Nase slike vol.2

snajperista-1.jpg
Evo ja se malo igrao :D

Shvati ovo kao dobronamernu kritiku al' ovo je previse pateticno sa ovim stiihovima i snajperom i nekako deluje kao da si lozana koja se sprema za drugi kosovski boj trenirajuci uz counter-strike :ok:
 
hahah GHOSTE dobra ti je slika!:mrgreen:

buhahahha....malo smo vas pobedili...:P i malo smo uzeli prvenstvo republike....:D

:D
Nisam gledala tu sa Čačkom...pa jel bilo toliko strašno?? :mrgreen:


@skyline Kazi? :lol:

@daxer Ono tesko da pobedite ekipu sastavljenu od alkoholicara i dimnicara. :p Svaka cast an osvojenom prvenstvu. :D

@ivana Cuti, ne staj mi na muku...Dobise nas sa 20...:mrgreen:

@bezibre :rotf:
 
ooooooo nebesa, oooo Šiva i Maradono, pun mi je klitoris takvih naprženih likova

za čast i otadzbinu, veeeeeeeeeeeee
-eno ga ptarši
-ae da ga odvalimo
-što?
-ne znam, meni ćale reko da njih treba da istrebimo
-uzeli am kosovo, eeeej, kosovo
-ajmo, srbendeeeeeeeeeee!!!

more marš u ćošak, nauči pertle da zavežeš pa laj i *****j okolo
uh, kako sam popizdela!
***** mi se od kvaziforumaških nacionalista!
 
Licno, protiv siptara imam svasta, ali nisam iz fazona net-nacionalizam.Kada i ako dodje vreme, pusku na rame, pa putevima Lazara i Milosa.Medjutim, ovo nije tema za to, tako da...Ali, kada jednog dana podjemo na Kosovo, s' ovo cemo da idemo...

105276166.jpg


105276168.jpg
 
Licno, protiv siptara imam svasta, ali nisam iz fazona net-nacionalizam.Kada i ako dodje vreme, pusku na rame, pa putevima Lazara i Milosa.Medjutim, ovo nije tema za to, tako da...Ali, kada jednog dana podjemo na Kosovo, s' ovo cemo da idemo...

105276166.jpg


105276168.jpg
Ja idem sa ovim :
cisterna300x282.jpg
Da vidis kad u ratnim uslovima ode litar na 50 evra ko u Bosni i Hrvatskoj sto je bilo , ala ima da kaplje na sve strane . :super:
 

Back
Top