Par pitanja...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Glenn Frey

Iskusan
Poruka
5.382
E'o sada jedna malo neozbiljna tema..:lol:
Zasto je zenama missim odvratno,kada frajer prdne dok ebe?missim ono svi smo ljudi...ja sam uvek za da treba pustiti maligane napolje...i podeliti ono..unutrasnju lepotu ljudskog biTca sa voljenim mu partnerom..:mrgreen:
I jos jedno sada vec ozbilno pitanje...Sex za vreme mece,ono..wtf not?ako njemu nije odvratno i gadno,zasto vama jeste?:neutral:
 
Poslednja izmena od moderatora:
E'o sada jedna malo neozbiljna tema..:lol:
Zasto je zenama missim odvratno,kada frajer prdne dok ebe?missim ono svi smo ljudi...ja sam uvek za da treba pustiti maligane napolje...i podeliti ono..unutrasnju lepotu ljudskog biTca sa voljenim mu partnerom..:mrgreen:
I jos jedno sada vec ozbilno pitanje...Sex za vreme mece,ono..wtf not?ako njemu nije odvratno i gadno,zasto vama jeste?:neutral:

isto ko što bi meni bilo odvratno da ona prdne, tako je i njoj...misim...jes da smo ljudi, al to smrdi...

...meni jeste odvratno i gadno jebbanje za vreme "mece"...nisam i neću nikad to da probam...
 
Poslednja izmena od moderatora:
e meni se desilo..:rumenko: i bilo je ono..u p.m...:neutral: kao daj...omaklo mi se...nisma mogao da izdrzim..mrcio sam pasulja i to..:neutral:

a kontam kao ranjene ste i te fore..:think: :ok:

pa dobro desava se, jaka stvar, ne gajim nikakva osecanja prema prdezu, ko oce nek prdi ko nece nek se skriva, svi prde nema tu neke filozofije

pa nismo sredjen fafa kontas imamo pelenu u gacama natopljenu krvlju, joj bljak, pa meni je bljak, razumljivo je da je i nekim muzjacima bljak, nekima nije, kako ko
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top