Strah

Bas su grozni...
pauk.jpg

Ridjovka_v.jpg

zmije sakam mnogo
a paukove mrzim pogtovo te dlakave..sva se najezim kad samo pomislim na njih..uff ://
 
Па јес' добар... ''The Beyond'' из 1981. године, режирао Лучио Фулчи (иначе познат по бизарно крвавим сценама)... Италијанска школа хорора.
 
paukova....uh...(jednom je jedan bio u mojoj sobi,nocu,veliki....i ja sam se toliko uplasila da da sam prespavala u kupatilu,u kadi (jer su vrata neka ne znam,ne moze nista da prodje ni ispod ni iznad,cak ni voda) i zakljucala se....(mozes misliti mamin sok ujutru...)
svih buba....
plasim se duboke tamne vode...
zavesa (posebno belih)...zato ja nemam zavesu na prozoru u sobi....
mraka....
kad sam sama kuci,kao sto neko rece,plasim se svega....
plasim se samoce....
malih prozora...
serijskih ubica (hahahaha :lol:)
...imam puno strahova....dosta potisnutih....

kada sam bila mala,secam se da sam jedom gledala neki horor i toliko sam se uplasila,da sam mesecima imala nesanicu....i nikome nista nisam rekla....u krevetu sam lezala uvek na ledjima,sirom otvorenih ociju,pazeci da mi slucajno neki deo tela ne predje preko granica kreveta....uhh strasan period....
 
Па јес' добар... ''The Beyond'' из 1981. године, режирао Лучио Фулчи (иначе познат по бизарно крвавим сценама)... Италијанска школа хорора.

Сад одгледах још неке сцене.
Добра она са киселином.
Коначно набасах на добар хорор.
Бићу ти вечно захвална на томе.
 
paukova....uh...(jednom je jedan bio u mojoj sobi,nocu,veliki....i ja sam se toliko uplasila da da sam prespavala u kupatilu,u kadi (jer su vrata neka ne znam,ne moze nista da prodje ni ispod ni iznad,cak ni voda) i zakljucala se....(mozes misliti mamin sok ujutru...)
svih buba....
plasim se duboke tamne vode...
zavesa (posebno belih)...zato ja nemam zavesu na prozoru u sobi....
mraka....
kad sam sama kuci,kao sto neko rece,plasim se svega....
plasim se samoce....
malih prozora...
serijskih ubica (hahahaha :lol:)
...imam puno strahova....dosta potisnutih....

kada sam bila mala,secam se da sam jedom gledala neki horor i toliko sam se uplasila,da sam mesecima imala nesanicu....i nikome nista nisam rekla....u krevetu sam lezala uvek na ledjima,sirom otvorenih ociju,pazeci da mi slucajno neki deo tela ne predje preko granica kreveta....uhh strasan period....

blago tebi :)
salim se,ja ne bi izdrzao na tvom mestu..moras da predjes preko tih strahova,ili da ih potisnes..
veruj mi,npr. da pauk zna koliko se ti plasis on bi se smejao z:p
 
Probaj da uzmes jednog pauka,najobicnijeg..strah ce malo popustiti..valjda :)
mislim,nisu oni toliko strasni,sta bi radili da ste negde u dzungli

Verovatno da bi popustio, ali ne mogu kad znam da ima one zubine proklete. Ne bih se usudila da odem u dzunglu, a da sam tamo rodjena (pu pu, daleko bilo) 100% ne bih imala strah.
 
Ja sam alergican na njih...kad me ujedu izadje dzinovski plih.Hvataj ih samo treba da znas kako,one sa dugackim nogama uhvatis za noge jednostavno,a one cupave i brze za ledja da ne mogu da te ujedu...:D
 
Probaj da uzmes jednog pauka,najobicnijeg..strah ce malo popustiti..valjda :)
mislim,nisu oni toliko strasni,sta bi radili da ste negde u dzungli

mislis da ga uzme u ruku???fuuuj,pre bih uzela zmiju nego to.....jos kad je veliki,i ima one dlake na nogama i ledjima....jao boze,kako mozes to da uzmes u ruku....i bubasvabe,kako su gadne....ja tek sada shvatam koliko se plasim buba....
kad spomenu dzunglu....oni indijanci u prasumama juzne amerike,sto jedu one velike,bele crve,stonoge....ugh zamisli pojedes stonogu....umrla bih.....
 
vidim pominju mnogi smrt
smrti,kao prestanka rada svih metabolickih proces blagh-toga se ne bojim
bojim se da ce biti besmislena
bojim se da cu skoncati na nacn koji nije dovoljno vredan mene
bojim se da ce mi proci zivot
u besmislenosti
bojim se nepostojanja mojeg duhovnog "ja",nakon smrti
 
vidim pominju mnogi smrt
smrti,kao prestanka rada svih metabolickih proces blagh-toga se ne bojim
bojim se da ce biti besmislena
bojim se da cu skoncati na nacn koji nije dovoljno vredan mene
bojim se da ce mi proci zivot
u besmislenosti
bojim se nepostojanja mojeg duhovnog "ja",nakon smrti

ja se ne bojim smrti....verujem da se covek radja i radja sve dok ne ispravi svoje greske iz prethodnih zivota,kako bi bio spreman za raj....ne verujem da postoji pakao....zapravo ja nisam neki vernik...to je samo neka moja teorija.....plasim se da me se niko nece secati kada odem....zato cu se i truditi da uradim nesto sto ce pamtiti generacije.... :flert: ...
 
zivot ne bi imao smisla bez smrti..zato me nerviraju oni koji se plase smrti
a ne verujem ni u raj ni pakao..ako nesto tako postoji,to je verovatno mesto gde svi odlaze zajedno,spremajuci se za sledeci zivot..
 
Офтопик, кад је већ споменуто.
Је л' ваља чему тај филм?
Или је класичан егзорцизам, мал' терају ђавола и то је то?

:spam:
Meni se bas dopao. Mada ga ja ne bih ni svrstao u horore, bez obzira sto ima scary scenes. A ako si jos i vernik, sigurno ce ti se dopasti ;)
 

Back
Top