jedni kazu `dvadesetak maskiranih napadača`, a drugi `obezbeđenje`

27E

Legenda
Poruka
52.416
http://www.novosti.rs/code/navigate... od macole&kword_add=g 17, pretucena porodica
...
Još u šoku, Menka Kostovski priseća se šta se pre dve večeri dešavalo u njenom domu u Ulici Stanka Vraza 38, kad je iznenada u dvorište, a potom i u kuću uletelo, kako kaže, dvadesetak maskiranih napadača. Prethodno su u dvorištu pretukli njenog supruga Koču, kojem su polomili nekoliko rebara, a lekari su konstatovali blagi potres mozga i povrede bubrega. Posle ukazane pomoći u Urgentnom centru, vraćen je kući.
...
Trifunović je pre odlaska u policiju kazao da je angažovao obezbeđenje da iz objekta iseli porodicu Kostovski, ali tvrdi da tom prilikom niko nije povređen. Ističe da je dobio dozvolu da poruši objekte porodice Kostovski i da su mu u opštinskoj građevinskoj inspekciji rekli da sam mora da nađe način da ih iseli.
...



ma, jasna stvar, ugovor koji je posao naopako.

mene samo zanima kako to da se kola, uvek, lome na gradjaninu, a ne na kontroverznim biznismenima?

ko ima pravo da batina u srbiji danas? policija , naravno i ko jos? hobotnica

lek je naravno, u narodnoj pesmi, kao i uvek. tu smo mi, tu su kontroverzni biznismeni, dakle kad raji dozlogrdi, ipak mora neko da im kaze `vreme je!`, ima i taj biznismen kucu i adresu
 
...
Trifunović je pre odlaska u policiju kazao da je angažovao obezbeđenje da iz objekta iseli porodicu Kostovski, ali tvrdi da tom prilikom niko nije povređen.
Ističe da je dobio dozvolu da poruši objekte porodice Kostovski
i da su mu u opštinskoj građevinskoj inspekciji rekli da sam mora da nađe način da ih iseli.

...

Јадни бизМисмен је добио 48 сати задржавања ....
 

Back
Top