Izvini sreco, bio sam pijan

Dlakava_Strvina:
Koliko vam se puta u zivotu desilo da pod dejstvom alkohola i polumraka sobe na zurci, startujete ribu koja vam i "nije bas po ukusu"... Ona se naravno primi i zivka vas, jer je tako "lepu" niko skoro nije "startovao"...
Kako da je se "otresete"? :lol:
E dlakavi ovo me podseti na jednog mog drugara koji je tako imao obicaj da sa zurke povede neku "lepoticu" i ujutro dozivi stres kad vidi ko se budi pored njega...I danas se valjam od smeha kad se setim da je jednom drustvu pricao kako je imao utisak da je onako pijan startovao Jovu iz "sedmorice mladih" jer je riba bila original on...Kaze ja se izbezumio kad sam video lik, velim ovo je neka teska droga bila kad sam se toliko zaneo...Naravno ja se licno izvinjavam Jovi koga veoma cenim ali zena njegovog lika zaista nije bas sarmerka...Dlakavi drzi kontrolu....ne cirkaj toliko....pa se posle kajes....
 
Koliko vam se puta u zivotu desilo da pod dejstvom alkohola i polumraka sobe na zurci, startujete ribu koja vam i "nije bas po ukusu"... Ona se naravno primi i zivka vas, jer je tako "lepu" niko skoro nije "startovao"...
Kako da je se "otresete"? :lol:
Desilo se,bilo je svega,mada sam uglavnom bezecovao i krenuo u napad na žensku osobu primećenu u relativno treznom stanju koja nije loše izgledala:DViše znam iz tuđih priča...:think:
 

Back
Top