Još jedan preleteo ...

Enchanted

Veoma poznat
Poruka
11.094
Cvetanović iz SRS prešao u SNS

Novoizbarani poslanik Srpske radikalne stranke Goran Cvetanović vratio je danas mandat, dan nakon što mu je dodeljen, i prešao u Srpsku naprednu stranku

Cvetanović je novinarima u parlamentu rekao da prelazi u SNS jer je to jedina stranka koja može da pobedi vladajuću koaliciju i donese promene Srbiji.
Na pitanje zašto je prihvatio mandat SRS, odgovorio je da je zamena dvoje poslanika radikala bila dogovrena još pre devet meseci, a da je papire o tome da postane poslanik potpisao pre tri meseca.
U međuvremenu je, kako je kazao, shvatio da su naprednjaci jedini koji mogu da donesu promene u Srbiji.
Cvetanović je bio gradonačelnik Leskovca od juna 2008. do marta 2009. godine dok je na vlasti bila koalicija SRS, DSS i SPS.

Da li grešim ili je ovaj bio potpredsednik stranke? z:hm:
 
Zdravlja ti, sreće ti Tihi...ti misliš da bi ta koalicija bila bolja od ove trenutne ?
Od Tadićeve koalicije, gora bi bila samo ova koja je trenutno u opoziciji.

naravno .

iod vas tadicevaca gorih nema.

bolje hasim taci da vlada srbijom barem bi znali na cemu smo nego crnogorac boris tadic i njegova mafija.

a radikalima se dogadja upravo ono sto sam ja i predvideo da ce da im se desi.

zbog tvrdoglavog odbijanja pravljenja koalicija sa SNS i DSS , glasovi im lete iz SRS u SNS kao i stranacki funkcioneri.. I postace vanparlamentarna stranka ako se ne opamete i okrenu drugi list.
 
Toma je evropejac, on ce sa Botom.


АхаМ , европејац из бајчетинске бљузгеz:D

Он хоће али где си видео да газда пушта пашче на сто ...таквима се бацају само мрвице са стола , а употребе се и фрљну као папирне марамице после употребе, те ће и гробар тако завршити...на сметлишту упрљане и ружне историје:zima2:

Ко је уопште овај Цветановић...колќо има година, шта ради, колико кошта , пре свега ?z:D
 
nebitno je to. narod hoce promene hoce da tadic ode. to je glavni motivator.

Све то стоји Тихи и јесте народу пун стојко више свега али не по цену да нам зајаши још гори и гладнији на грбачу, а веруј ми , знам добро, да је гробар бајчетински зло каквог надалеко нема...озбиљно причам.
 
Све то стоји Тихи и јесте народу пун стојко више свега али не по цену да нам зајаши још гори и гладнији на грбачу, а веруј ми , знам добро, да је гробар бајчетински зло каквог надалеко нема...озбиљно причам.

pa ja bih najvise voleo da radikali uzimaju 50% glasova al ko sto vidis narod u njih ovakve kakvi su nema poverenja - sto znaci da treba da se menjaju.

ovi iz SNS su valjda to shvatili, kakav je narod, ja generalno nisam misljenja da su se ista promenili nego samo bolje lazu, al ko sto vidis srpski narod voli da ga lazes , i bez laganja naroda ne mozes dobiti drugacije izbore,.

Evo Tadic i DS lazu vec 10 godina i nikom nista.

SNS Je to shvatio i samim tim preuzeo ne samo skoro sve glasove radikala nekadasnje vec i dosta glasova nekadasnjih DS-ovaca.

I shodno tome SRS mora da se menja ili ce nestati.
 
Vec sam postavljao pitanje...

Ko je ta licnost ili politicka partija/stranka koja ce biti sposobna da adekvatno (u boljem smislu) zameni sadasnju strukturu koja je vise nego ocajna...???

Nemojte se truditi,. odgovor ne moze za sada niko da da, ne zato sto ne moze vec sto ne zna..
Svaki odgovor ovaj ili onaj bio bi netacan..

Sto se preletaca tice, nije ni cudo..
Gtobar ojacao, stigla neka lova iz pouzdanih izvora, i kesirali coveka, a srbin prokleti za lovu i cacu prodaje..

Prema tome, dabome...

Tacka.
:rtfm:
 
pa ja bih najvise voleo da radikali uzimaju 50% glasova al ko sto vidis narod u njih ovakve kakvi su nema poverenja - sto znaci da treba da se menjaju.

ovi iz SNS su valjda to shvatili, kakav je narod, ja generalno nisam misljenja da su se ista promenili nego samo bolje lazu, al ko sto vidis srpski narod voli da ga lazes , i bez laganja naroda ne mozes dobiti drugacije izbore,.

Evo Tadic i DS lazu vec 10 godina i nikom nista.

SNS Je to shvatio i samim tim preuzeo ne samo skoro sve glasove radikala nekadasnje vec i dosta glasova nekadasnjih DS-ovaca.

I shodno tome SRS mora da se menja ili ce nestati.

Невезано сада за радикале ( мени ни у џеп ни из џепа, нисам ни члан ни нешто посебно симпатизер) али да ли ти стварно верујеш да народ ...значи, пази народ гласа за гробара и ту његову лоповску секту ?

Верујеш да су истраживања којекаквих белосветских, а наших агенција веродостојна као и полуписмени извештаји још неписменијих самопрозваних "новинара" у тренутном најмрачнијем медијском мраку од постојања С од Србије икада ?

Не будимо деца и постанимо свесни шта се око нас дешава , а да је никад горе је чињеница и да се и не назире светло је такође чињеница, а да то може да поправи један сељачки нешколовани , корумпирани и створени од стране Цанета Суботића, Мила Ђукановића , Мишковића ( странце и да не помињем) , гробар и да још донесе нешто добро српском народу....па нисмо толики дебили мајка му стара...стварно нисмо иако често испадамо наивнији од француских собарица z:cry:
 
Vec sam postavljao pitanje...

Ko je ta licnost ili politicka partija/stranka koja ce biti sposobna da adekvatno (u boljem smislu) zameni sadasnju strukturu koja je vise nego ocajna...???

Nemojte se truditi,. odgovor ne moze za sada niko da da, ne zato sto ne moze vec sto ne zna..
Svaki odgovor ovaj ili onaj bio bi netacan..

Sto se preletaca tice, nije ni cudo..
Gtobar ojacao, stigla neka lova iz pouzdanih izvora, i kesirali coveka, a srbin prokleti za lovu i cacu prodaje..

Prema tome, dabome...

Tacka.
:rtfm:

nema adekvatnog i perfektnog vec biras manje zlo. demokrate vladaju 10 godina , nakrali su se i opljackali nam drzavu i privredu i vreme je da odu

duze su na vlasti i od Milosevica.
 
Poslednja izmena:
АхаМ , европејац из бајчетинске бљузгеz:D

Он хоће али где си видео да газда пушта пашче на сто ...таквима се бацају само мрвице са стола , а употребе се и фрљну као папирне марамице после употребе, те ће и гробар тако завршити...на сметлишту упрљане и ружне историје:zima2:

Ко је уопште овај Цветановић...колќо има година, шта ради, колико кошта , пре свега ?z:D

Др. Горан Цветановић, Лесковац,
Високи функционер Странке још из времена оснивања ... повукао је својевремено са собом већи број одбора Народне Радикалне странке (од тада и датира његово познанство са Томом),
углавио се и остао ...
Један од Посланика са најдужим стажом у Скупштини ...
Ретко је говорио, а и тада се није имало шта чути ...
Недавно је био у жижи јавности због енормног броја запослених у буџетским службама (углавном их је наследио од претходних гарнитура, али је било згодно да се опљуне по Радикалима)...
По понашању је врло сличан Палми ...

И сада активно утиче у превирањима у СО Лесковац ...
Очекују се смене, па би овим потезом Цветановић желео још нешто да ућари ...

Никоме у Странци није жао што је отишао ...

z:poz:z:poz:z:poz:
 
Др. Горан Цветановић, Лесковац,
Високи функционер Странке још из времена оснивања ... повукао је својевремено са собом већи број одбора Народне Радикалне странке (од тада и датира његово познанство са Томом),
углавио се и остао ...
Један од Посланика са најдужим стажом у Скупштини ...
Ретко је говорио, а и тада се није имало шта чути ...
Недавно је био у жижи јавности због енормног броја запослених у буџетским службама (углавном их је наследио од претходних гарнитура, али је било згодно да се опљуне по Радикалима)...
По понашању је врло сличан Палми ...

И сада активно утиче у превирањима у СО Лесковац ...
Очекују се смене, па би овим потезом Цветановић желео још нешто да ућари ...

Никоме у Странци није жао што је отишао ...

z:poz:z:poz:z:poz:

Хвала, не видех да си ту z:)

Значи још једна цвећка коме је гуза у процепу , па би још мало да јаше ову нашу стару и већ посусталу кобилу од државе , а и народа...е моја Србадијо, шта смо дочекали , да нам судбину кроји олош и шљам од зла оца и још горе мајкеz:cry:

Ужас:ztorba:
 

Back
Top