Angelina Jolie vs. Megan Fox

Pa i Andzelina je sva izoperisana ... + po meni filmovi koje je ona snimala , pogotovo oni koji su je proslavili su mi smesni jer kao da gledam crtane filmove koliko su kompjuterizovani ...ali cinjenica je da zahvaljujuci skandalima uspela je da konacno neko obrati paznju i na nju da postoji iako je odavno u sou biznisu a niko je nije primetio ... i zbog toga sto je novinari vole uspeva uvek nekako da obezbedi mesto medju lepima i dobricama

Megan mi se vise svidja jer mi je prirodnija, tj iskrena mi jer se ne stidi da pokaze koliko moze da bude glupa i ne glumi neku dobrotu

Megan je ta koja je sva izoperisana. A bila bih ti zahvalna kada bi napisala sta je to na Angelini vjestacko, posto ja ne mogu ni da predpostavim, a cula sam jos neke ljude da to kazu... Istina je da je Angelina skandal majstor...ali joj novinari ne mogu obezbijediti mjesto medju lijepima...A Megan ne moze biti iskrena kad samo ponavlja Angelinine gluposti i nema svoju licnost.
A ne znam koliko je pohvalno to sto pokazuje svoju glupost.
 
Megan je ta koja je sva izoperisana. A bila bih ti zahvalna kada bi napisala sta je to na Angelini vjestacko, posto ja ne mogu ni da predpostavim, a cula sam jos neke ljude da to kazu... Istina je da je Angelina skandal majstor...ali joj novinari ne mogu obezbijediti mjesto medju lijepima...A Megan ne moze biti iskrena kad samo ponavlja Angelinine gluposti i nema svoju licnost.
A ne znam koliko je pohvalno to sto pokazuje svoju glupost.

Nisi razumela obe su glupe , ali mi je Megan lepsa i iskrenija , mislim jos ne usvaja decu kako bi je svi voleli , kapiras z;) kao sto je slucaj bio sa Andzelinom , pre toga je bila niko a od kako je pocela da usvaja ona predstavlja olicenje boginje i dobrote

Razumem da je volis, ali ako bih ukratko morala da opisem biografiju njenu dovoljno je samo reci sudbina ruznog paceta... operisala je nos, jagodice, grudi ,.... mozda ima jos ali slozices se da je to dovoljno

Novinari joj itekako obezbedjuju mesto jer je uvek hvale i pisu o njoj samo dobro , mislim da je najdosadnija licnost sa pricom da se vecito raspravlja sa Bredom pred nekim prijateljem koji je sasvim slucajno u povezan sa novinarima i tako svaki put kad joj opadne popularnost...
o drugim licnostima kada se pise uvek naglasavaju i nesto negativno iz njihove karijere dok o njoj nikada ne procitam da je narkomanka, da kad je uhvati depresija nije u stanju ni o sebi da brine a kamoli o nekom detetu ali ona je super mama i covek...ma da

Vecito sama plasira price kakva je u krevetu , sto i nije cudo jer od kako to radi svrstavaju je u seks simbole , pre toga je niko nije primecivao a kao sto rekoh odavno je u sou biznisu sto joj je opet otac obezbedio jer je totalni antitalenat za glumu
 
Poslednja izmena:
Pa i Andzelina je sva izoperisana ... + po meni filmovi koje je ona snimala , pogotovo oni koji su je proslavili su mi smesni jer kao da gledam crtane filmove koliko su kompjuterizovani ...ali cinjenica je da zahvaljujuci skandalima uspela je da konacno neko obrati paznju i na nju da postoji iako je odavno u sou biznisu a niko je nije primetio ... i zbog toga sto je novinari vole uspeva uvek nekako da obezbedi mesto medju lepima i dobricama

Megan mi se vise svidja jer mi je prirodnija, tj iskrena mi jer se ne stidi da pokaze koliko moze da bude glupa i ne glumi neku dobrotu

realno,skandalima je bila sklona u mladosti
***,postoje ekscentricni ljudi
i daj ,lupi neku slicicu,da vidimo razliku u izgledu pre i posle operacije..
 




Ne osudjujem ja nju sto je skandalozna (nemam nista protiv licnosti koje su takve ako se ne stide sebe), ali generalno mi idu na zivce osobe koje su dvolicne i koje po svaku cenu zele da budu u prisutne u medijima sa sve u superlativu...ona me nekako podseca na nasu estradu , uvek neki samoplasiran trac , koju god novinu da pogledam ima je i stalno ista prica ...a evo slika gde se jasno vidi razlika, izgleda starija nego sada
 
A ako je Andjelina toliko losa, zasto je Megan kopira?

Inace, mrzim takve osobe i imam utisak da je Megan malko bolesno opsednuta Andjelinom...:)

Funny koja si ti strina ****** :D

Meganica je bas odusevljena Andjom, citala sam na IMDB njene citate vezane za Andjelinu..mislim da bi je zenila da moze ^^

Elem, Andja je jedna jedina<3

Ako je istina da se operisala, ne mogu reci da mi je bitno..niti iskreno primecujem drasticne promene. Lepa mi je bila i ko klinka.
 
megan fox proglashena za najsexipilniju zenu na svetu.....po FHM-u....imala je oko 10000000 glasova....

Dobro i šta s'tim? :think: To ništa ne mora da znači....lepota je u oku posmatrača....ako se meni sviđa neka devojka ona je za mene i lepša i bolja i od Endži i od Megi zajedno...z:p Meni je jednostavno Angelina neobična...dok mi Megan izgleda ko real size kopije neke kvalitetne lutkice....z:hm: :zelenko:
 
za Endzi je totale upravu ..jel iko od vas vid'o onu sliku gde se cmace usta na usta sa caletom :lol: a mean ..c'mon bith :lol:

-tipicno za nju , kako bi inace bila zanimljiva ...ma ona je sve i lezbijka i strastvena sado-mazo ljubavnica i decu koju nije rodila vise voli od one koja su joj bila u stomaku , sve po potrebi kad joj opada popularnost i kada stigne da samu sebe nahvali ...dokaz da za biznis ne treba da stedis ni na cemu od navedenog .....kao na primer da se zvalavis sa rodjenim bratom pa nek ostane neko ravnodusan :lol:

 

Back
Top