A da proverava,to sto si ti navela,svoje ponasanje,svoje manire,svoje ophodjenje u zenskom drustvu - to mu ni napamet ne pada.
 

tačno
stojim ja tako pre neko vreme na ulici, čekam nekoga i za to vreme sam pokušao da prebrojim koliko ružnih devojaka se vozi u dobrim automobilima, pritom nisam gledao likove koji ih voze...a možda sam trebao...mada i da sam gledao pitanje je koliko bi uspeo da vidim od toga što žene obično vole na spoljašnjosti muškaraca
i shvatio sam da mi je bilo mnogo lakše da sam brojao lepe devojke u starim i trošnim automobilima
...pa se onda setih onoga što se ovde piše...a s obzirom da sam stekao određenu sliku na osnovu tog mog posmatranja, kao i na osnovu onoga što sam kroz život, kroz razgovor sa ljudima uvideo, onda mi je logično malo pripalo muka
 
Poslednja izmena:

Back
Top